آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 00:51   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 3465صفحه نخست » شبکه های اجتماعی و وبلاگهادوشنبه، 25 آذر 1392 - 15:16
تز خطرناک انگلیسی
  

بهاریزاسیون در فیسبوک نوشت:

یک تز خطرناک انگلیسی از دوران پیش از انقلاب٬ توسط دولتمردان٬ در مناسبات جغرافیایی و سرزمینی اعمال میشده است. در این تز٬ قاعده مرکز-پیرامون باید به گونه بر اوضاع کشور تطبیق پیدا کند که مناطق حاشیه ای٬ همواره به مرکزیت جغرافیایی و پایتخت کشور٬ محتاج باشند. این تز تا پیش از روی کار آمدن دولت نهم و دهم٬ از طرفداران و حامیان خاص خود برخوردار بود٬ حامیانی که پس از رحلت خمینی کبیر (رحمه الله علیه) دوباره به سمت و سوی ثروت اندوزی و ایجاد طبقه مرفه و اشرافی جدید روی آوردند.

تز مرکز-پیرامون ایجاد کننده گسل هایی خطرناک در اجتماع است٬ همان گسل هایی که استعمارگران و مستبدان همواره به آنها نیاز دارند. این خط مشی خطرناک پس از روی کار آمدن دولت احمدی نژاد با مشکلات سختی مواجه شد. احمدی نژاد با شناسایی این گسل خطرناک٬ آن را با پادزهر سفرهای استانی و تخصیص بودجه های مناسب٬ پر کرد. به عقیده همه کارشناسان علوم مرتبط با مدیریت بحران٬ اگر این تلاش و جهاد چهارساله احمدی نژاد نبود٬ قطعا امواج فتنه ۸۸ از شمال به جنوب و از مرکز به پیرامون سرایت می کرد.

حالا باید به این موضوع پرداخت که چه کسانی ماموریت یافته اند مطابق تزهای انگلیسی٬ دوباره این گسل های خطرناک را نبش قبر و فعال کنند!

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار