آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 14 آذر 1400 - 11:40   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 42018صفحه نخست » خبردودوشنبه، 17 فروردین 1394 - 23:24
اختصاصی دولت بهار
جزئیات تکان دهنده از فاجعه فرودگاه جده/ خانواده قربانیان: تکذیب کنند فیلمها را در اختیار دانشجویان انقلابی قرار می دهیم
جزئیات تکان دهنده از فاجعه فرودگاه جده/ خانواده قربانیان: تکذیب کنند فیلمها را در اختیار دانشجویان انقلابی قرار می دهیمشرطه عربستانی در اتاق اسلحه خود را پشت سر قربانی اول قرار می دهد و به فارسی به او می گوید فقط خفه شو و حرف نزن و عمل شیطانی خود را انجام می دهد. سپس قربانی اول را به بیرون می فرستند اما وی به دلیل و حشت زدگی و حیرت شدید هیچ چیزی به خانواده و مسئولین کاروان نمی گوید. در این حین شرطه های عربستانی به قربانی دوم نیز تجاوز می کنند و سپس او را به خارج از اتاق می فرستند. قربانی دوم اما ماجرا را برای خانواده و مسئولین کاروان می گوید...
  

در پی انتشار خبر تجاوز ماموران عربستانی فرودگاه جده به دو زائر نوجوان حرم امن الهی، خبرگزاری مهر در اقدامی عجیب و معنادار اقدام به تکذیب این فاجعه کرد. 

واکنش شبکه های اجتماعی به تجاوز پلیس عربستان به نوجوانان ایرانی/ کمپین فیسبوکی تحریم عمره راه افتاد + عکس

این در حالی است که نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از انتشار این خبر مسئولان مربوطه را احضار کرده اند.

در همین زمینه خبرنگار دولت بهار برای روشن تر شدن ابعاد فاجعه رخ داده در فرودگاه جده، به گفت و گو با اعضای خانواده و پدر دو قربانی، دو نفر از پزشکان حاضر در کاروان و یکی از مدیران کاروان پرداخته است. 

عضو خانواده قربانی اول: اگر تکذیب کنند، فیلم ها را در اختیار دانشجویان انقلابی قرار می دهیم
یکی از اعضای خانواده قربانی اول درباره جزئیات این فاجعه در تماس با دولت بهار می گوید: «کاروان ما قرار بود ساعت 1 بامداد هشتم فروردین ماه از فرودگاه جده به سوی تهران پرواز کند، در هنگام بازرسی، ماموران سعودی دو نوجوان ایرانی را به بهانه بازرسی بیشتر از کاروان جدا و به اتاقی منتقل کردند. شرطه عربستانی در اتاق اسلحه خود را پشت سر قربانی اول قرار می دهد و به فارسی به او می گوید فقط خفه شو و حرف نزن و عمل شیطانی خود را انجام می دهد. سپس قربانی اول را به بیرون می فرستند اما وی به دلیل و حشت زدگی و حیرت شدید هیچ چیزی به خانواده و مسئولین کاروان نمی گوید. در این حین شرطه های عربستانی به قربانی دوم نیز تجاوز می کنند و سپس او را به خارج از اتاق می فرستند. قربانی دوم اما ماجرا را برای خانواده و مسئولین کاروان می گوید، با اعتراض و سر و صدای خانواده و اعضای کاروان، ماجرا دهان به دهان می چرخد و زوار ایرانی در اعتراض به این جنایت از سوار شدن به هواپیما خودداری می کند.»

عضو خانواده قربانی اول می افزاید: «با تماس مدیر کاروان، مسئولان کنسول گری جمهوری اسلامی و نماینده بعثه مقام معظم رهبری در محل حاضر می شوند، پزشکی قانونی در محل به بررسی وضعیت دو قربانی می پردازد و جنایت صورت گرفته را تایید می کند.»

وی درباره پیگیری مسئولان ایرانی برای مجازات عاملان این عمل شنیع می گوید: «روز گذشته یکی از مسئولان کنسول گری ایران در جده در تماس با بنده گفت که 2 شرطه عربستانی در حال حاضر در بازداشت قرار دارند، اما از مسئولان سازمان حج و زیارت هیچ پیگیری و کمکی تا کنون مشاهده نکرده ایم، دیروز هم از این سازمان پیگیری کردیم اما چیزی برای گفتن نداشتند.»

عضو خانواده قربانی اول در شرایطی که بغض شدید مانع از سخن گفتنش می شود، می افزاید: «این بچه ها بعد از این اتفاق نمی دانستند چه باید بگویند، شرایط روحی شان بسیار وخیم است و حیثیتشان خدشه دار شده است، از شما خواهش می کنم نامی از کسی نبرید و از آبروی این بچه ها حراست کنید، من فقط به مسئولین می گویم غیرت داشته باشد، فکر کنید این دو نوجوان فرزندان خودتان هستند.» 

وی با انتقاد شدید از تلاش یک خبرگزاری دولتی برای تکذیب جنایت رخ داده در فرودگاه جده، خاطرنشان کرد: «این جنایت رخ داده و قربانیان حی و حاضرند و پزشکی قانونی نیز در محل این مساله را تایید کرده است. مگر مورد تجاوز قرار گرفتن مایه افتخار و سربلندی است که قربانیان به دروغ آن را منتشر کنند و جار بزنند؟ خبرگزاری مهر چه چیزی را تکذیب می کند؟ من در اخبار دیدم که دانشجویان ایرانی در اعتراض به جنایات رژیم سعودی در حمله به یمن، روز سه شنبه در برابر سفارت عربستان تجمع می کنند. اگر آقایان اصرار به تکذیب این جنایت داشته باشند، فیلم هایی را که خانواده قربانیان به صورت مخفیانه از اتفاقات پس از این جنایت، از جمله حضور پزشکی قانونی و سخنان خلبان پرواز و اتفاقات رخ داده در فرودگاه و ... تهیه کرده اند، در اختیار دانشجویان انقلابی قرار خواهم داد.» 

پدر قربانی اول: این اتفاق، تجاوز یک دولت به دولت دیگر بود
پدر قربانی اول که جانباز دفاع مقدس است، نیز به خبرنگار دولت بهار می گوید: «مگر جایی امن تر از حرم امن الهی هم داریم؟ ما به آنتالیا نمی رویم، بچه هایمان را به جاهای آنچنانی نمی بریم، بچه هایمان را بردیم به یک مکان مکان مذهبی، بردیم به ام القرای اسلام، ماموران حکومتی عربستان، بچه های ما را ربودند و جنایت کردند، ابعاد این جنایت قابل شرح نیست. عوامل حکومت آل سعود بودند که بچه های ما را ربودند، آن ها مامور اجرای قانون بودند، ما در گیت بازرسی که نمی توانیم به آن ها بگوییم بازرسی نکنید، وقتی می گویند می خواهیم بازرسی بیشتری انجام دهیم، نمی توانیم مخالفت کنیم، شما چه می دانید آن ها چه نیتی دارند، بچه هایی را که سن پایینی داشتند بردند و درب اتاق را قفل کردند...»

وی می افزاید: «من فکر می کنم این جنایت، جنایتی علیه یک شخص و یک خانواده نیست، این تجاوز یک دولت به دولت دیگر است، آن دو پست فطرت اهمیتی ندارند، حکومت سعودی باید جواب بدهد، در فرودگاه های ایران، بهترین و مودب ترین بچه های سپاه پاسداران مشغول خدمتند، در فرودگاه های ایران مگر با عربستانی ها این طور برخورد می شود، ماموران فرودگاه های ما شریف و باشخصیتند، چرا حکومت عربستان از فاسدترین عناصر بهره می گیرد؟ این ها یک نفر، دو نفر نبودند، یک تیم بودند، همه گیت بازرسی با متجاوزین همکاری کردند، همراه این بچه ها هیچ شیء مشکوکی نبود، هیچ موردی نداشتند، تا این لحظه که من با شما حرف می زنم، پسر من حتی یک بار هم تنهایی به مدرسه نرفته است، همواره از ابتدا بنده یا همسرم او را به مدرسه برده و آورده ایم، یک لحظه از خانواده جدا نبوده، ماموران حکومت عربستان بچه ما را دزدیدند و از ما جدا کردند.»

پدر قربانی اول خاطرنشان می کند: «بچه های ما به عنوان یک ایرانی مسلمان مورد تعدی قرار گرفتند، حالا مسئولان کشور ما در برابر این اتفاق می خواهند چه کار کنند؟ اولا باید این بچه ها را نجات دهیم، من نگران ایمان بچه ها هستم، من بچه ام را در شرایطی بردم به حرم امن الهی که مومن بود و با این وضع او را بازگرداندم. این بچه یک کلام به من نمی گوید، اما من می دانم در درون او چه می گذرد. من عاشق کشور و نظامم هستم، ما دوستدار رهبر عزیز انقلاب هستیم، من در دفاع مقدس با دشمن متجاوز جنگیدم تا به ناموس ایرانی تجاوز نشود. من همه مسئولان کشورمان را دوست دارم چون همه شان را خودمان انتخاب می کنیم، رفتار شرطه های عربستانی، یک دشمنی با ایرانی مسلمان بود، خواستند تحقیرمان کنند، خواستند ملت ما را تحقیر کنند، می دانید که سعودی حمله کرده است به یمن، خواستند عقده گشایی کنند، با ما مثل دشمن رفتار کردند.»

وی درباره اقدامات صورت گرفته توسط وزارت امور خارجه و سازمان حج و زیارت، خاطرنشان کرد: «تا امروز چیزی به ما نگفته اند، مدیر کاروان به ما گفته کنسول گری ایران در حال پیگیری است، کاش بچه های امنیتی ایران در فرودگاه بودند، کاش پیشگیری می شد از این اتفاق، من می گویم لااقل یک نفر که کاملا به زبان عربی مسلط باشد، باید در هر کاروانی حضور داشته باشد. نمی دانم چه می شود، امیداور مسئولان آن کاری را که به نفع و مصلحت این نظام مقدس و این ملت است، انجام دهند.»

پدر قربانی دوم: هیچ یک از مسئولان سازمان حج و زیارت و وزارت امورخارجه به سراغ ما نیامده اند
پدر قربانی دوم نیز به خبرنگار دولت بهار می گوید: «بعد از این جنایت، چند تن از مسولین بعثه مقام معظم رهبری در فرودگاه حاضر شدند و ماجرا را پیگیری کردند. با کنسولگری ایران در جده تماس گرفتیم و نماینده آن در محل فرودگاه حاضر شد و در جریان تنظیم صورت جلسه ماجرا حضور داشت. نزدیک به دو هفته از این موضوع می گذرد و تا به امروز هیچ یک از مسئولان سازمان حج و زیارت و وزارت امورخارجه برای پیگیری موضوع و روشن شدن ابعاد آن به سراغ ما نیامده اند. نماینده کنسولگری ایران در جده به من قول پیگیری داد و گفت شما دیگر پیگیر این ماجرا نباش، من شخصا موضوع را رسیدگی می کنم و نتیجه را به تو اطلاع می دهم، اما تا به امروز خبری به ما نداده اند.»

وی می افزاید: «روحانی کاروان ما به من گفت که طبق قوانین عربستان، آن دو مامور حکمشان اعدام است، به ما گفته اند که فعلا این دو شرطه زندانی هستند اما نمی دانم صحت دارد یا خیر. ما آنجا به سرکنسولگری ایران وکالت دادیم که پیگیر ماجرا باشد و امیدواریم پیگیری های لازم انجام شود و افراد خاطی مجازات شوند. ما به که مسئولین و دستگاه های عربستانی دسترسی نداریم. امید ما به مسئولین کشورمان است که آن ها نیز تا امروز خبری از پیگیری و نتیجه موضوع به ما نداده اند. به یکی از مسئولان کنسولگری ایران در جده گفتم که فکر کن این حادثه برای فرزند خودت اتفاق افتاده است، چه واکنشی نشان می دهی؟ گفتد شما خیالتان راحت باشد، تا حقتان را نگیریم عقب نشینی نمی کنیم. هنوز منتظر جواب آن ها هستیم ولی هیچ خبری نشده است.»

روایت دو شاهد عینی دیگر
دکتر «ک»، پزشک حاضر در کاروان به خبرنگار دولت بهار می گوید زوار ایرانی پس از اطلاع از این فاجعه، اقدم به اعتراض می کنند و تا روشن شدن وضعیت، سوار هواپیما نمی شوند. وی می گوید بعضی از ماموران سعودی نیز در واکنش به این اعتراضات، از اعضای کاروان عذرخواهی می کنند. دکتر «ک» خاطرنشان می کند که مجازات این عمل شنیع در عربستان اعدام است اما بعید می داند که این حکم درباره دو مامور جنایتکار اجرا شود. او خواستار پیگیری وزارت خارجه و حفاظت بهتر سازمان حج و زیارت از زوار ایرانی است.

دکتر «الف»، دیگر پزشک حاضر در کاروان نیز می گوید زائران ایرانی برای چند ساعت از سوار شدن بر هواپیما خودداری کرده اند. وی می گوید پلیس سعودی به خاطر معطل شدن زوار ایرانی از آن ها عذرخواهی کرده است! دکتر «الف» به خبرنگار دولت بهار می گوید: «تجاوز به دو نوجوان 15-16 ساله ضربه روحی بسیار هولناک و جبران ناپذیری است، از وزارت خارجه و و مسئولان سازمان حج و زیارت خواستار برخورد قاطع با ماموران سعودی هستیم، بدون شک مجازات این جنایت، اعدام است، این یک بی احترامی و بی حیثیتی برای همه ایران است.»

یکی از مدیران کاروان: کاش حداقل یک هفته پرواز های عمره را متوقف می کردند
یکی از مدیران کاروانی که دو نوجوان قربانی حادثه تجاوز مامورین سعودی در آن حضور داشتند، در گفت و گو با خبرنگار دولت بهار با اشاره به گزارشی که از جزئیات ماجرا تنظیم کرده است، گفت: ما گزارش خود را از این حادثه به سازمان حج و زیارت ارائه دادیم. دو پلیس سعودی بعد از این اتفاق احضار شدند و برای بررسی صحت ماجرا، به مراجع زیربط سعودی فرستاده شدند.

وی درباره پیگیری مسولین مربوطه خاطر نشان کرد: پس از این اتفاق، نماینده سازمان حج و زیارت و نماینده بعثه مقام معظم رهبری در فرودگاه جده حضور پیدا کردند. مسئولین کنسولگری جمهوری اسلامی در شهر جده نیز وقتی که صورت جلسه این حادثه در حال تنظیم بود، حضور داشتند و الان هم پیگیر ماجرا هستند. در ضمن آن دو مامور سعودی اکنون در زندان به سر می برند. سن این دو مامور در حدود 24 یا 25 سال بود. اصلا چنین چیزی در گذشته سابقه نداشته که دو فرد با لباس نظامی دست به چنین کاری بزنند. 

وی افزود: این حادثه برای سازمان حج نیز بسیار غیر منتظره بود. زائرینی که در آن پرواز حضور داشتند، این خبر به آن ها رسید و مطلع شدند. ما خیلی سعی کردیم که زائرین را کنترل کنیم. آنها می خواستند اعتراض کنند و فریاد بزنند، البته ما مانع شدیم.

وی درباره انتظارات از سازمان حج و زیارت در برابر چنین اتفاق تلخی گفت: بنده به عنوان یکی از مسئولان کاروان از سازمان حج و زیارت انتظار داشتم که حداقل در اعتراض به این فاجعه، یک هفته پرواز های عمره را تعطیل کنند. البته من از سیاست سازمان مطلع نیستم. شاید به خاطر دو نفر، پرواز و سفر هزاران نفر از عمره گزاران را لغو نکنند.

وی افزود: مسئول شرطه های سعودی که در تنظیم صورت جلسه حضور داشت، گفت که دین و آئین و مذهب و ملیت برای ما مهم نیست و این موضوع با جدیت پیگیری می شود و اگر ما به این نتیجه برسیم که این دونفر، این کار را انجام دادند، قطعا حکمشان اعدام است.

وی همچنین در مورد واکنش کنسولگری ایران در جده گفت: کنسولگری جده نیز هیچ واکنشی نسبت به این ماجرا نشان نداد و فقط به ما قول داد که موضوع را پیگیری می کند.

وی خاطر نشان کرد: چند نفر از نمایندگان مجلس با بنده تماس گرفتند و در مورد ماجرا توضیح خواستند که بنده هم به آن ها گفتم که من گزارش کامل را به سازمان حج و زیارت داده ام و از حراست سازمان باید پیگیری کنید. از طرف سازمان به ما گفته شده که در مورد این موضوع با هیچ کس صحبت نکنید. اگر من حرفی بزنم و چیزی بگویم، ممکن است از طرف سازمان حج و زیارت گفته شود که تو نباید این حرف را می زدی ودیگر حق نداری کاروان ببری! منتهی زائرین فهمیدند و موضوع در رسانه ها هم مطرح شد. نمایندگان مجلس هم پیگیر ماجرا هستند. ما نیز گزارش کامل را به حج و زیارت داده ایم. اگر هم نمایندگان مجلس من را برای توضیح بخواهند و حج و زیارت هم این اجازه را بدهد که جزئیات ماجرا را بگویم، قطعا این کار را خواهم کرد.

لازم به ذکر است هویت و فایل صوتی مصاحبه شوندگان نزد دولت بهار محفوظ است.

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 561 نظر (فعال: 415 ، در صف انتشار: 0، غیره: 146)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1394/1/17 - 23:36 |     67     14     |
سلام علیکم
خبرگزاری مهر تائید کرد
سخن آقای قشقاوی

ناشناس
| 1394/1/18 - 01:17 |     621     33    
پاسخ: یادتان می آید که در کشور ژاپن با همه بی غیرتی شان، سرباز آمریکایی به دختر ژاپنی تجاوز کزد و چقدر سر و صدا شد و مردمش اعتراض کردند و صدا و سیما مانور می داد و حتی مسئولین ترسو ژاپن هم مجبور به واکنش شدند؟
حالا چه شده که در کشور غیرتمند ایران، مردم و مسئولین و صدا و سیمای دولت بنفش ساکت هستند؟!
آیا ما از ژاپنی های بی دین و کم غیرت کمتریم؟
یا مسئولینمان ....

بی سوات
| 1394/1/18 - 01:46 |     534     21    
پاسخ: خبرگزاری مهر سنگ چه کسانی را به سینه میزند؟؟؟؟
خاک بر سر ما که خبرگزاری فرهنگی کشورمان چنین است؟
نمیدانم چرا ناخودآگاه یاد آن بیانیه افتادم که خبرنگار این خبرگزاری در برابر خادم ملت خواند و الان همشان لالمونی گرفته اند.
اینها از خودشان هیچ چیز ندارند فقط موضوع انشاء می گیرند تا در مورد آن بنویسند.
این حادثه چون خارج از موضوع های انشاء هایشان بوده تکذیب میکنند.

ناشناس
| 1394/1/18 - 06:27 |     223     23    
پاسخ: حا لا تا می تونید بریدو پولاتونو بریزید تو...
ناشناس
| 1394/1/18 - 10:12 |     66     13    
پاسخ: صورت مسئله کاملا روشن است:

وقتی مسئولان ما در مقابل شیعه کشی عربستانی ها در یمن، کار خاصی انجام نمی دهند، چرا عربستانی ها در کشور خودشان ناموس شیعه را آزار ندهند؟!
وقتی عربستان با تمام توانش، به کشتار و هتک حرمت ما می پردازد و نیش مسئولان ما باز است، عربستانی ها هم فکر می کنند ما راضی و خندان هستیم! و به قباحت کارشان اضافه می کنند.
از مسئولین و دولت است که چنین فجایعی بر ملت وارد می شود.

ناشناس
| 1394/1/18 - 11:00 |     39     66    
پاسخ: این کار دو مرد خبیث است که به جزای کار خود می رسند.
متخلفین دستگیر شده اند و اعتراض شدید ایران به عربستان اعلام شده.

هادی
| 1394/1/18 - 12:13 |     171     81    
پاسخ: این بی احترامی ها و بی ارزشی پاسپورت ایرانی حاصل تلاش های چند ساله دکتر احمدی نژاد می باشد...
خدا که ازش نمیگذره.... ملت هم نمیگذرن... به امید محاکمه

محمدیاسین
| 1394/1/18 - 13:02 |     55     12    
پاسخ: دو یشنهاد :

1ـ ایرانی های با غیرت بصورت میلیونی به صفحه اینستاگرام سلمان بن عبدالعزیز ، پادشاه ملعون عربستان حمله کنند. دوستان جملات پیشنهادیشون را برای پادشاه ملعون آل سقوط همینجا بنویسیند.

2ـ دو تا نظامیان سعودی که توسط انصارالله اسیر شدند را از یمنی ها بخریم و..
دولت بهار هر جا رو خواستی خودت سانسور کن.

ناشناس
| 1394/1/18 - 14:26 |     73     44    
پاسخ: Hآقای روحانی ممنون از اعتباری که به پاسپورت ایرانی دادین - واقعا خجالت
ناشناس
| 1394/1/18 - 20:08 |     59     77    
پاسخ: دیدید که در بحث توافقنامه لوزان رسوا و خوار و دلیل و تنهای تنها شدید حالا به این بهانه ی بسیار بسیار احمقانه و منحرفانه و مشمئز کننده به نوعی میخواید دولت را مقصر جلوه دهید ، ولی بجای این شلوغ کاری ها برید آب بریزید اونجا که میسوزه، این دولت دانا و بسیار بسیار فهمیده ،خودش کارشو بلده و می دونی چطور با عربستان برخورد کنه.
آذری
| 1394/1/18 - 22:58 |     60     14    
پاسخ: چرا این خبر رو زود انتشار ندادین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا حساب هر چی عربستانی تو تبریز تو ورزشگاه یادگار امام برسیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دانشجو
| 1394/1/18 - 23:19 |     85     13    
پاسخ: دوستان این اولین باری نیست که شرطه های عربستان چنین غلطی میکنن ، یکی از استادهای دانشگاه رئیس کاروان بود در دولت محمود میگفت جلوی شوهر ، به .... زنش دست میزدن بعد بردنش اتاق گشت ویژه و ... که این استادمون وقتی اعتراض کرد بشدت زدنش کسی واسه حمایت هیچ کاری نکرد ، تنها کاری که کرد از مقام ریاست کاروان استعفا کرد و دیگه حج نرفت ....
پس به هیچ دولتی نباید اینو ربط بدیم
فقط و فقط تقصیر خودمون که حج عمره خودمون راه انداختیم و پول می ریزم تو جیب عرب های سوسمار خور نجس
طبق کمپین راه افتاده ، هرکسی در اطرافش کسی داره میره مکه فقط بهش یادآور بشه چه اتفاقی افتاده و .... البته خیلی متأسفانه مردم ما اینقدر تو فرعیات غرق شدن که واسه رفتن به حج دست و پا میشکنن ....
در جواب بعضی عزیزان سود چند صد هزار میلیارد دلاری سود کمی نیست که تو جیب این بی ناموس ها می ریزیم

ناشناس
| 1394/1/19 - 00:33 |     70     74    
پاسخ: هادی جان پس چرا زمان احمدی نژاد از این غلطها نمی‌کردند؟
اینها نتیجه‌ی امتیازات بی حساب و کتابی است که زمان دولت اصلاحات به آمریکا و مزدورانش داده شد و آنها را پررو کردند.
امروز با بازگشت آنها مجدداً امیدوار شده‌اند و قصد احیای آن دوره‌ی کثیف را دارند که نتیجه‌ی آن چیزی نبود جز اشغال دو کشور در شرق و غرب جمهوری اسلامی و تهدید ایران به حمله‌ی نظامی و باز شدن پای آمریکا و تربیت تروریستها زیر حمایت آمریکا و اسراییل که الان داریم میوه‌ی شیرین کاریهای دولت اصلاحات را می‌چینیم.
خدا از آنها نگذرد و به امید محاکمه‌ی تمام خیانتکاران از جمله میرحسین موسوی راس فتنه و مهدی کروبی راس فتنه.

ناشناس
| 1394/1/19 - 03:54 |     57     25    
پاسخ: حج و زیارت باید از بردن زائرین ب عربستان تا وقتیکه ماجرای این جنایت مشخص نشده و متجاوزین ب سزای عملشون نرسیدن خودداری کند.تقصیر ما مردم هم هست که با وجود چنین جنایتی باز هم ب عربستان میرویم.
اراکی
| 1394/1/19 - 12:29 |     50     7    
پاسخ: من خودم پیش ازاین هاعمره راتحریم کرده بودم اما ازین لحظه تاآخرعمر اعلام میکنم هرگز به حج نخواهم رفت.
دیپلماسی هِر و کِر و ادا و شکلک
| 1394/1/19 - 18:44 |     34     6    
پاسخ: تبریک، افغانستان هم که ۵ میلیون پناهنده در ایران داره و مواد اولیه خوراکی و سوخت و غیره از ما میگیره و یک عالمه ما اوهجا سرمایه گذاری کردیم، اونم برای ما شاخ و شونه میکشه و طرف عربستان رو گرفته. پاکستان هم که جدیداً زبون باز کرده. دیگه پس فردا چاد و مالی مونده که بزنن تو دهنمون!چرا افغانستان جانب عربستان سعودی را گرفت؟

بعد از اینکه عربستان سعودی رهبری عملیات برضد شورشیان حوثی یمن را بر دوش گرفت، عده‌ای از کشورهای اسلامی از جمله پاکستان حمایت شان را از عربستان سعودی به حیث مهمترین کشور جهان اسلام اعلام کردند. افغانستان نیز با لحن صلح‌خواهانه در این راستا گام برداشت و اعلام کرد که : افغانستان در صورتیکه حرمین و شریفین مکه و مدینه با تهدید روبرو شود، با تمام نیرو در کنار دولت و مردم مسلمان عربستان سعودی خواهد ایستاد.ناشناس
| 1394/1/19 - 18:51 |     19     19    
پاسخ: این بی احترامی ها و بی ارزشی پاسپورت ایرانی حاصل تلاش های چند ساله دکتر احمدی نژاد می باشد...
خدا که ازش نمیگذره.... ملت هم نمیگذرن... به امید محاکمهخخخخخخ، هادی جون یادش بخیر زمان آقای خاتمی و رفسنجانی و موسوی عزیز گوشه پاسپورتم رو نشون و تموم اروپا رو گشتم، اصلاً کسی به ما توهین نمیکرد، همه غربیها مثل پروانه دورمون میچرخیدن، یادش بخیر.

احترام الدوله خطاب به هادی
| 1394/1/19 - 19:17 |     35     18    
پاسخ: هادی جان چه عزت و احترامی داشتیم در دوران خاتمی و رفسنجانی و موسوی عزیز. کشتار ۲۷۵ تن از حاجیان ایرانی در مکه در روز ۹ مرداد ۱۳۶۶ و زخمی شدن ۳۰۳ تن از حاجیان ایرانی، قتلهای زنجیره ای، حادثه کوی دانشگاه، سعید امامی و همسرش، درخواست پلیس بین الملل برای استرداد رییس جمهورمون و چهار نفر دیگر برای دست داشتن در پرونده آمیا، قراردادن ایران به عنوان محور شرارت، جنجالهای مجلس ششم، تهدید روزانه ایران توسط آمریکا و متحدانش همه و همه نشان از عزت و اقتدار ایران در طول ریاست این سه عزیز بود.
احترام الدوله خطاب به هادی
| 1394/1/19 - 19:18 |     17     3    
پاسخ: هادی جان چه عزت و احترامی داشتیم در دوران خاتمی و رفسنجانی و موسوی عزیز. کشتار ۲۷۵ تن از حاجیان ایرانی در مکه در روز ۹ مرداد ۱۳۶۶ و زخمی شدن ۳۰۳ تن از حاجیان ایرانی، قتلهای زنجیره ای، حادثه کوی دانشگاه، سعید امامی و همسرش، درخواست پلیس بین الملل برای استرداد رییس جمهورمون و چهار نفر دیگر برای دست داشتن در پرونده آمیا، قراردادن ایران به عنوان محور شرارت، جنجالهای مجلس ششم، تهدید روزانه ایران توسط آمریکا و متحدانش همه و همه نشان از عزت و اقتدار ایران در طول ریاست این سه عزیز بود.
احترام الدوله خطاب به هادی
| 1394/1/19 - 19:20 |     17     12    
پاسخ: هادی جان چه عزت و احترامی داشتیم در دوران خاتمی و رفسنجانی و موسوی عزیز. کشتار ۲۷۵ تن از حاجیان ایرانی در مکه در روز ۹ مرداد ۱۳۶۶ و زخمی شدن ۳۰۳ تن از حاجیان ایرانی، قتلهای زنجیره ای، حادثه کوی دانشگاه، سعید امامی و همسرش، درخواست پلیس بین الملل برای استرداد رییس جمهورمون و چهار نفر دیگر برای دست داشتن در پرونده آمیا، قراردادن ایران به عنوان محور شرارت، جنجالهای مجلس ششم، تهدید روزانه ایران توسط آمریکا و متحدانش همه و همه نشان از عزت و اقتدار ایران در طول ریاست این سه عزیز بود.
hossein keshtgar
| 1394/1/20 - 13:23 |     14     2    
پاسخ: خوبه دیگه حلا جمهوری اسلامی سرشو بالا بگیره وپول ملت بدبخت رو خرج این عربهای وحشی بکنه غیرت مسؤلین چطورجواب این بیشرمی رو میخواد بده بازهم پول خرج عربها کنید تا به جای تشکر به ایرانی هاتجاوز کنن خاک توسر ما که ساکت نشستیم.
.....
| 1394/1/21 - 14:20 |     5     4    
پاسخ: سلام ربط زیادی به دولتها نداره عربستان از قدیم باشیعه مشکل داره و همینطور با ایرانی درسته مسولین توی هر برهه یه کارایی کردن اما مشکل از خود سیستم عربستان و حاکمیتش تو سالهای قبل موردهای زیادی بوده الکی جر بحث نکنید توی اون دولت اینجوری بوده توی این دولت اونجوری
اراکی
| 1394/1/22 - 08:13 |     6     0    
پاسخ: زنده باد هرچی اذری باغیرته...کاش توی یادگارامام حالشون رو میگرفتید

حسین
| 1394/1/17 - 23:50 |     288     24     |
این عزتی است که .... میخواست به پاسپورت هامون بده

مچکریم ...

ناشناس
| 1394/1/17 - 23:57 |     326     25    
پاسخ: اگر کسی از علی مطهری یا روحانی انتقاد کنند کل رسانه ها و مسئولین بسیج می شوند تا با شدیدترین وضع ممکن، منتقد را ادب کنند. اما برای شنیع ترین اتفاق علیه دو نوجوان کشور صدای کسی در نمی آید!

آیا انتقاد از مطهری و روحانی بدتر از کثافت کاری علیه دو نوجوان معصوم کشور است؟

....خدا بر ....و رسانه هایی که سیاست و ....هم حزبی هایشان را سرلوحه کار خود قرار داده اند و برای مردم مظلوم و بی دفاع ایران سر سوزی ارزش و احترام قائل نیستند.

تمام ....که در این ماجرا کوتاهی می کنند و با ماله کشی فرار می کنند باید محاکمه و بی آبرو شوند.

ناشناس
| 1394/1/18 - 00:46 |     368     14    
پاسخ: خدا ....کند این ....رو که در برابر این وهابی های یهودی صفت هم مثل بردگان رفتار می کند ...
ناشناس
| 1394/1/18 - 04:21 |     27     9    
پاسخ: اشتباه منفی زدم

ناشناس
| 1394/1/18 - 00:01 |     145     2     |
کشوری که....چه انتظار داریم باید خودمان به ان کشور سفر نکنیم

شهید
| 1394/1/18 - 18:45 |     29     30    
پاسخ: رفتن به کعبه وبیت الله ازفرایض بزرگ اسلام هست که رفتن به اونجا خیرات و برکات زیادی داره ولی چه باید کرد که دست آل شکم منفور ونجس افتاده،نابودیشون صلوات

ناشناس
| 1394/1/18 - 00:01 |     363     41     |
خاک بر سرمان که عزت و آبرویمان رفت!

دولت کلید! عزت و آبرو را با چه چیز معامله می کنی؟

برتری حزبی؟ پیروزی انتخاباتی؟ افتخار مذاکرات هسته ای؟ سلفی گرفتن با وزرای امور خارجه کشورهای قدرتمند دنیا؟ خندیدن و قدم زدن با همتایان آمریکایی؟ به خاک مالیدن پوزه بی سوادان و کاسبان تحریم و تازه به دوران رسیده ها؟ ما را به چه می ....؟ رضایت کدخدا و لبخند .... پادشاه عربستان؟

تحقیر نمایندگان مجلس؟

.

.وای بر ما که ....چشم طمع به یاری و مساعدت و خرسندی چه کسانی سپرده اند؟

حسین
| 1394/1/18 - 01:24 |     111     357    
پاسخ: به دولت چه؟ امثال تو نباید برن که میرن
ناشناس
| 1394/1/18 - 03:00 |     43     23    
پاسخ: چرا این قدر غافلی حسین؟!!! سرت رو بالا بگیر ویک نظر به اطرافت بینداز!
ناشناس
| 1394/1/18 - 05:21 |     48     22    
پاسخ: خوب نرید،

ناشناس
| 1394/1/22 - 11:06 |     6     4    
پاسخ: دولت کلید همه این کارارو کرده? قبول چرا انصار و حزب الله و افراطی های دیندار ساکتند چرا به خیابانها تنمی ریزند چرا اعتراض نمیکنن تا حج عمره کنسل بشه چون منافعشون اجازه نمیده واسه اینکه از عربها می ترسند ترسوهااا فقط دنبال چادر و روسری زنان موی زنان هستند

قنبری
| 1394/1/18 - 00:02 |     69     8     |
کشوری که .... چه انتظار داریم باید خودمان به ان کشور سفر نکنیم

ناشناس
| 1394/1/18 - 01:17 |     30     20    
پاسخ: چرا؟ به جایش به دوبی و پاتایا سفر کنیم؟
عزیزم! در این درآمد برای سعودی هیج است و خودش اصرار دارد ایرانیها نروند و می بینید که دارد ویزا نمی دهد. الما این سفرها گوششی است برای ارتباط بعثه رهبری با شیعیان.

ناشناس
| 1394/1/18 - 03:02 |     32     38    
پاسخ: یعنی چون قدرت دست یک عده احمقه ما خونه خدا نریم؟!!! تا کی باید جا خالی بدیم؟!!!
ناشناس
| 1394/1/18 - 04:07 |     34     9    
پاسخ: مگر دولت ها این کار هارو رتق وفتق نمیکنند پس چرا میگید به دولت ها مربوط نیست پس چه کسانی باید از جامعه و قانون مدنی حمایت کند حتما بقال های سر کوچه ! یک ایرانی این گونه فکر نمی کند چون ایرانی غیرتمند هس

زنده باد بهار 8443
| 1394/1/18 - 00:16 |     362     29     |
عجب عزتی به پاسپورت ایرانی برگردوند آقای حقوقدان.

به یاد همه بمونه که این اتفاق در دولت تدبیرررررررر افتاد.

ناشناس
| 1394/1/18 - 02:47 |     24     24    
پاسخ: کی برده اعتبارو؟ این حقوقدان برگردنه ؟

زنده باد بهار 8443
| 1394/1/18 - 04:16 |     12     6    
پاسخ: به ناشناس 23:17 :

این ادعای خودشون بود جناب.

حسین
| 1394/1/18 - 14:14 |     15     17    
پاسخ: چرا یه دولتیم که کارشو درست انجام میده رو با این حرفا میخواید ببرید زیر سوال؟ببینم دوره ی احمدی نژاد خوب بود با اون گندای اختلاص که میشه گفت کوچکترین شاخه ی ضربش به دولت و ملت بود؟یا مزاکرات انرژی هسته ایش؟حالا سر یه اتفاق داری دولتو میبری زیر سوال...68
زنده باد بهار 8443
| 1394/1/18 - 23:54 |     12     11    
پاسخ: به حسین 10:44 :
دولتی که داره کارشو درست انجام میده؟؟؟؟!!!!!!
جنابعالی یا معنی درست رو نمیدونی یا تازه از مریخ تشریف آوردی.


همدرد
| 1394/1/18 - 00:27 |     74     19     |
اکبر رفسنجانی مدام می گه روابط باید با عربستان خوب شود شما هم یک بار این روابط بی غیرتی خوب شده جنجال کنید !
روح توافق لوزان را نفهمیده اید ؟!
تو لوزان گفتند هیس ایرانی جیغ نمی زنه !

راز ملت
| 1394/1/18 - 04:07 |     21     14    
پاسخ: همدرد بسیار عالی نوشتی مخصوصا جمله تامل برانگیز آخرت
bahareh
| 1394/1/18 - 14:38 |     13     5    
پاسخ: دولت بهارو عدالت در کهریزک چه کرد؟ گفتند هیس ایرانی جیغ نمیزنه!!! این هم نتیجه اش
ناشناس
| 1394/1/19 - 18:37 |     5     6    
پاسخ: بهاره خانم تو که هنوز نمیدونی سازمان زندان ها زیر نظز قوه قضاییه است نه مجریه بهتر اظهار فضل نکنی.
اینجا جرمی بین الملی انجام شده که وزرات خارجه باید اقدام کنه.


مهر ماندگار
| 1394/1/18 - 00:37 |     292     4     |
جنابان مسئولین وزارت خارجه؛
بجای سرپوش گذاشتن روی خطاهاتون برید ببینید چه فاجعه ای رخ داده و رسیدگی کنید به این موضوع!
واقعا حالیتون نیست چه فاجعه ای رخ داده!؟
به یک ملت تو هین شده و شما به فکر این هستید که کسی از ماجرا خبر دار نشه و مبادا محبوبیت نداشتتون خدشه ای بهش وارد بشه!؟
فاجعه عظیمی که در زمان قوم لوط باعث نزول عذاب شد، حالا رخ داده و مسئولین ما میخوان پنهانش کنن!
واقعا چی باید گفت بهشون!؟
واقعا باید گفت واغیرتا!

ناشناس
| 1394/1/19 - 00:00 |     6     4    
پاسخ: در جواب بهاره .خودمون که گاهی اتفاق می افته بدترینش هم را نسبت به هم روا مداریم در این شکی نیس اما حرف از این هس که بعضی هاغلط آدرس میدن! لبخند اونا بیگانگان ذوق زده شون میکنه .بدونند که این لبخند ها شیطانی اند

علیپور
| 1394/1/18 - 00:44 |     269     5     |
این وضعیت یعنی اعلان یک جنگ تمام عیار به کشور. عدم قبول پیگیری این قضیه یا مماشات در آن یعنی فروختن ملت و ناموس ایران به ....های الاغ . برای این قضیه میبایستی از همان اول ایران سفارت عربستان خر را با خاک یکسان میکرد ولی ما نمیدانیم که مسئولی ما تابع ....اند یا .... ؟ مگر در عربستان بی غیرت چه دیده اند که این همه در مقابل قلدوری ها و خریت آنها تعلل میورزند و کوتاه می آیند آیا ما از ....های خر در آمد داریم یا آنها ازما؟ بهر حال به نظر میرسد که اینک آقای روحانی زیر بار ......رفته و خون شهدا را هم ....  پس بهتر است که دوستی را با تمام عیار ادامه دهد ....

محمود
| 1394/1/18 - 16:13 |     4     2    
پاسخ: چقدر جاخالى دادى اخوى.حرفتو رک و راست بزن
محمود
| 1394/1/18 - 16:14 |     3     3    
پاسخ: چقدر جاخالى دادى اخوى.حرفتو رک و راست بزن

حمید کلباسی
| 1394/1/18 - 00:50 |     323     4     |
عمق فاجعه بوجود آمده در یک کشور مسلمان که رهبر بیشرف آن خود را خادم الحرمین الشریفین می نامد به حدی تکان دهنده است که باید نه تنها ملت ایران
بلکه همه مسلمانان جهان خون گریه کنند . لازم است دولت ایران تاکید کند تا
زمان اعدام این دو شیطان مجسم از اعزام ایرانیها به عربستان خودداری میکند

دخترِ ایرآنی !
| 1394/1/18 - 01:54 |     229     10    
پاسخ: حمید خآن ! کشور مسلمآن ب این نیس کِ اسم مسلمآنی و اسلـام رو ب یدک بکشه ... !
عربستآن فقط نآم مسلمآن ـه ... کشوری کِ بآ نآم مسلمآنی هر جنآیتی کرد ... !
خآدم حرمین شریفین ، هم عنوآنی اس کِ از جهتِ امتیآزش ، قرن هآس در اختیآر این وهآبی هآی جآنی و آدم کش ـه ! عنوآنی وسوسه انگیز برآی سوء استفآده !

حمید کلباسی
| 1394/1/18 - 02:16 |     21     0    
پاسخ: منظور معرفی شرایط زمانی و مکانی است که کراهت این فاجعه شرم آور را بیشتر میکند نه توضیح واضحات شما

بچه تهرون
| 1394/1/18 - 00:52 |     110     2     |
اگر داداش کوچیکه ی ... جزو قربانیان بود مملکت عزای عمومی اعلام می شد !

اینجا ایران است !

حتما .... اخطار می ده ! خدا بهشون رحم کنه اگر اونجا نبوده باشه !

ناشناس
| 1394/1/18 - 01:10 |     23     2    
پاسخ: بچه تهرونی جان اگر این کار حتی برای خودت هم اتفاق بیفته امیدی به اینها نداشته باش خودت راهکاری واسه مشکلت پیدا کن!!

بچه تهرون
| 1394/1/18 - 00:54 |     85     0     |
اگر داداش کوچیکه ی ... جزو قربانیان بود مملکت عزای عمومی اعلام می شد !

اینجا ایران است !

حتما .... اخطار می ده ! خدا بهشون رحم کنه اگر اونجا نبوده باشه !

دخترِ ایرآنی !
| 1394/1/18 - 01:05 |     492     8     |
اینقدر این اتفآق ، فآجعه آمیز و شوکه کننده بود و اینقدر دردنآک بود کِ هر کسی بآ خوندن این اتفآق ، تمآمِ وجودش درد می گیره ... !
امآ دولتِ فخیمه ی فهیمه کجآست و چ کآر می کند ؟!
امیدوآریم این دولت بفهمد و بدآند کِ این اتفآق یک اتفآق معمولی نیس .... تجآوزی بود کِ ایرآن و ایرآنی رو ب شدت تحقیر کرده و اعرآب بآ این اقدآم کثیف حیثیت این سرزمین رو زیر سوآل بردن !
اقدآم مأمورآن عرب و بردنِ این دو نوجوآن ب اتآق و عمل شنیع شون ، نشون می ده کِ می تونه عمدی بآشه .. !
مأمور عرب، می تونس ب یک نوجوآن اکتفآ کنه امآ اولی رو بیرون می فرسته و دومی رو می بره ! همین می تونه نشون بده کِ عمدی بوده !
این عمد ، می توآند برآی تحقیر ایرآن و ایرآنی بآشه .. پس فقط پآی این دو نوجوآن در میآن نیس .. پآی یک ملت و یک کشور « ایرآن » در میونه !
سرپوش گذآشتن روی این جنآیت و مسکوت گذآشتنش از سوی دولت و مسئولین مربوطه ، و شونه خآلی کردن از این قضیه ، خیآنتی بزرگ تر خوآهد بود ... حیثیت و آبروی ایرآنی و ایرآن لکه دآر شده ... ایرآن رو تحقیر کردن .. پس مسئولین اگر بخوآهند کوتآهی کنند در این جنآیت شریک خوآهند بود و این سکوت ، بسیار خآنئآنه تر خوآهد بود نسبت ب اقدآم آن دو جآنیِ عرب !
دولت فیخیمه ی فهیمه در اوآن دولتش فریآد برآورد و گوش 7 آسمون رو کر کرد کِ می خوآهیم عزت رو برگردآنیم ب ایرآن و ایرآنی !
اگر بخوآهیم در طول این یک سآل اندی از تحقیر ایرآن بگوییم بآز هم کمه ... امآ امیدوآریم این مآجرآ بش رسیدگی بشه و دولت فخیمه ی و فهیمه قصور و کوتآهی ندآشته بآشه !
حآل و آینده و روح و روآن این بچه هآ نآبود شد .. امیدوآریم دولت محترم اینُ مد نظر دآشته بآشه تا کِ شآید رگ غیرتش بآد کند !

محمدرضا
| 1394/1/18 - 02:24 |     19     43    
پاسخ: بهتر است کمی خوددار باشی تا دولت فخیمه را فیخیمه ننویسی! با تف سر بالا انداختن هم شرایط بدتر میشه
ناشناس
| 1394/1/18 - 03:05 |     29     10    
پاسخ: آقا محمدرضا با این غیرتی که از خودت نشون دادی خدا به داد خانواده ات برسه!
دخترِ ایرآنی !
| 1394/1/18 - 03:55 |     28     8    
پاسخ: محمدرضآ خآن ! شومآ ب جآی این کِ بیآی غلط تآیپی از ملت بگیری سعی کن یِ کآری کنی رگ غیرتت بآد کنه و کمی تعصب از خودت نشون بدی !
مثلن پـآی آبروی کشورت در میونه !
البته بگم ـآ ! آدم ـآی غیرتمند ، غیرتی می شن محمدرضآ خآن !
شمآ همچنآن ب کآرِ غلط گیری ادآمه بده !

دیپلماسی هِر و کِر
| 1394/1/19 - 19:37 |     7     6    
پاسخ: محمدرضاجان اینهمه پنج به اضافه یک و متحدینشون دارن روزانه تو صورتتون تف میکنن و روزی صد بار تو دهنتون میزنن، بازم بستون نیست، نمیخواین بجز هِر کِر عکس العمل دیگه ای نشون بدید؟!

ناشناس
| 1394/1/18 - 01:14 |     13     812     |
این نتیجه کارهای اشتباه شماست که امروز با جوانان ما چنین کاری می شود

دخترِ ایرآنی !
| 1394/1/18 - 01:50 |     439     7    
پاسخ: نآشنآسِ عزیز ! خیلی محترمآنه بت می گم و ...شو و دم نزن !

وآلـآ عربستآن از قدیم الـآیآم رفیق شمآهآ بوده و شمآهآ بوده امآ اگر عقل دآشتی و یِ کوچولو فهم دآشتی متوجه می شدی کِ نبآید این حرفُ بزنی !

ینی اگر بخوآهین ب این مسأله هم جنآحی و حزبی نگآه کنی ، بآید بگم متأسفم برآی ان عقل کوچیک و کله ی بزرگ تآن !مهم اینه کِ دولتِ فخیمه ی فهیمه تکون بخوره و یِ حرکتی بکنه ... نه این کِ سرپوش بذآره رو این مسأله ... ! مآ همچنآن منتظر این هستیم کِ عزت ب وطنِ مآ برگردد !!!!!

نه این کِ هر روز حیثتی از مآ لکه دآر شود !

من دیگه حرفی ندآرم !

ناشناس
| 1394/1/18 - 04:09 |     26     8    
پاسخ: ناشناس بی غیرت اگه این اتفاق برای یکی از اعضای خانواده خودت افتاده بود اینطور توجیه میکردی؟
سیاست زدگی هم حدی داره

محسن
| 1394/1/20 - 12:52 |     4     1    
پاسخ: سلام به همه هم وطنان عزیزم در اینکه همه دولتها تا الان و حتی آینده اشتباهاتی داشته باشند شک نیست فقط کمی با تامل بیشتر و واقع گرایانه به مملکت نگاه کنیم و منتخبین خودمان را هرچند که بد باشند نباید در فضای مجازی تخریب کنیم و با تعصبات و تفکر سیاسی شخصی باعث خوشحالی دشمنان وطنمان ایران شویم همه مسئولین تلاش دارند باری از دوش کشور بردارید تا ما در رفاه باشیم قضاوت بیجا درست نیست
در مورد اعراب به غیر از بومیان غرب ایران که فقط زبان عربی دارند و بسیار قابل احترام و ستایش هستند چون مرز دار ایران و حافظان ما هستند کلیه کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس و عربستان سوسمار خور چشم رشد و اقتدار ایران و بازماندگان کوروش بزرگ را ندارند امیدوارم به زودی شاهد عکس العمل بیشتری از مسئولین برای موضوع فوق باشیم چرا که همه ایرانیان خونشان بجوش آمده
فقط یک موضوع مهم مردم عزیز ایران خدا میداند تمام حج رفتن ما گناه دارد و شرک است ما با اعتقادات تزریقی فقط دعوا داریم و ثبت نام میکنیم تو نوبت می مانیم تا اقتصاد این اعراب کثیف را رونق بدهیم
بیایید برای دیدن خدا اون اتاقک دست ساز سوسمار خورها را فراموش کنیم خدا در دل ماست و حج در کنارمان


ناشناس
| 1394/1/18 - 01:26 |     75     1     |
آن خلخال

بخشی از مال یک انسان بود نه جان و آبرو و ناموس او

از آن یک زن بود نه مرد

از آن یک غیر مسلمان بود نه مسلمانو نکته بسیار مهم آنکه:

متجاوزان به مال آن زن

دشمنان کشور و غارتگران در حال محاربه با حکومت اسلامی بودند نه مامور ان حکومت علیبا این همه

چون این تجاوز به مال

در قلمرو مسئولیت حکومت اسلامی بود

احساس مسئولیت سنگینی

به اندازه عمق تعهد و انسانیتی که شنونده ی این ظلم داشت

تا آنجا که حضرت علی ع رنجیده خاطر شدند و بنا به روایت نهج البلاغه فرمودند:اگر مسلمانی ازاین غم بمیرد براو عیبی نیستنهج البلاغه فیض الاسلام خطبه 27.95.

ارمغان
| 1394/1/18 - 12:26 |     6     3    
پاسخ: خط سوم کامنت توهین به خانمها بود.یعنی چی زن بود نه مرد؟یعنی ارزش زن از مرد کمتره؟!!!

تنها.دعاگو
| 1394/1/18 - 01:33 |     1170     2     |
دیگه حوصله ی اینکه کنایه ی «عزت و پاسپورت ایرانی» رو به «ر.» بزنم رو هم ندارم.. کاش هیچوقت این اتفاق نمی افتاد! حتی اگه زبون امثال «ر.» و همکاراش تا ابد دراز باشه!.. کاش هیچ وقت اینطور نمیشد.. فقط دلم برای اون بچه ها میسوزه.. طفلک ها میخواستن برن زیارت.. اصلا قابل تصور نیست حالشون..


رضا
| 1394/1/18 - 01:51 |     15     204     |
چه سایت چرندیه این سایت .مال دارودسته دولت اختلاسه ظاهرا.!!!؟

نوید مظفری وانانی
| 1394/1/18 - 02:01 |     210     2    
پاسخ: خوب چرند به گفته شما ؟
پس تجاوزم چرنده

ناشناس
| 1394/1/18 - 02:12 |     373     6    
پاسخ: سایت های رانت و اختلاس و بی غیرتی، بنفش هستند اشتباه اومدی.
آبیه آبیه آبی
| 1394/1/18 - 13:10 |     7     1    
پاسخ: اختلاس؟!!!کدوم اختلاس؟!!!منظورت همون 14 هزارمیلیارده که از صندوق ذخیره ارزی برداشت شد و گفتن پولی برداشت نشده و سند اشتباه خورده و مردم شریف ایرانو ... فرض کردن ؛ احتمالا
ً کاربر میخواسته بزنه 14 میلیارد و اشتباهی صفر زیادی گذاشته جلوی چهارده؟!!!یا منظورت اون 6 هزار میلیاردی که از صندوق بانک مرکزی برداشت شد و معلوم نشد کجا رفت و رییس بانک مرکزی دولت بنفش با کمال پررویی اومده تو تلویزیون میگه این برداشتا طبیعیه و چرا رسانه ایش میکنید؟!!!میشه دقیقا بگی 20 هزار میلیاردچقدره؟!!!در ضمن آقا رضا این بحث کاری به جناح سیاسی نداره و بحث عزت ایرانیه که باید حفظ بشه که متاسفانه نمیشه!!!

ناشناس
| 1394/1/23 - 17:40 |     0     0    
پاسخ: خجالت باید کشید.
سعید
| 1394/1/23 - 20:38 |     1     0    
پاسخ: نمیخواستم جواب رضا رو بدم.
ولی میخام بهش بگم ای کاش اسمت رضا نبود
مثلا آلفرد برتراند جو رکس یه همچین چیزی بود

واقعا حیف این اسم که رو تو گذاشتن.


ناشناس
| 1394/1/18 - 01:59 |     29     5     |
جواب فقط موشک از یمن است

آدم زمینی
| 1394/1/18 - 02:14 |     173     3     |
چقدر زود عزت و احترام به پاسپورتهای ایرنی بازگشت !!!!

ناشناس
| 1394/1/18 - 02:14 |     535     2     |
....

باید فکری به حال این دیپلماسی فشل کنیم.

تا وزارت فخیمه ....به سراغتون نیامده، هر چه سریعتر این فیلمها را در اختیار دانشجویان انقلابی معقول قرار دهید.

ناشناس
| 1394/1/18 - 02:15 |     166     13     |
وقتی رئیس جمهور ما روحانی و وزیر خارجه ما ظریف باشه بهتر از این همه نمی شده. فقط باید خفه بشیم و هیچی نگیم. همه چیز عالی و خوب است. هر کسی می گه خوب نیست بی شعور نفهم بی سواد بی شناسنامه ضد اسلام ، کافر است و باید محاکمه شود . این سیاست دولت جدید است.
در ضمن سایت دولت بهار من چندین بار تو سایت شما نظر دادم. ولی متاسفانه به دلیل ترس یا هر چیز دیگه نظرات را نذاشتید . ولی نظرات افرادی که مخالف هستند و تهمت و توهین به احمدی نژاد می کنند قشنگ می ذارید. در صورتی که ما اگر خیلی انتقاد نرم تر هم در یکی از سایت های حامی این ها بنویسم. به هیچ وجه تایید نمی شه.
البته در جایی که سایت دولت بهار نظرات حاوی توهین به احمدی نژاد را تایید کنه ولی نظراتی که حاوی انتقاد به هر فرد دیگری باشه تایید نکنه . از بقیه سایت ها دیگه انتظاری نیست. بیچاره احمدی نژاد که هیچ وقت دیواری کوتاه تر از او نیست. و انتقاد و تهمت و توهین به او گویا به هیچ جا بر نمی خوره.
راستی روحانی مچکریم که احترام را به پاسپورت ایرانی برگردوندید! !

هادی مردمی نژاد
| 1394/1/18 - 02:15 |     2471     8     |
مرگ بر عربستان سعودی

ناشناس
| 1394/1/18 - 10:29 |     14     1    
پاسخ: ومرگ بر حاکمان ترسو

مجتبی طحان
| 1394/1/18 - 02:16 |     130     2     |
متااسفم ...، آبرو و عزتمون رو بردی زیر سوال، ما حاضریم از گشنگی بمیریم اما تو ناموس و عزت و غیرت ایرانی رو پایمال نکنی

ناشناس
| 1394/1/18 - 02:20 |     25     1     |
تا زمانیکه حکومت بی شرف و کثیف شجره خبیثه این سعود در عربستان حاکم باشد دیگر به هیچیک از اقدام درجه اولم اجازه سفر به این کشور را نمیدهم.
تا زمان ظهور ، خداحلفظ حرمین شریفین

عبدالصمد
| 1394/1/18 - 02:26 |     21     4     |
آقای روحانی با تبریک گفتن به پادشاه عربستان ایران رو در نظر عربها کوچک کرد. با چه جراتی با زوار ایرانی چنین کار کثیف کردند.چون ایران را یک عرضه پنداشته اند. والله اگر دولت روحانی کاری نکند. ننگ سنگینی دارد.

ناشناس
| 1394/1/18 - 02:31 |     6     20     |

در مورد یک کشور اسلامی که حالا به زعم خودشان احکام اسلامی را بدون هیچ ملاحظه ای به اجرا می گذارند یعنی سنگسار زنان ، گردن زدن زنا کاران و قطع دست دزدان رواج دارد ، در کشوری که هر ساله در دو نوبت همه ساله میزبان حجاج از همه کشورهاست و اصل و اساس کارش ، اساس وجود و بقایش ، بر رفتار درست با حج گذاران است چنین کاری اگر انجام شده باشد نوعی دیوانگی و جنون فردی از سوی یک مامور بوده است که ممکن است عرب سعودی نبوده باشد و صرف شکایت و اثبات جرم به گردن زدن او می انجامد.
حتی احتمال سیاسی و تدبیر دولتی بودن چنین اقدامی هم بهر دلیل بعید است.
عربستان کشور نزول وحی است ، حالا هر وضعیتی که داشته باشد حرمت دین و قدرت دین اجازه چنین اقداماتی را در ان کشور نمی دهد.
دامن زدن به این حرف ها در چنین سرزمینی کار درستی نیست.
من متن چنین نوع خبرهائی را نمی خوانم و اظهار نظرم صرفا بر اساس تیتر مطلب بوده است.
به جای دولت بهار باشم در انتخاب و پخش خبرهایم محجوبانه تر عمل می کنم.ناشناس
| 1394/1/18 - 12:20 |     5     0    
پاسخ: من هم متن این خبر رو نخوندم چون تیتر خبر اعصابم وخراب کرده به اندازه کافی مرگ بر این دنیای دنیا پرستان خاک بر سر ما شد ای خدا...
آبیه آبیه آبی
| 1394/1/18 - 13:19 |     3     1    
پاسخ: یا اینکه خیلی از قافله عقبی یا اینکه از دولت تحقیر و ناامیدی پول گرفتی تا اینارو بگی یا اینکه آل سعود یکارایی باهات ... و ترسیدی اینجوری میگی!!!حالا راستشو بگو کدومش درسته

ناشناس
| 1394/1/18 - 02:38 |     27     1     |
این یعنی تحقیر کل ایرانیان

ناشناس
| 1394/1/18 - 03:08 |     10     2    
پاسخ: اونا که معلوم الحالند مشئولین خودمون دارن تحقیرمون می‌کنن...
ناشناس
| 1394/1/18 - 05:51 |     8     3    
پاسخ: این یعنی تحقیر پاسپورت ایرانی و تحقیر مسئولین پرمدعا

ایرانی
| 1394/1/18 - 02:50 |     27     0     |
من هیچ وقت دلم نخواست بروم حج...نخواستم پولم را بدهم دست دشمن درجه یک مسلمانان تا با اون پول ریشه خودمون رو بزنن... با این وضعیتی که آل سعود به مسلمانان جهان تحمیل کرده و برای دلخوشی آمریکا و اسراییل در یک دهه دو میلیون مسلمان در افغانستان و عراق و سوریه کشته شده اند باور کنید حج رفتن ما نه تنها واجب نیست بلکه اون دنیا باید جواب پس بدهیم که چرا پولی که میتونست مهمات و سر پناه برای افغانی و سوری و عراقی و فلسطینی بشه تبدیل به مهمات برای کشتن اونها شد... در هر کشور مسلمانی که جنگی راه میفته چند کشور حضور جدی دارند آمریکا اسراییل عربستان... تمام تروریستهای منطقه با پول عربستان تشکیل و حمایت می شوند... خدا راضی نیست ما پولمان را به این قاتلها بدهیم تا با قدرت بیشتری مسلمان کشی کنند... خدا راضی نیست ما اینگونه به حج برویم که فرزندانمان تجاوز شود... باور کنید خدا راضی نیست... خدایا خانه کعبه را از اسارت این کفار وحشی نجات بده

ناشناس
| 1394/1/18 - 13:37 |     6     0    
پاسخ: کعبه یک سنگ نشانی است که راه گم نشود
حاجی احرام دگر ببند ببین یار کجاست


kami
| 1394/1/18 - 02:53 |     9     2     |
ایران باید باج بده ،،، اگه نمیداد عربستان از این غلطها نمیکرد

احمدی نژآدی
| 1394/1/18 - 02:55 |     17     2     |
با سپاس فراوان از دولت تدبیر و امید در با ارزش نمودن پاسپورت ایرانی
.
نمیدانم مردم چرا باید در این اوضاع با سفر به خلیج فارس جنوبی باعث پروار شدن آن حمارسانان ملخ خوار شوند. راه های دیگری نیز برای چشم و هم چشمی و فخر فروشی هست.
.
به نظرم باید مردم ایران حج عمره را تحریم کنند و در حج تمتع تنها به امور زیارت پرداخته و خرید از بازارهای آن سوسمارخواران را تحریم کنند.
.
تفو چرخ گردون تفووووووووووووووووووووووووووووووووو

ناشناس
| 1394/1/18 - 03:13 |     16     21     |
زمان دکی جون احمدی نژاد مگه زنای ایرانی رو تو فرودگاه دبی لخت مادرزاد نکردن به بهانه بازرسی؟دمش گرم اونی که پاسپورت و عزت ایرانی رو به اینجا رسوند و حالا طرفداراش از تمام کاینات طلبکارن!

بچه دهاتی
| 1394/1/18 - 13:59 |     4     4    
پاسخ: بر هفتاد وهفت پشت دروغگو لعنت!
محسن
| 1394/1/19 - 03:49 |     8     1    
پاسخ: چرا حرف الکی میزنی از خودت داستان میسازی ......
مسافر
| 1394/1/20 - 01:10 |     3     0    
پاسخ: مواظب بینیت باش داره دراز میشه

ناشناس
| 1394/1/18 - 03:19 |     28     1     |
بخدا مکه رفتن مااگه حرام نباشه بزرگترین خطاس پولای ماباعث شده این مفت خورها هربلایی دلشون مخاد سر شیعه هابیارن

ناشناس
| 1394/1/18 - 03:29 |     16     0     |
عرب از اول نادون بوده چند هزار پیامب هم نتونستند اینا را ادم کنند حالا موقع اش شده تا مسولان با کمک به یمن مادرشون را به اعزا بشونند اگر غیرتی در وجودشون باشه

محمد
| 1394/1/18 - 03:40 |     17     0     |
تف به این وهابی های حرام زاده

بی ناموس ها

مجید
| 1394/1/18 - 03:42 |     17     21     |
خیلی مته به خشخاش میزنید و بخاطر بدنام کردن دولت امید و کار درست آقای روحانی حاضرید این دروغها را نشر بدید واقعا متاسفم برای این افکار پوسیده و جهالت،شما باز هم دارید از دولت اختلاص و دزد دفال میکنید.

حسین
| 1394/1/18 - 03:44 |     8     4     |
دلتون خوشه ؟! کدوم غیرت ؟!

غیرت د رمناظره های انتخابی ...   پر زد رفت.

ناشناس
| 1394/1/18 - 03:49 |     13     4     |
وقتی امور خارجه به یک نقطه زوم میکند معلوم است از جاهای دیگر غافل می شود

فرناز
| 1394/1/18 - 03:57 |     12     3     |
من شخصا از همه نا امید شدم. اى دلاور مرد سرزمینً ایران. سردار سلیمانى اگر تعریفهایى که از عملکرد شما با داعش میشه درسته امروز هم بیاین از شرافت ایران و ایرانى تو این موضوع دفاع کنین شاید دیگه ما هم فکر نکنیم راجع به شما افسانه ساختن

ناشناس
| 1394/1/18 - 03:59 |     21     0     |
این حج و عمره رفتن حرام و درامد از این راه که به قیمت توهین و هتک اعراض شیعیل
ان است حرام و اکل مال بالسحت است.. مراجع کجایند؟ چرا کسی از خواب بیدار نمی شود..242

فرناز
| 1394/1/18 - 04:02 |     10     1     |
من شخصا از همه نا امید شدم. اى دلاور مرد سرزمینً ایران. سردار سلیمانى اگر تعریفهایى که از عملکرد شما با داعش میشه درسته امروز هم بیاین از شرافت ایران و ایرانى تو این موضوع دفاع کنین شاید دیگه ما هم فکر نکنیم راجع به شما افسانه ساختن

قاسم
| 1394/1/18 - 04:03 |     20     3     |
شما اگر بدانید پولی به کسی بدهید خرج جنایت شود این کار را نمیکنند و میگویید که شاید باعث آن جنایت پول من و کمک من باشد
آنوقت با اینکه میدانید اعراب دشمنان قسم خورده ما هستند وبه قول فهد ملعون شمشیر در حلق نیاکان ما کردند و به زور اسلحه مسلمان شدند تمام عمر پول جمع کرده و دو دستی به وهابی های حرومزاده میدید که بتونن تو کاباره و قمار خانه ها راحت بازی کنند بهترین مشروبات رو مصرف کنن و شهوت رانی کنند که تو دینت کامل شود آیا این گفته خداوند است زنهای ایرانی را دزدیدند و مردها را کشتند دولت صداش در نیومد بکارها ازکلمه نحس استفاده کردند و کشتن ما را حلال و کلید بهشت میدانند و تو ای با ایمان از مردمت بدزد و به آنها کمک کن تا کی حماقت

ناشناس
| 1394/1/18 - 04:11 |     19     8     |
دلواپسها یک بهانه جدید برای تاختن به دولت پیدا کردند. در حالی اگه کسی رو بخواهیم مواخذه کنیم در درجه اول اون کسانی رو باید سرزنش کرد که پولی رو میتونند بااون همین جاخدا و دل خلق خدا رو شاد کنند میبرن میریزند توی جیب وهابی کثیف که اولین دشمن ماایرانیان هستند. پس ... خجالت نکش سرت رو بیشتر بگیر بالا..

ناشناس
| 1394/1/18 - 05:49 |     8     3    
پاسخ: شما از اون جماعتی هستی که موافق کاپیتولاسیون هستن.
پولها رو برن دوبی خرج عرب ها و وهابی ها بکنن خوبه؟ فقط مکه ایراد داره؟

ناشناس
| 1394/1/20 - 05:33 |     1     1    
پاسخ: تندروها همیشه غیر منطقی ترین اعضای جامعه هستن که کشور و به نابودی کشوندن و میکشونن، اینایی که هی میان مینویسن روحانی احترام پاسپورت ایرانی رو چرا نبردی بالا!!! هیچ فکر نمیکنن که چند تا کشور درست و حسابی الان با ایران حاضر به مراوده شدن، اونوقت این عربستان بیشرف یه غلطی کرده ، میگن روحانی باید ارزش پاسپورت ایران و ببره بالا! آخه در برابر عربای بی شرف؟؟؟!!!!
شما ها فقط میخواین با دولت مخالفت کنید به هر بهانه ای، به این 2 تا جوون بیچاره هم فکر نمیکنید!


فرزند شهید
| 1394/1/18 - 04:11 |     9     2     |
... کلاهت رو بذار بالاتر.

مجید
| 1394/1/18 - 04:14 |     19     0     |
باید درست مثل زمان تحریم توتون و تنباکو رفتن به عربستان را تحریم کنیم خانه خدا می تواند در همه جا باشد. این حرام زاده ها باید سخت تنبیه شوند. البته خود ما هم مقصریم. زیادی به آنها احترام گذاشته ایم.

لیلا
| 1394/1/18 - 04:19 |     17     4     |
اینکه این عربای سوسمار خور با پول امثال ما ادعای آدم بودنشون هست شکی نیست ولی این عمل هیچ توجیهی نمیتونه داشته باشه لطفا این بی احترامی رو با رفتن حجاج به عربستان توجیه نکنید.مسئولان بی غیرت و بی تعصب دوزاری کم از وهابی ها ندارن اگر در مقابل این عمل سکوت کنن.برای کشورم متاسفم کی میخوایم آدم بشیم.

ناشناس
| 1394/1/18 - 04:21 |     11     5     |
خبر گزاری مهر از قو ل قشقایی این مو ضو ع را تا یید کرده اما به تخفیف ان پرداخته و رییس پزشکی حج خبر تا یید صحبت ها ی خو د را در مو رد تا یید این حادثه تا سف بار تو سط یک سایت خبر ی تکذیب کرده و منکر ان شده در هر صو رت مثل اینکه این حا دثه بهت اور با ابعا د نا معلو م ان اتفاق افتاده و انتظار می رو د که مسئو لین امر علا وه بر احضار کاردار سفارت عربستان اقدامات شدید تری انجام دهند هر چند به دو لت کلید امید چندانی نیست و عزت ایرانی مانند پا سپو رت ان در کشو ر خا دمین حرمیین شریفین بی اعتبار گشته

ناشناس
| 1394/1/18 - 04:25 |     3     3     |
من این خبر رو نشر دادم تو صفحه ام با اجازه اتون.

آرمان
| 1394/1/18 - 04:33 |     10     5     |
اگر این موضوع بی پاسخ و طی روزها کمرنگ و از بین برود واز طرف دولت خودمان کم کاری شود به این نتیجه میرسم که دولت ما دولتی مفت و بی سروپاست.


نازنین
| 1394/1/18 - 04:38 |     21     1     |
با تمام وجود احساس کردم برای فرزند خود م رخ داده. دوستان در موقع بحران دنبال مقصر نکردیم. همدیگر را تحقیر نکنیم. یکپارچه و متحد بشیم و تا مدتی نرم. این چه زیارتی هست که به این قیمت تمام میشه. نریم.

...
| 1394/1/18 - 04:38 |     17     2     |
برای مردمی که اسطوره و تاریخ و تمدن 5000ساله خود ونیاکانش رو به فراموشی سپرده ...هیچ آینده ای جز این انتظار نمیره،و دردناک تر از همه اینکه باوجود این فضاحت و بی آبرویی بازهم مردمانی خواهند بود که به دیار اعراب سفر کنند و ...

تنها میتوان گفت که: غمگینم

محمد
| 1394/1/18 - 04:51 |     17     2     |
بی غ... ها یک عکس العملی ازخودتون نشون بدید .
لعنت به هرچی مسول ب... و بی غ...
من از تمام بچه های تهران خواهش می کنم در بی این جنایت در مقابل سفارت عربستان تجمع کنند
خواهش دارم

محمد رضا اکبرابادی برچلویی
| 1394/1/18 - 04:51 |     13     0     |
واقعا و به دور از عصبیت باید گفت که این موض توهینی ملی است.دولت باید هم حج عمره را تعطیل کند و با برخورد سیاسی جدی با عربستان و بر اساس نظریه حمایت سیاسی از این دو شهروند ایرانی فارغ از ملاحظات سیاسی دفاع کند.اقای قشقاوی گفته شبه تجاوز بوده.ایشان در محل و اتاق تجاوز تشریف داشتند؟ ما نمیتوانیم اجازه دهیم اینگونه به غرور ملی مان توهین و تعرض شود.اگر دولت منفعل بماند آقای روحانی بدانند که من و بسیاری دیگر درانتخابات دوره بعد به او رای نخواهیم داد.این اقدام سیاست دولت عربستان نیست و خود سری چند مامور پلیس فرودگاهی است.اما اگر دولت تا مجازات اعدام افراد متجاوز پیش نرود؛نمی توان در مورد تعرض دولت عربستان به منافع و حقوق ما بایستد.برادر یک شهید و دو جانباز

ناشناس
| 1394/1/18 - 05:45 |     8     1    
پاسخ: اول از همه باید سفیر عربستان را اخراج کنه

ناشناس
| 1394/1/18 - 05:14 |     4     2     |
باید همین عمل را با سلمان کرد سعودیها را باید به ذلت کشید

ناشناس
| 1394/1/18 - 05:27 |     8     0     |
با و ر کردنی نیست و سابقه نداشته که این حادثه و اقعیت داشته باشد چطو ر ممکن است در فرو د گاه کشو ر ی که اد عای خا دمین حرمین شریفین را دارد چنین فا جعه ای برای دو خا نو اده مسلمان رخ دهد انهم دو نو جو ان پاک ایرانی که به قصد تشرف و زیا رت خانه خدا و با شو ق راهی عر بستان بد فر جام شده اند چرا تا کنو ن این حا دثه در این کشو ر اتفا ق نیا فتاده و اکنو ن با دشمنی که دو لت عر بستان با ایران در پیش گرفته و حمله ظا لمانه انها به مردم بی دفاع یمن بعید نیست که این حا دثه عمد ی بو ده و برای تو هین و تحقیر ایران و ایرانی صو رت گرفته در هر صو رت دو لت باید اقدامات لازم را در جهت مجا زات و اقعی ما مو ران عر بستانی پیگیر ی کند نه اینکه بخو اهد با تغییر مو ضو ع انرا کم اهمیت جلو ه داد ه و و ظایف خو یش را فرامو ش نما ید حقیقتا تو هینی بالاتر از این و جو د ندارد و ان را دیگر نمی تو ان جزء تتنش زدایی و تعامل به حساب او رد که این یک اقدام شرم او ر علیه زو ار شریف ایرانی است .

ناشناس
| 1394/1/18 - 05:38 |     6     0     |
اگه سازمان حج و مسوولین مربوطه هیچ اقدامی نکنن بی غیرت هستن اون دونفر باید اعدام شن این حرومزاده های وهابی مخصوصا اینکار رو انجام دادن بی ناموسای هرزه ما از اینببعد خوب میدونیم با ایناچیکار کنیم

ناشناس
| 1394/1/18 - 05:39 |     17     11     |
اولا اگه روحانی حج تعطیل کنه که همین دلواپسان داعش صفت کافر میخوننش بعدش بی غیرتی از خودمونه حتما باید تو سرمون بزنن که نریم خدا تو قلبای یخزدمونه کجا میریم حج بعدشم اگه اون ملخ خورا به دوتا تجاوز کردن احمدی نژاد ... بسه دیگه مفت خوریو کلاشی چرا خیلی غیرتی شدید به جای مرگ بر اسرائل نمیریزین تو خیابون مرگ بر عربستان بگین

فقط یاد گرفتن ساندیس مفتی کوفت کنند و از روحانی بد بگن

مگه شماها همون اشغالایی نبودین که میخواستین با اسید امربه معروف کنیدناشناس
| 1394/1/18 - 07:05 |     5     7    
پاسخ: ساندیس خورها و عمارها که توافق لوزان را بهتون تبریک گفتن.
الان با کی درگیری؟ خورزو خان؟

ناشناس
| 1394/1/18 - 10:08 |     1     0    
پاسخ: شعور هم خوب است، البته برای ادم ها!
آبیه آبیه آبی
| 1394/1/18 - 13:34 |     1     5    
پاسخ: یعنی شما واقعا میگی مرگ بر اسراییل نگیم؟!!!اسارییل دشمن قسم خورده اسلامه و این آتیشا همش از گور اونا بلند میشه!راستی کجا ساندیس میدن بگو تا ما هم بریم؟!!!فکر کنم تو لوزان ساندیس میدادن که دولت تحقیر و ناامیدی ساندیسا را خورد و انر‍ی هسته ای رو داد!!!

ناشناس
| 1394/1/18 - 05:40 |     17     6     |
چه ربطی به دولت روحانی داره. شما ها هستین که پول رو میریزین تو شکم این عربای آشغال. مکه رو تحریم کنید. خدا گله نمیکنه

ناشناس
| 1394/1/18 - 05:44 |     7     3     |
روزنامه روزنامه: عزت به پاسپورت ایرانی بازگشت

شاید با تکرار این شعار آقایون به خودشون بیان. در برابر توهین های اردوغان که دعوتش کردن تا سیبلش را چرب کنن تا شاید شرمنده بشه و ...

رضامیری
| 1394/1/18 - 05:46 |     12     1     |
البته حق ماایرانیهاست که پول کشورمون رو میریزیم توشکم اون وهابیهای کثیف واونا این بلاهارو سربچه هامون درمیارن ،...والا حقمونه

ناشناس
| 1394/1/18 - 06:03 |     3     3     |
بعضی ها چه ساده لوحانه میگن ملت نرن حج؟ اونا مارو راه نمیدن
امسال سفر را برای ایرانیان محدودتر کردن و حالا هم که این 2 نوجوان...


امیرحسن
| 1394/1/18 - 06:13 |     18     2     |
خاک بر سر هر ایرانی که ساکت بنشیند
خاک ب سر هر شیعه که پولش را بدهد به این وهابی های شیعه کش بعد اسمش را هم بگذارد زیارت هر کس به هر عنوان به وهابیت پول دهد در شیعه کشی آنها سهیم است و من یکی سر پول صراط جلوی او را خواهم گرفت
عاشق الائمه بقیع

فرهاد خزایی
| 1394/1/18 - 06:18 |     18     11     |
جناب احمدی نژاد شما کاشتید الان داریم درو میکنیم خسته نباشید

ناشناس
| 1394/1/18 - 07:02 |     7     4    
پاسخ: با این حساب چرا احمدی نزاد را مقصر مشکلات دولتش معرفی میکنید.
با توجه ب اینکه ایشون هم داشت کاشته های 16 ساله شمارو درو میکرد

حسین
| 1394/1/18 - 15:35 |     4     1    
پاسخ: در این که احمدی نژاد مقداری مشکل داشت حرفی نیست ، اما شماها که عرضه ای نداشتید برای چی دولت رو گرفتید و افتضاح پشت افتضاح درست می کنید و بی عرضگی خودتان را به گردن احمدی نژاد می اندازید.

ناشناس
| 1394/1/18 - 06:32 |     13     0     |
وای به حال خانواده این دو نوجوان !
این اهانت به همه ملت ایران است از سوی سلفی های سعودی سکوت خیانت است

ذ ر
| 1394/1/18 - 06:46 |     12     7     |
از ماست که بر ماست دولت کلید بهتر از این نمیشه

باسواد نه بیسواد و نه دلواپس
| 1394/1/18 - 07:14 |     5     4     |
این چه سایت چرندی هست.مغزها همه تعطیل و سیاست زده .پست ها رو که میخونی کاملا مشخصه طرف ذره ای سواد نداره .البته شاید دایم الوضو باسه و از مارقین و یا ناکثین و خوارج.
جمع کنیداین گنداب خانه

محمد
| 1394/1/18 - 08:04 |     4     3     |
صلاً زیبا نیست که امده ام اینجا و می بینم بر سر چنین مسئله ای مجادلات حزبی صورت گرفته و دو طرف با حالت کنایه امیز از ارزش پاسپورت و خرج نکردن پول برای حج حرف می زنند، لعنت به این افتراق. لعنت به این دو دستگی. شما هم وطنید. با هم مودب صحبت کنید با هم متحد باشید. عزتراین مملکت محصول اتحاد ماست. هم با هم همدل و همزبان باشید. ما کارهای زیادی داریم بکنیم. تو دهنی رو ما ملت باید به دهن عربستان بزنیم. و عربستان هک میدونه که دور نیست روزی که سزای جنایاتی که در حق ما و سایر مردم جهان کرده رو باید بده و ما بچه ایرونی های همدل و همزبان از هر قوم و منطقه با هر گرایش سیاسی که باشیم، دیت در دست هم کاخ استبداد خاندان سعود رو فرو می ریزیم تا جهان جای بهتری برای زندگی انسان ها باشه.

افتاب پرستی بنام بنفش
| 1394/1/18 - 08:09 |     0     2     |
روحانی موچکریییییییییم

صفر
| 1394/1/18 - 08:33 |     1     0     |
اعراب درقدیم الایام صفت خریت دارند لازم است ایران کلا باتمام اعراب قطع رابطه کنند اما ثروت کلان کشور ماهزینه انها می شود ایران همیشه ازاعراب ظلم وجنایت دیده است

ناشناس
| 1394/1/18 - 08:53 |     4     2     |
زمانی که به ایران کاپیتولاسیون را تحمیل کردند امام فریاد براورد که حیثیت ایرانی رالگد مال کردند ایا درر زمان ما درزمان حکومت اسلامی کسی هست که از حیثیت وشرف ایرانی دفاع کند

صفر
| 1394/1/18 - 09:02 |     2     0     |
درقانون اعراب ان جور تجاوزها مسئله مهمی نیست لازم نیست داد وفریاد کنیم حتی اعراب که ایران رافتح کرد از همین شیوه استفاده کرد

ناشناس
| 1394/1/18 - 09:09 |     0     0     |
به نظر شما اگر امام ره الان زنده بود واین خبر رو می شنید چکار می کرد؟

sorry
| 1394/1/18 - 09:40 |     3     1     |
پدر قربانی اول: این اتفاق، تجاوز یک دولت به دولت دیگر بود

وا لا لا !!!!!!!!!!!!!! این حرف خیلی دردناکه البته اصل عمل هم خیلی دردناکه
باید دولت عربستان را مجبور کنند در همگام با زرسی بدنی حتما دو نفر یا بیشتر حضور داشته ابشند
یا یکی از همراهان فرد مورد با زرسی حضور داشته باشه ضمن اینکه از یک مورد هم خوشحالم که
به ایران برگشتند چون این رژیم عو ضی و قرون وسطایی عربستان بعید نبود خود بچه ها را هم مقصر
ا علا م کنه و نکته آخر اینکه مگه بچه هم مستطیع هست و حج برایش واجب ؟؟؟ که بچه ها را برمیدارند میرند
مکه ؟؟؟؟؟


ناشناس
| 1394/1/18 - 09:54 |     0     0     |
وحدت کامل یعنی همین

ناشناس
| 1394/1/18 - 10:02 |     2     0     |
در کشور تایلند ببر هایی هستند که آنقد به سر حیوان بلاهای متخلف میارنن که طی سالها حیوانن فراموش می کنه که ببره اون موقع هست که هر شکاری با پرداخت چند دلار به راحتیی میاد نزدیک ببر و باااین حیوان درنده وبا غیرت عکس میندازه ودیگر این ببره که تبدیل به بچه گربه شده
اینجا ایران بود.:-

محمدرضا
| 1394/1/18 - 10:25 |     4     4     |
خاک بر سر دولت تحقیر
از اول ب بهانه دیپلماسی خنده و تعامل وارد شدن هر کی هر زری زد راجبه ایران چیزی نگفتن حالا کار ب اینجا کشید، لااقل انقدر غیرت داشته باشن ک پیگیری کنن قاطعانه برخورد کنن.

ناشناس
| 1394/1/18 - 10:36 |     8     1     |
مراجع تقلید ما باید در حال حاضر سفر به سرزمین سعودی را ممنوع کنند

کمال
| 1394/1/18 - 10:41 |     9     0     |
با سلام .به نظر من حضور در کشور عربستان با وجود این دولت وهابی کار صحیحی نیست
چطور که با وجود دولت اسراییل به بیت المقدس نمی رویم .حج هم نباید رفت ..با این اوضاع شیعیان در منطقه پولتون را به این وهابیها ندین.

محسن
| 1394/1/18 - 11:25 |     1     2     |
دوستان کمی صبور باشید تا این موضوع از کانال خودش پیگیری شود با غوغاسالاری و سرو صدا این مشکل حل نمیشود. هر چیزی راهی قانونی برای خودش دارد منطقی باشید.

مهدی
| 1394/1/18 - 11:26 |     11     0     |
ای قوم بحج رفته کجایید
برید پولها رو تو حلق این بیشعورهای وهابی بریزید اینم نتیجش .در سرزمین وحی و مکه که اینطور باشه باید گفت صد رحمت به گردن زدن های داعش.پدر و مادر با فهم بچه رو بگو اخه یکی نیست بگه با چه عقلی بچه رو میبری مکه .مکه رفتنم شرایط میخاد....
ای داد
دیروز که سفیرشون در حالت مستی توی فلان شهرمون زد یه ایرانی رو در حال رانندگی کشت اینم از امروزمون.

صادق
| 1394/1/18 - 11:47 |     7     0     |
لعنت بر مسئولی ک پیگیر این ننگ نباشد
بحث دونوجوان وبرادر عزیز ایرانی من نیست

بحث غیرت ایران و ایرانی هست

رضا
| 1394/1/18 - 11:54 |     5     0     |
حج رو بایست تحریم کنند
پول توی جیب وهابیت ضد خدا بخاطر زیارت خانه خدا که از سنگه به این تجاوزات و بی احترامی ها می ارزه آخه
کعبه همینجاست کجا می رویم

ناشناس
| 1394/1/18 - 12:00 |     5     0     |
چرا عمره دانشجویی لغو نمیشه

حاجی
| 1394/1/18 - 12:09 |     3     0     |
بهه نظر میاد این شگرد این شرطه ها بوده و این اولین بارشون نبوده. ممکنه افراد دیگه هم مورد تجاوز قرار گرفته باشن و مثل نفر اول چیزی نگفته باشن شاید اگه نفر دوم هم مثل نفرات قبلی چیزی نمی گفت حالا حالا موضوع باز نمی شد. فقط خدا میدونه چندتا حاجی دیگه هم .....

ناشناس
| 1394/1/18 - 12:20 |     4     0     |
پدر قربانی دوم می گوید :شاید به خاطر دو نفر، پرواز و سفر هزاران نفر از عمره گزاران را لغو نکنند.این دو نفر فرزند ایران هستند فرزند تک تک ما یعنی هفتاد میلیون فرزند ایرانی .باید حتما انتقام انها گرفته شود.گرچه زخم همیشه باقی خواهد ماند واین دو عزیز درپیشگاه الهی شهید بغض وکینه دشمنان ال شیعه هستند.

ایرانی باغیرت
| 1394/1/18 - 12:33 |     6     1     |
خاک بر سر مسولین اگه ساکت بنشینن

ایرانی
| 1394/1/18 - 12:37 |     1     1     |
دولت اعتدال دولت انحراف .دولت چه و چه اینها همه دولت ایران...

آریا76
| 1394/1/18 - 12:48 |     2     4     |
از جناب روحانی خواهشمندم بیش از این به پاسپورت ایرانی اعتبار و عزت ندن... خطرناکه حسن!

حسین ر
| 1394/1/18 - 12:53 |     5     1     |
میدونم این نظر رو براى نمایش نمیگذارید،،
اما براى آروم شدن آتش درونم باید بگم
.....
حیف که اینا لیاقت فحش هم ندارن
فقط خاااااااک بر سر مسئولان ایران با این لاپوشونى ها و خفت پذیریاشون
خااااااااااااااااااااااااااااااااااااااککککککک

ناشناس
| 1394/1/18 - 13:09 |     1     6     |
رئیس جمهور شجاعی مثل احمدی نژاد را می خواهد تا حسابشان را کف دستشان بگذارد....

ناشناس
| 1394/1/21 - 03:22 |     0     1    
پاسخ: دوست عزیز خاطرتون نیست که زمان جناب احمدی نژاد در فرودگاه دبی خانمهای ایرانی رو مجبور کردن به بهانه بازرسی دم گیت لخت مادرزاد بشن؟اون موقع مسئولین قضیه رو لاپوشونی نکردن؟اگر یادتون نیست خرجش یه سرچ ساده اینترنتیه.

رضا
| 1394/1/18 - 13:19 |     4     1     |
باید همان بلایی را سر رژیم آل سعود بیارن که بر سر داعش میارن
اینها از داعشی که دست پرورده خودشونه کثیف تر هستند

محمد
| 1394/1/18 - 13:23 |     0     0     |
یامگه باراول هستش ک تجاوزمیشه ب ما،ننگ براعراب ننگ برمسولین،تجاوزبه هرنحوی شده بود ب ما توسط عربها الی جنسی که شکرخدا این خلع هم برطرف شد.پیش به سوی کمک به اعراب.اصلااونی که میره کشوراعراب پولشوخرج اونها کنه...

محمد
| 1394/1/18 - 13:27 |     1     0     |
مرگ بر سازشکار ....من از بیکانگان هرگز ننالم ....که هر کرد آن آشنا کرد.

آبیه آبیه آبی
| 1394/1/18 - 13:38 |     1     1     |
با این گندایی که دولت تدبیر و امید داره میزنه بهتره به جای تدبیر و امید اسم تحقیر و ناامیدی را بهش بدیم!آقای روحانی واقعا ما را ناامید و تحقیر کردی!خدارا صدهزار مرتبه شکر که به مردم کشورم خیانت نکردم و توانتخابات به دولت کلید رای ندادم!الآن واقعا وجدانم راحته و شبا راحت سرمو میزارم رو بالش و میخوابم!

طالبی
| 1394/1/18 - 14:04 |     3     1     |
تغاری بشکند ماستی بریزد
شود دنیا به کام کاسه لیسان
تنور گرمی پیدا کرده اید از دست ندهید.
موش های دیوار هم می دانند شما دل تان برای این ها نمی سوزدودنبال موج سواری هست

بیطرف
| 1394/1/18 - 14:13 |     1     0     |
این عمل را باید ...درهنگام خروج ازایران درفرودگاه انجام داد .ببینند مزه میده.

چکار با دولت داریم.

على
| 1394/1/18 - 14:15 |     4     1     |
تو دولت قبل کرور کرور دختر و همین عربا بردن کسى صداش در نیومد. حالا همه رگ غیرتشون زده بالا. اقاجان نرید عربستان. بخدا اتفاقی نمیفته

soheil
| 1394/1/22 - 16:13 |     0     1    
پاسخ: آفرین علی جان..
من موافقم باهات. واقعا اگه نریم هیچ اتفاقی نمیوفته.


یک ایرانی مسلمان
| 1394/1/18 - 14:21 |     1     0     |
سلام و عرض ادب، این داستان یک رویا و خیال نیست یک حقیقت تلخ است که نظامی علیه نظام دیگر مرتکب شده، یک انتقام گیری و ضربه به ارزش های بیکران یک ملت و تمدن است، بر ما چه میگذرد که این قدر بی مسئولیت شدیم، غیرت ایران کجاست ، ایرانی بودنمان پر افتخار مسلمان بودنمان پر بها و شیعه علی بودنمان پر غرور است، اگر مولایمان علی ع در قید مکان بودند واقعا چه میکردند، منه ایرانی دستم بجایی نمیرسد ، ما دولت را انتخاب کردیم که مدافع حیثیت ملتمان باشد،
نظام اسلامی را برگزیدیم تا ظلم را که دید شتاب کند و به استیفای حقوق از دست رفته اقدام نماید.
خون شهدای ما برای چه بر زمین ریخت ؟
جز برای حفظ نوامیس ؟ جز برای حفظ ارزشهای یک ملت و حفظ حرمت خون خدا که زنده نگه دار شیعه بود ؟
هان بر ما چه میگذرد که منتظر گذر زمانیم و از یاد بردن غم فاجعه.
خدایا بفریادمان برس،کجاست ان منجی چرا نمیاید ، باید چه به روزگارمان بیاید که حضور مولای منتقم مان را درک کنیم.
وای بر ما که فقط ناظریم .
اللهم عجل لولیک الفرج

ساعی
| 1394/1/18 - 14:25 |     3     0     |
...دربحث عمره مفرده کاسبی می کندآنچه که برای ... مهم است درآمدوکسب سوداست.آبرووحیثیت جامعه ایرانی اهمیتی ندارد.

مردم خودشان هم مقصرندبرای اینکه برای رفتن به مکه سروکله می شکنند.

بهترین کارتحریم عمره مفرده درزمان حاضرمی باشد.

علیرضا
| 1394/1/18 - 14:29 |     2     1     |
واقعا برای وزارت امور خارجه متاسف هستم که می گویند شبه تجاوز این مسئله بی احترامی به هر ایرانی و جهان تشیع است

ناشناس
| 1394/1/18 - 14:30 |     2     2     |
شلوعش کردین و اهداف سیاسی برای تنش در منطقه دارید...تکذیب شد....خبرسازی نکنید که به غضب الهی گرفتار نشوید

منصور
| 1394/1/18 - 14:31 |     2     0     |
این موضوع دل هر انسانی رو بدرد میاره انشاالله دولت هم
موضع خودش رو با تمام مشکلاتی که فعلاً درگیرش هست قاطعانه بیان کنه

فراری
| 1394/1/20 - 05:24 |     1     0    
پاسخ: دولت ومردم نباید اروم بشینند باید جوابشون بگیرن
فراری
| 1394/1/20 - 05:26 |     1     0    
پاسخ: دولت ومردم نباید اروم بشینند باید جوابشون بگیرن

بابا
| 1394/1/18 - 14:32 |     3     1     |
حساب کنید به زن یک مسعول تجاوز کنند.
پیگیری نمیکنند
خاک بر سرشون
اینهایی میگن کسی نررود من قبول ندارم
من میگم چرا باید از ایرانی نترسند
تقصیر نظام است
متنفرمناشناس
| 1394/1/18 - 14:33 |     4     0     |
این گونه اتقاقات در بر خی از هتل ها ی مکه و مدینه هم رخ میدهد ولی همیشه مسئولان ... به گونه ای برخورد میکنند که زائران ایرانی در نگهداری فرزندانشان کوتاهی کرده اند , من نمی دانم این رفتن حجاج به عربستان جقدر برای بعضی ها نان دارد که با همه این اتفاقات باز هم جلوی اعیام را نمیگیرند , تازه خیلی هم بی احترامی میکنند و توهین میکنند و اهانت باید جلوی اعزام را بگیرند تاعربسان تنبیه شود .

راز نسبیت
| 1394/1/18 - 14:38 |     1     0     |
باسلام،خیالتان را راحت کنم هیچ عکس العمل واقعی واتفاقی نمی افتد!!

ناشناس
| 1394/1/18 - 14:45 |     4     0     |
آخه جوان 16 -17 ساله چه زیارتی داره که میبرید نابودش میکنید و میاریدش ...شما یی که پول بیت المال و مملکت رو میبرید دودستی تقدیم وهابیون میکنید و با شما مثل حیوان رفتار میکنند بنظر شما خداوند از این عمل شما راضی است ؟
نه مطمئن باشید اگر این پول را صرف خدمت به انسان هایی که به خاطر نداشتن نان شب زن و بچه هایشان دست به خودکشی میزنند ،میکردید خداوند راضی و قبول میکرد ...
ما ادعا میکنم خدا همه جا هستو ناظر بر اعمال ماست ولی برای دیدنش به عربستان میرویم واین یعنی کفر...والسلام

mehti
| 1394/1/18 - 14:46 |     2     1     |
آقا این موضوع ربطی نه به دولت و نه به نظام داره

از خدا بترسید به چه حقی تهمت میزنید حق شما آتیش جهنم هستش بسوزید

مقصر ماییم که میریم مکه و پول رو میکنیم تو جیف اون نامردها

مکه عزیز، مدینه عزیز اما موقعی واجب میشه که هیچ فقیری در جامعه نباشه و کلید دار مکه یه مسلمون واقعی باشه در غیر این صورت حرام و اشد حرام هس ...

بیدار شید خودتون مقصرید.

یه ایرانیه با غیرت
| 1394/1/18 - 15:11 |     2     0     |
مسولین باید با جدیت پیگیری کنند والا...

1111
| 1394/1/18 - 15:14 |     4     0     |
واقعا متاسفم اگه مسئولین سکوت کنن وکار چشمگیری انجام ندن خودشون هم ...محسوب می شن این عمل چیزی نیست که بخوان مصلحت دیگه ای رودرنظر بگیرن وکاری نکنن

بوی زندگی
| 1394/1/18 - 15:15 |     6     3     |
روحانی مچکرییییییم به خاطر عزتی که به ایران و ایرانی دادی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابک
| 1394/1/18 - 15:43 |     2     1     |
حیثیت ایران تو ماجرای کهریزک رفته ... فقط نمی دانم چرا باید تغاصشو فرزند یک جانباز پس بده؟؟!

گمنام
| 1394/1/18 - 15:45 |     4     0     |
مسئولین تسلیت تسلیت واقعا شرمم شد که با ایرانی بودنم نام کشورمو لکه دار کردم بهتره مسئولین دولت تدبیروامید از خواب پا شن عزیزا ما فرزندان همون کسایی هستیم که هشت سال سینه سپر کردن جلو اعراب نوه های بابکیم که واسه تمامیت عرضی کشور خونشو داد اگه واقعا ایرانی میخوای خدارو ببینی دست بچه ایرو بگیر که بی پدر و مادره اگه میخوای مسلمان محمدی شی دست از مکه اعراب ور دار اگه میخوای شیعه علی شی راهشو برو و اگه میخوای شرمنده حسین نشی از خواب بلند شو و این توهینو با تحریم حج جواب بده محمد امد بت پرستیرو ریشکن کنه اما ما داریم پول میدیم به اعراب فاسد که شیعه کشی کنه تسلیت

گمنام
| 1394/1/18 - 15:45 |     4     0     |
مسئولین تسلیت تسلیت واقعا شرمم شد که با ایرانی بودنم نام کشورمو لکه دار کردم بهتره مسئولین دولت تدبیروامید از خواب پا شن عزیزا ما فرزندان همون کسایی هستیم که هشت سال سینه سپر کردن جلو اعراب نوه های بابکیم که واسه تمامیت عرضی کشور خونشو داد اگه واقعا ایرانی میخوای خدارو ببینی دست بچه ایرو بگیر که بی پدر و مادره اگه میخوای مسلمان محمدی شی دست از مکه اعراب ور دار اگه میخوای شیعه علی شی راهشو برو و اگه میخوای شرمنده حسین نشی از خواب بلند شو و این توهینو با تحریم حج جواب بده محمد امد بت پرستیرو ریشکن کنه اما ما داریم پول میدیم به اعراب فاسد که شیعه کشی کنه تسلیت

رهگذر
| 1394/1/18 - 15:45 |     10     0     |
واقعا افسوس میخورم به حال شما ملت عوام که از نابود شدن زندگی دو گل نوجوان باز هم برای تخریب حزبی و رسیدن به مقاصد سیاسی تون استفاده میکنید . من اصلا اهل سیاست نیستم ولی واقعا در حالی که مو بر بدن ایستاده متن ها را میخواندم بغض راه گلویم را بست اهل هر حزبی هستید باشید این مسئله غیرت ایرانیه . به سیاست درستش کمک کنید نه سنگ اندازی . وای بر شما .

ناشناس
| 1394/1/18 - 15:47 |     2     1     |
وقتی از شکم همسایه گرسنمون بی خبریم و پز دور زدن خدا رو میدیم باید با پول خودمون ناموسمونو در اختیارشون بزاریم تف به این حاجی الکی هاااااااا
ربطی هم به هیچ کلید و جاکلیدی نداره خودمون بیغیرتیم مسئولینم خودمونیم وای به ما که فقط جر میدیم خودمونو و شعار میدیم
تف به هرچی عرب وهابیه

ناشناس
| 1394/1/18 - 15:47 |     1     2     |
خاک تو سر این دولت تدبیر وامید که ...با این حکومت کردنش اون از انرژی خسته ای که همه رو به باد داد این هم از سفر زیارتی که جون هتی ما به باد فنا رفتن چه غلطی دارن میکنن خدا میدونه فقط حرفهای الکی بمیرید بهتره

ناشناس
| 1394/1/18 - 17:10 |     3     2    
پاسخ: دولت دزد شما عالی بود فقط


امید
| 1394/1/18 - 15:50 |     1     0     |
جالب اینکه اینا هنوز فکر میکنن دولت هستند…!!!! دولت همیشه بهار……!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناشناس
| 1394/1/18 - 15:53 |     1     1     |
از ماست که بر ماست!!

ناشناس
| 1394/1/18 - 16:02 |     2     0     |
ﺑﻌﻀﻲ اﻗﺪاﻣﺎﺕ ﺟﺪا اﺯ ﭘﻴﮕﻴﺮﻱ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺩﻳﭙﻠﻤﺎﺳﻲ ﻣﻲ ﻃﻠﺒﺪ ﻛﻪ ﺟﻮاﻧﺎﻧ ﻏﻴﺮﺕ اﻳﺮاﻧﻲ ﭘﺎﺳﺨﻲ ﺩﺭ ﺧﻮﺭ ﺷﺎﻥ ﺑﻪ اﻳﻦ اﻋﺮاﺏ ﺣﻴﻮاﻥ ﺻﻔﺖ ﺟﻼﻝ ﺑﺪﻫﻨﺪ ﻣﺮﮒ ﺑﺮ ﺁل ﺳﻌﻮﺩﻱ ﺩﻭﻟﺖ ﺗﺪﺑﻴﺮ ﺩﻓﺎﻉ اﺯ ﺣﻴﺜﻴﺖ ﻟﻂﻔﺎ ﺑﺎ ﻛﻠﻤﺎﺕ ﺑﺎﺯﻱ ﻧﻜﻨﻴﺪ


علی اهوازی
| 1394/1/18 - 16:06 |     5     0     |
این حرکات از عربهای پابرهنه و سوسمار خور خلیج فارس بعید نیست ولی اگر صحت داشته باشد نباید بدون پاسخ بماند وپاسخ باید به گونه ایی باشد که عربهای شترسوار سوسمارخور منبعد جرات نکنند چپ به فرزندان ایران زمین نگاه کنند . باید به آنها فرق حیوان و انسان را فهماند و بدانند حرکت آنها حیوانی است .

سید علی
| 1394/1/18 - 16:11 |     6     0     |
با سلام
خجالت میکشم حتی به عنوان مطلب و حتی نتوانستم تمامی پست ها را بخوانم . ولی باید بگویم شاید این اتفاق مکرا قبلا اتفاق افتاده و از ترس آبرو زائرین عنوان نکرده اند . امیدوارم قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران پیگیر مسئله باشند اینها یک مشت شرطه هستند و ساکت ماندن خیانتی بس آشکار است . یادمان باشد که چطور به دیپلمات کشورمان که جهت شنا کردن به استخر رفته بود با بوغ کرنا تهمت زدند .پس نباید به این عمل شرم آور اگر به اثبات رسیده است ساکت باشند

حسین
| 1394/1/18 - 16:15 |     4     1     |
لعنت خدا به همه کسانی که به خاطر منافع شخصی عفت و پاکی جوانان ایران را می فروشند..... مرگ بر رژیم وهابی آل سعود ..... آقای روحانی قابل توجه شما که می خواستی عزت بیاری اما جز شرمندگی برامون چیزی نیاوردی....

ناشناس
| 1394/1/18 - 16:15 |     7     1     |
این عربستانی ها که دختران وزنانشان در جهاد نکاح شرکت می کنند چگونه به خود اجازه می دهدند اینگونه اعمال شنیع را انجام بدهند شاید این کاررا ازبزرگان خود محمد بن وهاب یاد گرفته باشند ملت ما باید با هوشیاری وغیرت انقلابی تا اعدام این وهابی های کثیف به اعتراضلت خود ادامه دهند .

ناشناس
| 1394/1/18 - 16:16 |     5     1     |
این عمل در هرکجا که انجام بگیرد زشت و فجیع است چه در جاهایی که به قول بعضی مرکز فساد دنیا هستند چه در اماکن مذهبی، ولی تعمیم دادن آن به یک حکومت به هیچ عنوان قابل قبول نیست، اگر چنین باشد پس آن ناظم مدرسه که به کودکان دبستانی تهران تجاوز کرده از طرف چه کسی منصوب هست، میتوانیم این را هم به دولت نسبت بدهیم؟! مخصوصا با آن اظهار نظرهای مسیولین مربوطه. کمی فکر کردن چیز بدی نیست، و اگر این مورد مطرح شده واقعا رخ داده باشد، آیا ما خودمان مقصر نیستیم، که چنین تجارتی به نام حج را راه انداخته ایم، اگر مردم ما چند سال حج را تحریم کنند هم عربستانب ها و هم اوقاف خودمان متضرر خواهند شد، آن وقت شاید فکرب به حال عزت و حرمت انسانها کردند

ناشناس
| 1394/1/18 - 21:09 |     0     1    
پاسخ: چرا در مورد آنهمه سفر به دوبی و آنتالیا و تایلند لال شده اید؟ لابد آنجا ها خیلی تمیز است یا ایرانیها ریخت و پاش نمی کنند یا مسائل خلاف در آنجا اتفاق نمی افتد؟
چرا آلت دست یک مشت سکولار میشوید؟ دشمن این حرفها را دهانتان گذاشته است.

همه می دانند که عربستان از خدا می خواهد ارتباط حضور ایرانیها که پوششی برای ارتباط بعثه رهبری با شیعیان عربستان است کمرنگ شود.

می بینید که خود عربستان است که دادن ویزا به ایرانیها را نصف کرده است. چون
همه می دانند که کل درآمد حج و عمره یک بیستم درآمد تولید ناخالص داخلی سعودی از محل نفت و ترانزیت دریای سرخ نیست. آنها احتیاجی به این درآمد اندک ندارند. این ماییم که حضورمان به این بهانه در عربستان لازم است.

این سفرهای برای ما هیچ اشکالی ندارد و تنها اشکال در فرهنگ بیگانه پرست و اسراف ایرانیها در وقت خرید کالای خارجی است که چه در ایران باشد چه در جای دیگر برای خرید جنس خارجی ولو بنجل باشد ولع دارد.


ناشناس
| 1394/1/18 - 16:16 |     1     1     |
این عمل در هرکجا که انجام بگیرد زشت و فجیع است چه در جاهایی که به قول بعضی مرکز فساد دنیا هستند چه در اماکن مذهبی، ولی تعمیم دادن آن به یک حکومت به هیچ عنوان قابل قبول نیست، اگر چنین باشد پس آن ناظم مدرسه که به کودکان دبستانی تهران تجاوز کرده از طرف چه کسی منصوب هست، میتوانیم این را هم به دولت نسبت بدهیم؟! مخصوصا با آن اظهار نظرهای مسیولین مربوطه. کمی فکر کردن چیز بدی نیست، و اگر این مورد مطرح شده واقعا رخ داده باشد، آیا ما خودمان مقصر نیستیم، که چنین تجارتی به نام حج را راه انداخته ایم، اگر مردم ما چند سال حج را تحریم کنند هم عربستانب ها و هم اوقاف خودمان متضرر خواهند شد، آن وقت شاید فکرب به حال عزت و حرمت انسانها کردند

کوروش
| 1394/1/18 - 16:20 |     2     0     |
یمن مهمتره ...!!!!

خاک برسران
| 1394/1/18 - 16:24 |     2     1     |
خاک بر سر این مسولین بی غیرت که دارن پنهان کاری میکنن

سین
| 1394/1/18 - 16:25 |     2     0     |
وقتی این همه ایرانی گرسنه داریم و پولمونو توی جیب عربهایی میریزیم که دشمنیشون با ما علنیه هربلایی سرمون بیارن و هر اهانتی کنن حقمونه. چرا بعضیا سعی میکنن فوری همه چی رو به آقای رییس جمهور ربط بدن؟ البته پیگیری ایشان مهمه. ولی از ماست که بر ماست.بهتره بعضیا از فرصت سواستفاده نکنن.

محمد
| 1394/1/18 - 16:28 |     3     1     |
یکی میگه در این دولت اتفاق افتاده یکی دیگه.... این مزخرفات چیه ما همه چیز را تو سر هم میکوبیم من در دولت احمدی نژاد به عربستان رفتم اونجا محل سگ به ایرانی نمیذارن چرا پول خودمون را حرام این حرامزاده ها کنیم برا اینکه چند تا آخوند مشغول بشه مردم را میدن دست این شرطه ها، مطمئن باشید هیچ کاری با اون جانی ها نمیکنند واین یه موضوع عادیه رفتارهای از این دست با ایرانیان زیاد میشه

اصغر
| 1394/1/18 - 16:28 |     2     0     |
واقعا من اصلا نمیدونم که چقدر این خبر صحت داره یا نه برای اولین بار هم هست که دارم اینجا میخونم. ولی ر واقعیت داشته باشه ننگ ...

علمدار
| 1394/1/18 - 16:32 |     1     1     |
این توهین به تمام ملت ایرانه. مسئولین باید تا مجازات این افراد پلید و عذرخواهی رسمی دولت سعودی از ملت ایران ،فوراً عمره را متوقف کنند. هر چند که اگه دست من بود سفیر سعودی را... تا درس عبرتی برای وهاب های بی دین بشه ...امیدوارم دستگاه دیپلماسی ما کاری بجز لبخند هم بلد باشه .!!!


هومان
| 1394/1/18 - 16:33 |     2     2     |
اگه من باشم عربستانی های تو ایران رو مثه سگ سر می برم

ناشناس
| 1394/1/19 - 05:53 |     1     0    
پاسخ: نه دیگه سانسور نداریم!

حالا نوبت ... هم میرسه

اول میریم سراغ ...


ناشناس
| 1394/1/18 - 16:44 |     1     1     |
خاک بر سر کثیفشون

ناشناس
| 1394/1/18 - 16:58 |     3     0     |
بابا جمع کنید شما هم هی غیرت غیرت راه انداختین!... برین آمار رو نگاه کنین ببینین تو همین مملکت چقدر بچه ی خیابونی مورد آزار و اذیت قرار میگیرن و یک کم دیگ غیرتتون رو واسه اونا بجوشونین!

فرزین
| 1394/1/18 - 17:14 |     2     0     |
آقا نروید به این کشورهای عربی آقاااااااا شاعرمیگه کعبه وبت خانه بهانه ... چرا سفربه امارات میکنید به خدا این اعراب کثافت 90درصد اون شکم گندشون ازپول ما ایرانیهای نابود شده است!!!1سال کل این مارمولک خورا راتحریم کنید ونرید ببینید چی میشه!!!!

من
| 1394/1/18 - 17:17 |     2     0     |
عربستان سعودی باید پاسخگو باشد اگر وزارت امور خارجه هم کاری انجام ندهد رژیم باید خودش دست به کار شود
بالاخره به غیر از دولت تو این کشور ارگان های دیگه ایی هم وجود داره ناسلامتی

ناشناس
| 1394/1/18 - 17:20 |     0     1     |
این عمل در هرکجا که انجام بگیرد زشت و فجیع است چه در جاهایی که به قول بعضی مرکز فساد دنیا هستند چه در اماکن مذهبی، ولی تعمیم دادن آن به یک حکومت به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
اما شاید بشود از این سناریوی تازه علیه وزیر امور خارجه و دولت استفاده کرد

ناشناس
| 1394/1/18 - 17:24 |     3     0     |
آفرین به دولت بهار. تا آخر پیگیری کن.
یا اون دو نفر عربستانی باید اعدام و کشته شوند یا روابط با عربستان و حتی حج و عمره باید تعطیل شود. این مسافرت ها بعد از این جنایت عبادات شیطانی است.

رسول
| 1394/1/18 - 17:29 |     3     0     |
آقایون خانمها این مامورها به قول یکی از این همین دوستان حاضر در این جمع مصونیت داشتند بنابراین اشکالی نداشته اینکار و کردند مثل همون قضیه مامور سفارت عربستان که تو روز روشن تو تهران با حالت مستی و یه شیشه مشروب تو ماشینش یک شهروند رو کشت و بعدش هم با عزت و احترام زمان برادر دکتر احمدی نژاد از ایران خارج شد خوب قانون کاپیتولاسیون که امام در مورد آمریکاییها بهش اعتراض کرد و هزاران ایرانی خونشان رو برای به ثمر رسوندن انقلاب فدا کردن حالا به قول دوستان در مورد عربها صدق نمیکنه و مصونیت دارن بنابراین باید بررسی بشه اگر مصونیت داشتن یا نه اگر مصونیت داشتن عزت و شرف و ناموسمون باید فدای مصونیت آقایون بشه من فقط یه سوال دارم غیرت مصونیت سرش میشه

ناشناس
| 1394/1/18 - 17:45 |     1     0     |
در آن هشت سال فاجعه که به حقوق همه ملت ایران تجاوز شد آقایان دولت بهار کجا بودند ؟ چه شد که همزمان با پیشرفتهای دیپلماتیک که سعودیها بسیار تلاش کردند انجام نشود یک مامور دیوانه سعودی چنین عمل شنیعی انجام میدهد و شما چنین جو سازی میکنید ؟

ایران
| 1394/1/18 - 17:51 |     1     0     |
ای کاش پولهایی که تو عربستان خرج سوغات و غیره میشه تو کشور خودمون میموند ای کاش موشک میشد تو یمن تا اولین موشک بخوره به عربستان به غلط کردم میوفتن . هرکسی این اتفاق و سانسور کنه بدون شک خائن به دین محمد و علی

یوسف
| 1394/1/18 - 17:54 |     1     0     |
کاش دستور میدادن تا این جوونای غیور ایران و شیعه های مرتضی علی خاک عربستان وهابی و کثیف رو به توبره میکشیدند ایران قدرتشو نشون داده و یه جایی باید یه زهره چشم از این سوسمارخورای عوضی بگیره منتظره هتک حرمت به ناموس شیعه ایران بودید که شد گرچه قبلا هم عراق و سوریه و یمن اینکار شده و ما صدامون زیاد درنمیاد و جای تاسف داره ولی از طرف من
مرگ بر وهابی
مرگ بر عربستان و ال سعود

ناشناس
| 1394/1/18 - 17:54 |     1     0     |
چرا همه هرچی میشه میگم دو لت یا حکومت بیایید به جای رفتن به عربستان و پول خرج کردن خرید کردن از یک ملخور شما را به شرفتان یک سال به مکه نریم تا به آنها بفهمانیم که ایرانی هستیم نه ...

حمید
| 1394/1/18 - 18:16 |     4     0     |
بنظر من علمای عظام باید در شرایط فعلی حج را تحریم کنند

رسول
| 1394/1/18 - 18:19 |     1     1     |
با سلام.اولا ضمن محکوم کردن این عمل ناپسند از مسئولین خواستار پیگیریهای همه جانبه این موضوع را دارم و در ضمن به این شخصی که با نام هادی کامنت می گذارد می گویم ...... همچنین به مسئولین محترم دولت بهار عرض می کنم درست است که شما برحسب وظیفه نظرات مخالف را هم منتشر می کنید ولی مخالفت یا موافقت با یک شخص یا جریان یا یک عقیده باید پیرو یک اعتقاد باشد پس بنا براین اگر شما ایشان را بطور کلی ندیده بگیرید نه تنها کار بدی نکردید بلکه بسیار کار پسندیده ائی کرده اید. ضمنا از عزیزانی که موضوعات دولت بهار را پیگیری می کنند در خواست دارم وقت خود را مصرف نوشته های این موجود هادی نکنید بنده خیلی وقت است کار را می کنم این بار هم بخاطر موضوع مطروحه نگاهی به نوشته انداختم به این امید که شاید کور سوئی از غیرت را در نظرات ایشان ببینم که دیدم امید بیهودئی داشتم ولی چون معتقدم خداوند قادر بی همتاست باز هم برای ایشان دعا میکنم. اللهم عجل لولیک الفرج

هادی
| 1394/1/18 - 18:26 |     2     0     |
اگه غیرت دارید دست از تجارت بردارید و به مکه نروید .

مسعود
| 1394/1/18 - 18:26 |     2     0     |
تا وقتی ما پولامونو بر میداریم و میریم عربستان و با دست خودمون میریزیم تووو دامن این آشغالها هر بلایی هم سرمون بیارن حقمونه.

ایرانی
| 1394/1/18 - 18:30 |     2     0     |
نرید آقا..

چرا انقدر پول میریزین تو جیب این عربها

بخدا اگه به فقیری کمک کنید از صدتا حج رفتن بهتره؛

درضمن سازمان حج و زیارت ...

حامد
| 1394/1/18 - 18:32 |     1     0     |
فقط از خدا باید بخوایم بهمون کمک کنه اینا فکر خودشونن واقعا برای اون دو نوجوان متاسفم


ناشناس
| 1394/1/18 - 18:57 |     0     0     |
دولت ایران نباید دوباره تحت لوای تدبیر و کلید هر ذلتی رو به تن این مردم بنشونه و باید با شدید ترین حالت ممکن این وهابیای کثیف رو مواخذه کنه!!!!!!!!!!

خانه خدا
| 1394/1/18 - 19:01 |     1     0     |
خانه خدا همین جاست
قلبمان، وجدان مان

ناشناس
| 1394/1/18 - 19:56 |     2     0     |
بنده خدا دولت چیکار کنه
اگر کسی مقصر باشه تقصیر اون هم کاروانیاومسئول کاروانه ببخشید مگه اقای روحانی مسئول گیت فرودگاه جدس؟؟؟!!!

عشق فقط ایران
| 1394/1/18 - 20:03 |     2     0     |
واقعا متاسفم این چیزا رو نباید دست کم گرفت اگه بار اول دونفر بوده اگه برخورد نکنید بار دومی هم خواهد بود که اگه ما اسم مون ایرانی هس نباید بزاریم بار دومی هم باشه

ناشناس
| 1394/1/18 - 20:05 |     1     0     |
لعنت خدا و پیامبرش بر اون دو حیوان کثیف
!واقعا متاسفم واسه ایرانی هایی ک میرن و پولشونو میریزن تو حلقون این بی شرف ها!همون پول رو برادر من به هموطن نیازمندت کمک کن در راه خیر تو مملکت خودت هزینه کن!این همه نیازمند این همه پرورشگاه تو مملکت خودمون داریم اون وقت چرا بدیم به اونا تا فشنگ و خمپاره بشه بره یمن بچه های شیعه رو بکشه بره عراق داعش رو مسلح کنه!
واقعا جای بسی تاسف داره!

ناشناس
| 1394/1/18 - 20:08 |     1     0     |
ببین تا حالا با چندین نفر این کار را انجام داده اند که از ترس آبرویشان به روی خودشان نیاورده اند و به کسی چیزی نگفته اند . خاک بر ...

رضا
| 1394/1/18 - 20:16 |     0     0     |
....مبارک باشه این بی بی غیرتی ها آقایان دولتی .حالا بگید باید با عربستان روابط برقرار کنیم .شما اگه عزت سرتون میشد خون شهدا رادر لوزان ...

ناشناس
| 1394/1/19 - 03:00 |     1     1    
پاسخ: تو خفه شو چرت نگو نفهم!

ناشناس
| 1394/1/18 - 20:23 |     3     0     |
به نشانه اعتراض به این عمل تمامی ثبت نام کنندگان دست به اعتراض زده و از سفر به عربستان و زیارت امتناع کنند هم پول بپردازیم هم بی حرمتی ببینیم هم بی حمایتی آقای رییس حج و زیارت فرزند شما بود جهت آبروی نظام دهن میبستی یا کفن میپوشیدی میومدی تو خیابان. باید کفن برای مرگ و عزت ایرانی پوشید

مردی از دیار اریوبرزن
| 1394/1/18 - 20:30 |     3     0     |
واقعا شرم داره .اهایییی باشمام کجا رفته اون غیرتون ها کجا رفته. مسولین دست بکار بشین چرا سرپوش میزنین رو این کارواسه اینکه جا و مقامتون در خطر نباشه هیچی نمیگین. اخ اخ اخ وای بر دولت ما. بخدا شرم داره .تاسف داره .اینا اعلان جنگ کردن بلند شین بجنگیم اینم یه هشت سال دیگه بزار نابودم بشیم ولی دیگه میدونیم واسه شرفمون جنگیدیم.

روحانی مچکریم
| 1394/1/18 - 20:34 |     1     0     |
افتخارات وعزت جدید ایرانی به سوی ملت سرازیر شده به به به به گل بود به چمن آ راسته شد

حامد
| 1394/1/18 - 20:38 |     4     6     |
شما که اینقدر غیرتی شدید چرا اونموقع که تو کهریزک به جوان ها مملکت تجاوز شد لال شده بودین و حرفی نزدین به اون جوان ها خوده ماموران داخلی تجاوز کردن اینا که سعودی هستن و عرب خیلی آشکار هم میگن با ایران و ایرانی دشمن هستن

ناشناس
| 1394/1/18 - 22:26 |     1     1    
پاسخ: یعنی میگی این به اون در؟

ناشناس
| 1394/1/18 - 20:52 |     1     1     |
وای به حالمون اگه در مقابل این عربهای کثیف ساکت باشیم ای دولت مردان کجایید؟ چرا ساکتتید. ؟؟؟

علی محرابی
| 1394/1/18 - 20:56 |     5     0     |
سلام. اتفاقی بود بسیار تلخ که همه مسلمانان را شکه کرد، جناب رئیس جمهور، جناب وزیر امور خارجه و سایر مسئولین مربوطه، اگر فورا وبا جدیت تمام به این موضوع رسیدگی نشود ، شک نکنید از این اتفاقهای تلخ و حتی تلختر نیز رخ خواهد داد، و شاید دفعه بعد این اتفاق برای ناموس خودتان بیفتد، لذا همه ایرانیان غیرتمند انتظار عکس العمل بسیار قاطع و کوبنده را از طرف مسئولین جمهوری اسلامی ایران دارند.

ناشناس
| 1394/1/18 - 20:57 |     2     1     |
اگر به نوه و نتیجه مسیولین دولت کلید همچین بلایی را قوم لوط می اورد اونا با خنده دیپلماسی و یا با کلید جواب اونا را می دانند لااقل اگر دی ندارید ازاد مرد باشید:- امام حسین معنای تعامل یعنی به سر ناموست هر بلایی را بیاورند و تو لال مونی بگیری یا سر و جونت را بدی تا نگذاری کسی چپ نگاه ناموست کند انچنانکه شهدا بهنام محمدی فهمیده شیرودی ووووووووو انجام دادند حاشا به غیرت ایرونی و ایرونی تبار اگر ذلت بپذیرد

ناشناس
| 1394/1/18 - 20:59 |     7     1     |
کاش در واکنش به این عمل و کل جنایاتی که آل سعود و وهابی ها انجام میدند مراجع تقلید حداقل برای یه مدت رفتن به سفر عمره را جایز نداندد.
کاش خود مردم ایران اینقدر غیرت داسته باشتند خودشان دیگر به سفر عمره نروند.
سفر عمره مستحب است و حج تمتع هم فقط برای بک بار واجب است . افراد مقید و مذهبی ما حاضرند برای یک عمل مستحب یک ملت و کلا جهان تشیع توسط این افراد خبیث تحقیر شوند ؟؟؟؟
من مراجعی را میشناسم که الان سال هاست رفتن به عمره مفرده را به خاطر جنایات آل سعود جایز نمیدانند . حج تمتع را هم فقط برای یک بار اجازه میدهند. کاش همه مراجع همچین حکمی بدهند.
اللهم عجل لولیک الفرج

اراکی
| 1394/1/18 - 21:31 |     1     0     |
من بعدازدیدن سریال شوق پروازو البته بعداز افزایش تحرکات تکفیریها تصمیم گرفتم از رفتن به حج باخانواده انصراف بدهم و فیشم رابفروشم بقیه اعضای خانواده هم اول مخالفت کردند اماخودشان هم همین کارراکردند به حج رفتن یک جوان که بیشتربرای تفریح است چه معنایی دارد؟برای به حج رفتن باید معرفت زیارت راکسب کرده باشیم نه این که برویم تاهتل هیلتون راسیرکنیم.

ناشناس
| 1394/1/18 - 21:33 |     1     0     |
من متعجب هستم که با این شرایط بازم مردم ما سرشون رو مثل کپک زیر برف کردن تا نفهمن اطرافشون سر خانواده و مردم کشورشون چی میاد

ناشناس
| 1394/1/18 - 22:09 |     3     0     |
فقط میشه گفت اوف بر کسایی که بعد از این همه خیانت عربستان بازم میرن پولاشونو میریزن تو جیب این عربا

صمد
| 1394/1/18 - 22:12 |     4     0     |
باسلام به همه عزیزان. من خودم حج رفتم وشاهد توهین عرب ها به ایرانی ها بودم و متاسفانه سفیر ومسئولان کاری نمیتوانند انجام دهند پس به نظر من باید اون دو عربستانی را بدهند تا ایران مجازات کند. و مسئولین محترم لطف کنن حج رو برا مدتی تعطیل کنن باور کنید خدا ناراحت نمیشود. تا مردم عربستان بفهمن ماهمان ایرانی هستیم که شاهشان بند کفش ایرانی را بسته و دولا میشد وعرض ادب میکرد.
خدا فرموده من به شمانزدیک تر از رگ کردنتان هستم. خدا همه جا هست نه فقط در عربستان

ناشناس
| 1394/1/18 - 22:18 |     0     0     |
مسولین تسلیت.... وهابی لعنت.....

f
| 1394/1/18 - 22:20 |     2     0     |
همه گفتن عربستان بده نرید پس اینایی که میرن کیان؟

ایران
| 1394/1/18 - 22:30 |     2     0     |
عربهای بد ذات

محراب
| 1394/1/18 - 22:38 |     0     1     |
من نمیدانم به کدام سازمان مربوطه ولی خواهشا ابروی ایران و ایرانی رو بخرید ما بی غیرت نیستیم

ناشناس
| 1394/1/18 - 22:43 |     1     3     |
یادمان نرود دشمن اصلی اسراییل است.
اسراییل باید از بین برود .

حامد مدیری
| 1394/1/18 - 22:50 |     2     0     |
این عمل در هرصورت شنیع و زشت است. وظیفه ی وزارت خارجه و بعثه است که رسیدگی کنند. کاش دوستان باغیرت نظری هم به اتفاقات کهریزک میکردند.

علیرضا ملک پور
| 1394/1/18 - 22:50 |     3     0     |
به نظر من سفر عمره مفرده را باید 2سال ممنوع کنند تا با اینکارخود ضربه اقتصادی شدیدی به این سعودی های وهابی بزنند وملت ایران ومسولین نباید بی اعتنا از این موضوع رد شوند

hg
| 1394/1/20 - 12:51 |     1     0    
پاسخ: پس سود و منفعت دوستان مسوولان داخلی چی میشه؟
خانه از پای بست ویران است.


ناشناس
| 1394/1/18 - 23:03 |     3     0     |
باید عمره رفتن کلا تعطیل بشه تا بیش از این عربای پست بی شرف با پولای ما کلفت نشن

سید محمود موسوی
| 1394/1/18 - 23:05 |     2     1     |
ما نیز باید با اتباع سعودی همان کنیم که آنها بااتباع ما کردند
چشم دربرابرچشم

شراره
| 1394/1/18 - 23:05 |     2     0     |
واقعاً متاسف شدم این نشان میده به ایرانی راحت میشه بی احترامی کرد

منصور
| 1394/1/18 - 23:09 |     2     0     |
این توهینی بزرک به ایران و إیرانی هست ...

ناشناس
| 1394/1/18 - 23:10 |     5     0     |
خاک تو سرمون... باید فتوا بدن  حج حرامه

منصور
| 1394/1/18 - 23:11 |     0     0     |
این توهینی بزرک به ایران و إیرانی هست ...

علی
| 1394/1/18 - 23:11 |     3     0     |
انقدر کشورمان در این شرایط حقیر کردند که یه مزدور کثیف به ناموس مملکت تجاورز کنه ، باغیرتاش هم بنویسن شبه تجاوز بوده . خاک برسرمان بریزیم . ایا اون ملعون اگر خانواده یه گشور اروپایی بود چنان جرعتی داشت ، با رفتار نادرست برخی مسولین چنان شخصیت ملت ایران رو پایین اونها به خودشوم جرئت میدن چنینکاری بکنن ، خاک بر سرمان

mary
| 1394/1/19 - 00:26 |     6     0     |
تحریم سفر به مکه . نروید اقا جون. با غیرتا نرن. هر کی بره بی غیرته. حالا ببینید که همه میرن. اتفاقا عجله میکنن. وای برما
از ماست که بر ماست. عربستان بیشتر درامدش رو از ما ایرانیها داره. به والله خداوند در ایران هم هست. خدا هم راضی نیست شان ما اینطوری بیاد پایین. شاید این یک هشداره. عربستان فقط به سودش فکر میکنه وگرنه ثابت کردن که ملتی بی ...... هستند و بارها دشمنیشان را به ما نشان دادن. همین دولت عربستان بود که بر ضد ایران و مسایل هسته ایش برای ایران نقشه میچید تا ما رو بد بخت کنه . حالا برین پولاتونو بریزین تو جیب اون ......

ناشناس
| 1394/1/19 - 01:00 |     4     0     |
چرا این اتفاق فقط توی عربستان برای مسافرای ایرانی میفته؟ چرا بقیه کشورهای دنیا جرات همچین غلطهایی رو ندارند؟ فکر نمیکنین خود ما ایرایها عربها رو مثل گربه بار اوردیم؟ سالانه با اصرار میلیادها دلار به خزانه این کشور وارد میکنیم و حالیمون نیست که  ...

ناشناس
| 1394/1/19 - 01:13 |     2     0     |
فارق از بحث این موضوع و توهین صورت گرفته دولت بهار هم خوب موج سواری میکنه کمی نگاه به گذشته بد نیست

سارا
| 1394/1/19 - 01:22 |     5     1     |
حالا این اولشه ،مونده تا به اون عزتی که حسن قولشو داده برسیم!!!!!!!

ناشناس
| 1394/1/19 - 01:52 |     2     0     |
... بفکر امنیت مردم ایران باشید که یک عرب کثافت جرات نکنه طرف ایرانی اریایی بره...

ناشناس
| 1394/1/19 - 01:52 |     2     0     |
لعنت بر آل سعود

عادل
| 1394/1/19 - 02:23 |     3     0     |
کدوم مسیول کدوم دولت با نرفتن به حج جیب آغایون آقا نما خالی میشه ... چشممون کور نریم نریزیم تو جیب آغایون و عربای ملخ خور

ناشناس
| 1394/1/19 - 02:46 |     9     0     |
ماخانوادگی فیش حج گرفته ایم اما ازحاجی شدن منصرف شدیم.خرجی که برای حج میکنیم اگه گلوی سگ بریزیم بهترازاینه که به جیب عربهای کثیف حرامزاده بریزیم.امیدوارم همه منصرف شده وهزینه حج رابرای نیازمندان کشورخودمان خرج کنیم.خدااز رگ گردن به مانزدیکتراست نیازی به عربستان رفتن نیست.

بابک..
| 1394/1/19 - 02:49 |     1     0     |
چی میگین شماها هی دولت و ملت میکنین؟!....من یبار اول جوانی به اجبار رفتم..زناشون عین گاو میمالن بهت منم خیلی شیک فحش فارسی عربی میدادم مرداشونم از یگ ترسوتر بودن.کاش نمیرفتم.

مصطفی
| 1394/1/19 - 02:51 |     3     0     |
حالا شما هم از آب گل آلود ماهی نگیرید.تنها مقصر خود مردم هستند که از این طرف به وهابی ها فحش میدن و از اون طرف میرن مکه و پولشونو میریزن تو شیکم این بی ناموسا.خدا وکیلی یه کم به کارهامون فکر کنیم و با فکر عمل کنیم...

امین
| 1394/1/19 - 03:02 |     4     4     |
در رابطه با خبر تجاوز به دو پسر ایرانی در عربستان:
روزی که جناب جنتی در خطبه های نماز جمعه بدون هیچ تفکری تنها به بیرون ریختن عقده های درونی خود فکر کرد و از به زبان آوردن چند کلمه زشت و کریه و کودکانه در باب خوشحالی و جشن و سرور از مرگ فهد خوشحال بود و روزی را برای مرگ خودش تصور نکرد که همین کلمات برای خودش به زبان آید. آیا فکر نکرد در مقامی قرار دارد که تک تک کلماتش چه عواقب فجیعی برای این ملت مظلوم خواهد داشت .؟
و چه تاسفبار از تکبیرهایی که بدون هیچ تفکری متعاقب این جهالت ها و حما قت ها گفته می شود و چه بهشت هایی که با این حمایت ها خریده می شود!!!؟؟
آیا شهدا عزت این مردم را می خواستند یا تجاوز به آنها توسط حیوانهایی متحجر را ؟
چرا کسی از حامیان حکومت کوچکترین حمله ای به این جهالت بزرگ و اینگونه جهالتها نمی کند؟
آیا آمار زنان و دختران این مرز و بوم را که در عربستان همین بلاها به سرشان آمده کسی می داند؟
آیا کسی نباید بر احوال این مردم و فلاکتهایی که از دست این گونه جهالتها می کشند بگرید؟
آیا در این ممکلت آنقدر قحط الرجال است.؟
چه حمایتی می کنیم ما از خون شهدا!!!

ناشناسن
| 1394/1/19 - 03:33 |     6     0     |
مکه رفتن راوتحریم کنین..علمای فقه اقایانی ک مدعی اسلامید چرا پولهایی ک بمب میشود بر سر ما مسلمانها و به جای کمک ب جوانان این مرز و بوم میشود خرج نمود را در میان عربهای زبان نفهم ملخ خور خرج میکنید.اگر اما رحمت اله علیه بودند سفر حج را حرام چرا؟تا کی باید چوب نفهمی علمای اسلام را بخوریم

ناشناس
| 1394/1/19 - 03:45 |     5     1     |
واقعا من به عنوان دختر ایرانی در عجبم مسوولین هیچی نگفتن. هیچ کاری نکردن. یادم میاد چند وقت پیش پادشاه عربستان مرد ظریف یادش لود و تا اونجا برا مراسم خاکسپاریش رفت ولی الان انگار نه انگار.

ناشناس
| 1394/1/19 - 03:49 |     2     1     |
خدایا از گدای معتبر شده به تو پناه میبریم


حمید
| 1394/1/19 - 04:05 |     3     0     |
متاسفم هزار بار و با خانواده این عزیزان همدردی میکنم،در دین اسلام لواط حرام است،خدا میدونه چقدر از این کارها کردند،چطور این چند سال تعداد زیادی از حجاج را که بیماری قند داشتند به خاطر همراه داشتن سه گرم تریاک اعدام کرد دولت عربستان؟! مردم ما غیرت دارند بله و حاضریم به درب سفارت عربستان راهمپیمایی کنیم،آدرس سفارت عربستان،سه راه فرمانیه،خ بوستان،خ نیلوفر پلاک یک/تلفن ۲۲۲۸۸۵۴۳

احد
| 1394/1/19 - 04:13 |     1     0     |
سلام به نظر من دولت عربستان هیچ اقدامی نخواهد کرد چون از این کار هدف مشخصی داشتن
و اونم اینه که ایران رو تحریک کنن واسه جنگ در منطقه

shahram
| 1394/1/19 - 04:38 |     4     0     |
توقع از دولت نداشته باشید اونا اسیر مسایل سیاسی هستند این خودمونیم که باید غیرت داشته باشیم و پولمان توی حلق آل سعود نریزم.جالبه میریم به وهابی ها پول میدیم که این آخرش باشه

یک بیسواد
| 1394/1/19 - 04:42 |     4     1     |
ینها دستمزد حضور آقای ظریف در مراسم چال کردن اون پادشاه گور به گور شده کثیف و نجس و کافر عرق خوده که آقای روحانی براش طلب آمرزش میکرد!
آقای روحانی ، برا اون کافر نجس خوب پیام میدادی!
چرا در حمایت از این نوامیس پاک شیعه سکوت کرده ای؟
اگه پسران خودت هم بودند همیطور بودی؟
تا کی مصلحت اندیشی؟
اینهمه نوجوان شهید دادیم برای حفظ ناموس!
آقای روحانی، دوباره بگو بیسواد
آره من بیسوادم، ولی اسم تو را دادم به یک باسواد رو برگه رأی بنویسه!
تو حوزه چی یاد گرفتی؟
خدایا یا جونم را بگیر یا مثل بعضیا غیرتم را بگیر تا نسبت به این خبرها بی تفاوت باشم!

سید آملی
| 1394/1/19 - 04:47 |     4     2     |
یادش بخیر... من وامثال من برای گرفتن سر دوشی ساده بعنوان سرباز ساده به کلام الله قسم خوردیم تا برای خاک وناموس وطن از جان بگذریم.... اما اینان که مقامات مسئول هستند برای حفظ ناموس وطن مون به چه قسم خورده اند؟؟؟

sh
| 1394/1/19 - 05:14 |     1     1     |
از حاجی شدن تا آخر عمر انصراف می دهم و در صورت مشاهده این چنین حوادثی دیگر حتی به فکر حج نخواهم افتاد . . . مگر آنکه حکم اعدام آن دو جاری گردد و همگان نظاره کنند .

دالغا
| 1394/1/19 - 05:17 |     1     1     |
این گونه مسائل ارمغان دولت بی کفایت احمدی نژاده . این آخرین ضربه از آن دوره نخواهد بود

مصطفی
| 1394/1/19 - 05:24 |     3     0     |
خداییش بیاین اینقدر عوام و سطحی نگر نباشیم,بیاین یه حرکتی بزنیم دیگه هیچ کی نره مکه,هر پولی که میدیم این عربا یه گلوله میخرن و یه شیعه رو هدف میگیرن و این کارای زشت و میکننناشناس
| 1394/1/19 - 05:25 |     0     0     |

حالا یک کسی مثل این ابی یک مزخرف و چرندی بگوید این هیچ استبعادی ندارد. سایت چرا این مزخرفات را منعکس می کند.
دو ماهی است که این وضعیت بر سایت حاکم شده است و انقدر شلوغ و پلوغ و کنترل ها از دست رفته است که حالا دیگر سگ صاحبش را هم نمی شناسد.
چه شده که اینطوری شده است نمی دانم اما از سایت نا امیدشده ام و از این بابت خیلی متاسفم.

جواد
| 1394/1/19 - 05:34 |     1     0     |
این نشون میده ما خیلی بدبختیم


خیرخواه
| 1394/1/19 - 05:39 |     3     1     |
تاموفعی که پول میریزیدتوجیب عربهااونهاهم به خودشون حق چنین جنایاتی میدهند...علی
| 1394/1/19 - 05:41 |     1     1     |
شرم بر ایران و ایرانی

ناشناس
| 1394/1/19 - 05:47 |     3     0     |
خدایا!
بقیه غیبت امام زمان رو برای ما ببخش . . . غلط کردیم!

بفاطمة الزهرا س عجل لولیک الفرج

میلاد
| 1394/1/19 - 05:50 |     5     0     |
من تعجبم از این مردمیه که با وجود این همه جنایات آل سعود بازم میرن مکه، آخه این پول هارو کجا ودر چ راهی خرج میکنید،متوجه اید...
خدایا آخه پس تا کی...

همدرد
| 1394/1/19 - 06:10 |     3     1     |
برای چنین فاجعه ای بحث سیاسی چه لزومی داره من فقط می تونم بگم غمگینم و همدرد با دو نوجوان معصوم... صص

Alireza
| 1394/1/19 - 09:20 |     6     0     |
با سلام احترام خدمت همه دوستان من تمام کامنتا رو یک به یک خوندم . میخوام یه مطلبیو کلی عنوان کنم یه سری از دوستان اصلا به اصل قضیه توجهی نکردن این ماجرا نه ربطی به دولت قبل داره نه ربطی به دولت اقای روحانی داره نه ربطی به اعتبار گذرنامه داره.
این یه تجاوز جنسی به ٢ تا جوون معصوم ایرانیه که توسط اعراب وهابی صورت گرفته ، حالا بعد اصلی داستان منهای اون عمل شنیع مکه رفتن ما ایرانیاست !!!
طبق امار در سال یه چیزی حدود ٥٦ هزار میلیارد تومن هزینه سفر حجاج به مکه هستش ، همه ماها دوربرمون کسایی رو دیدم و میشناسیم که به نون شبشون محتاجن ، کسایی که بخاطر ٣ ٤ میلیون ناقابل تو زندانن، کسایی که دیه بدهکارن ، بیکارن از کارافتادن ، مریضایی که تو خرج دوا درمونشون موندن،
جوونایی که لنگ یه سرپناهن تا یه زندگی رو شروع کنن ، کسایی که میخوان کار کنن ولی ریالی سرمایه نداران. اگه یکم منصف باشیم مکه واقعی همینجا تو تهران خودمون یا راحت تر بگم ایرانه خودمونه .
کسایی ٢٠ میلیون میدن میرن مکه به وحدانیت همون خدای احد و واحد اگه با همون پول گره از کار یه بدبختو باز کنن اگر اون دنیا بهشت و جهنمی هست جاشون ته بهشته و ثوابش خیلی بیشتر از ٧ دور دور خونه خدا چرخیدن به نظر بنده حقیر ما مردمی که بهمون بر خورده و بهمون فشار اومده که یه عرب وهابی بهمون هتک حرمت کرده به جای فحش دادن به این دولت و اون دولت دست به دامن مراجع تقلید بشیم و ازشون بخوایم مکه رفتنو تو این شرایط حرام اعلام کنن و دستوری بدن که اون پول در راه کمک به یه هموطن نیازمند هزینه بشه و تا وقتی که دولت عربستان از این حرکت شنیع شرطه های خودش رسما و در مجامع جهانی عذر خواهی نکنه حتی یکنفر هم حق سفر به مکه رو نداشته باشه
واقعا دست به دست بدیم و مرد و مردونه دنبال خواسته خودمون یعنی تحریم دولت عربستان و ممنوعیت سفر به مکه رو از علمای عظام بخوایم
یا علی مدد

شیعه
| 1394/1/19 - 09:41 |     9     0     |
آقایانی که برای یک دست زدن کفن می پوشید کجا هستید مسیولین با غیرت کجا هستید این تجاوز تحقیر کردن شیعه وایران است به خدا قلب هر با غیرتی درد میگیرد اگر کوتاهی کنید من بعنوان یک ایرانی شیعه جانباز دفاع مقدس روز قیامت یقیه همه شما را میگیرم

mm
| 1394/1/19 - 09:57 |     1     0     |
یعنی واقعا ما تو تمام دنیا اعتبار داریما
لااقل قبلا اینقدر محکم بودیم این جزقله ها واسمون شاخ نبودن اما حالا اینقدر کوتاه اومدیم که نه تنها انرژی هسته ای و خون شهدا به فنا رفت بلکه حیثیت و عابرو هم دیگه نداریم

علی موسوی بردکشکی
| 1394/1/19 - 10:20 |     1     0     |
سلام .ننگ بر آل سعود وهابی کافر

ناشناس
| 1394/1/19 - 10:54 |     2     0     |
آقا باید ایران عمره را تحریم کنه ، چه لزومی داره رفتن به عربستان ،خاک بر سر مسئولین بی غیرتناشناس
| 1394/1/19 - 11:05 |     0     0     |
ایران باغیرت سال 88 ازبین رفت
ن دیگه غیرتی مونده ن انسانیت

ناشناس
| 1394/1/19 - 11:23 |     0     0     |
عزت وشرف ایرانی را دارن خدشه دار میکنند به لطف اقایان

بی طرف
| 1394/1/19 - 11:31 |     0     3     |
سلام
تا اونجا که من میدونم سازمان حج به دولت ربط نداره و از لحاظ ساختار سازمانی از دولت سوا هست. اگر کسی بیشتر در این مورد میدونه توضیح بده. من هم به نوبه ی خود این عمل زشت رو محکوم میکنم . اما من اینطور احساس میکنم که بحث سیاسی احتمالا نباشه و افراطی و از روی هوس بوده ولی به هر حال باید این دو شرطه به اشد مجازات شوند. من برای این دو نوجوان ارزوی بهبودی روحی و برای خانوادشان صبر ارزو میکنم

ناشناس
| 1394/1/19 - 20:32 |     5     1    
پاسخ: سلام
تا اونجا که من میدونم سازمان حج به دولت ربط نداره و از لحاظ ساختار سازمانی از دولت سوا هست.


مگر سازمان حج مسؤل این دو تا تجاوزه؟! اگر چنین بلایی رو ما سر دوتا عرب یا غیره توی فرودگاهامون بیاریم، اون دولتها، دولت ما رو مقصر میدونن، نه شخص دیگه ای رو؟ مگر میشه دولتی وقتی چنین بلایی سر شهروندانش میارن، روشو اونور بکنه و بگه من مسؤل نیستم؟!

شما بیطرف نیستی دوست عزیز، شما بی غیرت هستید.


ناشناس
| 1394/1/19 - 12:25 |     4     0     |
خلایق هر چه لایق

پویان
| 1394/1/19 - 13:01 |     1     0     |
سلام
من فکر میکنم اگر دولت ایران ٢سال مکه رفتن تحریم کنه بمانند انها که مارو براحتی تحریم میکنند انوقت نتیجه خواهد داد تا کی باید به شکم عرب عربستان بریزیم.

حسین
| 1394/1/19 - 13:01 |     1     0     |
برا خودمون متاسفم همین...

ناشناس
| 1394/1/19 - 15:01 |     2     0     |
. این اولین بار نیست. آخرین بار هم نخواهد بود. اعراب خیلی وقته با ایرانی ها مشکل دارن. لخت کردن ایرانی ها در فرودگاه دوبی هنوز از ذهنمون نرفته. ایکاش مردم خودشون درک میکردند که دشمن دشمنه. چه راه باز باشه برای رفت و آمد چه بسته باشه. اگر کسی واقعا طالب حجه پول حج رو به کودکی ببخشه در تخت بیمارستان دراز کشیده و جز با آمپول و شیمی درمانی و .. با هیچ چیز دیگه ای سرو کار نداره . تا براش حداقل شرایط بهینه ای در بیمارستان ایجاد بشه یا ببخشه به کودکی که در پرورشگاهه و در انتظار آینده ای نا مشخص
متاسفم که مردم نیکی رو در این میبینند که دست زن و بچشونو بگیرن و برن مکه و تا برگردن حاجی بشن. غافل از اینکه چیزی که این افراد میگیرن جز یک لقب نیست اما دشمن به چه مقاصدی میرسه الله اعلم

آفتاب
| 1394/1/19 - 15:47 |     3     0     |
ای کاش جرات داشتن رفتن به مکه را حرام میکردن!
حیف که منافع مالی بعضی ها مهم تر از حیثیت ایرانیه!

ناشناس
| 1394/1/19 - 16:18 |     2     0     |
کلاً از ماست که بر ماست
چرا بریم اونجا که بهمون توهین بشه
اگه حج واقعی می خوای برو زیارت امام رضا و ببین خادمین حرمش چطوری ازت مهمون نوازی می کنن، انگار نه انگار که همزمان با تو چند ملیون نفر هم اونجان، انگار نه انگار که همون سوالی که پرسیدی رو قبل از تو صد ها ملیون آدم در روزهای گذشته ازش پرسیدن و با حوصله تموم جوابتو میدن و آخرشم ازت التماس دعا می کنن، به خدا حج می خوای برو امام رضا، زیارت می خوای برو امام رضا
چرا ارز کشور رو ببری ببریزی جیب عرب های مفت خور
به خدا ما اونا رو اینجوری بار آوردیم اروپایی ها که حج نمی رن
پس هرچی بلا سرمون بیاد حقمونه.
وگرنه مگه 8 فروردین این اتفاق نیفتاد چرا باید 9 فروردین باز کاروان اعزام بشه، اگه ما غیرت داشتیم به خاطر همون خدا حج رو تحریم یم کردیم، به خدا قسم خدا هم از این حج ما راضی نیست که به دشمنان اسلام کمک مالی می کنیم.

آدم
| 1394/1/19 - 17:51 |     1     0     |
اونهایی که این عربستانی ها را حمایت میکنند
دشمنی آنان با ما را ببینید
به زائرین ما در بقیع رحم نمیکنند
در کاروان هم همینطور
حکم این دو مشرک باید اعدام باشد

ناشناس
| 1394/1/19 - 18:05 |     2     0     |
کی باید این مسئولان از شرافت ایران باید دفاع کنن؟

ناشناس
| 1394/1/19 - 18:06 |     1     0     |
چرا اینقدر بدبخت شدیم؟؟؟؟؟ بابا تحریم کنید این چشم هم چشم بازی عمره رو
ملت نرید، به خداوندی خدا ، خدا هم راضی به تحقیر شدن این چنینی ما نیست، چرا تا وقتی یه زوج نوپا تو صف وام چهار میلیونی ازدواجه راه عربستان رو در پیش میگیرید؟؟؟؟ کعبه واقعی کمک به جووونای خودمونه ، کعبه واقعی کمبود به درمان بیمارای صعب العلاجه خودمونه و مسائل مهم دیگه ای از دست.

حامد.
| 1394/1/19 - 18:22 |     2     1     |
اخه به دولت چه ربطی داره.خود مردم باید نرن به او کشور های کثیف.پولاشونو نریزن تو شکم این عرب های اشغال.واقعا که متاسفم برای این طرز فکراتون


ناشناس
| 1394/1/19 - 18:44 |     4     0     |
اهای اقایونی که پست یا مقامی دارید ومیتونید داد این خانواده‌های مظلوم رواز ظالم بگیرید اگه کوتاهی کنید اگه سکوت کنید,وای به احوال شما فردای قیامت,شب اول قبرتون,بترسید که روزگار دست انتقام داره,شما هم خانواده دارید,یه لحظه فکر کنید روان این بچه های بیگناه چه صدمه ایی دیده

ناشناس
| 1394/1/19 - 19:52 |     2     0     |
مرجع عزیز...
دامان عزت اسلام را لکه دار کرده اند!!!!؟
از دیار رشید و سرافراز شیراز وخراسان وتبریز و تهران و قم و بروجرد و...سر برآور و دلیرانه حکم کن.
حجکم حرام!!
زیاد مسلمان نیستم اما ، ب گمانم خدا هم از هتک حرمت خشنود نیست...!

مهدی
| 1394/1/19 - 19:54 |     2     0     |
حاضرم سر تک تک این وهابی های عربستان رو ببرم بی غیرت های بی ناموس.. با این حال چرا پولاتونو میریزین تو حساب این کثیف ها؟؟؟؟

مهدی
| 1394/1/19 - 20:02 |     0     0     |
حاضرم سر تک تک این وهابی های عربستان رو ببرم بی غیرت های بی ناموس.. با این حال چرا پولاتونو میریزین تو حساب این کثیف ها؟؟؟؟

ناشناس123
| 1394/1/19 - 20:14 |     1     0     |
من اگه به جای ملت ایران بودم پایم را به این کشور کثیف نمی گذاشتم. متا سفم برای شما اعراب بی ... .M.K.

ناشناس
| 1394/1/19 - 20:26 |     1     0     |
واقعا ارزش ایران اینه؟ نه واقعا اینه؟

محسن
| 1394/1/19 - 20:48 |     1     0     |
باور بفرمایید با دستانی لرزان و چشمانی خونیین از تنفر اعراب در حال نوشتن این متن هستم
امیدوارم یک روزی این جهالت ها پایان بیابد
مطمئن باشید روزی به خاطر رفتن به حج و دادن پول به این وهابی های کثیف به جرم همدستی با داعش و کمک مالی به آهنه در تمام جنایات آنها شریک خواهید بود
لااقل به غیرتتان کمی بر بخورد

ناشناس
| 1394/1/19 - 21:52 |     2     0     |
للعنت الله علی عربستان

فرشید
| 1394/1/19 - 22:26 |     3     0     |
یه زمانی این کثافت ها دست پادشاه ایران را میبوسیدند و جلوی ایرانی خم میشدند اما حالا...

ناشناس
| 1394/1/19 - 22:59 |     2     1     |
چرا اون دو مامور نمی دن خودمون مجازات کنیم .چطور اکر کسی با یه کمی تریاک بگیرن خودشون مجازاتش می کنن.بدن خودمون بلدیم اعدامشون کنیم

بنده خدا
| 1394/1/19 - 23:06 |     0     1     |
خیلی تکان دهنده است. کاملا مشخصه که عربستان کل درآمدش از طریق ما زایرین تامین میشه بجای ابنکه احترام بگذراند ، اهانت می کنند. به عنوان یک جوان ایرانی ،با همه حرکاتی که از عرب های عربستان میبینم هیچ اعتقادی ندارم که حج واجب باشه! خواهش می کنم عربستان را تحریم کنیم و فقط یکسال نه واجب و نه عمره هیچ کدومو نریم.... به اون. امید که روزی برای رفتنمون التماس کنن.... خدا و پیامبر و ایمان به آنها در ایران قابل لمس تره تا عربستان.

ناشناس
| 1394/1/19 - 23:14 |     1     0     |
با این اوضاع داخلی و خارحی ایران وجهان تنها می تونم بگم الهم عجل لولیک الفرج والعافیه النصر انشا الله خود حضرت می آیند و حق مستضعفین عالم را می گیرند به هیچ کس و هیچ چیز جز خود حضرت امید نداشته باشید برای برپایی عدالت وگردن زدن کافران وریا کاران هر دو نزدیک است ان شالله

ناشناس
| 1394/1/19 - 23:23 |     2     0     |
من نمیدونم چرا خودمونو میچسبونیم به اینا چرا همه چیز به زور؟میدوند این همه شهید دادیم واسه چی. پس چی شد عزت ایرانی؟بعدشم میگن خفه. اگه حرف بزنی پیگرد قانونی داره. آره باید خفه بشیم چون ...

ناشناس
| 1394/1/19 - 23:46 |     1     2     |
چرا الکی همه چیزو ربط میدید به توافق و پاسپورت ایرانی ببین دولت قبلی چه غلطی توی این مملکت کرده بعد الکی سرو صدا راه بندازید

دماوند
| 1394/1/20 - 00:04 |     4     0     |
ما این همه شهید ندادیم که مسولان کشور ساکت باشن تور به خون شهدا به هیچ وجه کوتاهی نکنید و نگذارید خون شهدا.عزت وغیرت ما زیر سوال برود فکر کن با بچه های خودت این کارو کردن کوتاهی در این امر بیغیرتی مسولان و اجازه توهین بیشتر به کشور عزیزمان هست

کجید
| 1394/1/22 - 13:24 |     0     0    
پاسخ: چه مسئولی،انقد که دولت با قدرتی داریموتدبیر وامیدواحتمالا دارن تدبیر میکنن،امید وار باشید!!!!!!!!!!!!

ناشناس
| 1394/1/20 - 00:05 |     1     0     |
واقعا اگه کاری نکنند بی غیرتیم این مصداق بارز رگ غیرت ت امیرالمومنین در مورد خلخال ژن یهود هست

may
| 1394/1/20 - 00:08 |     4     0     |
ﻣﻥ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﯾﮏ ﻣﺎﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻭ ﭘﺴﺮ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﻋﺎﺟﺰﺍﻧﻪ ﺍﺯ ﻣﺴﻮﻟﯿﻦ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﮐﻪ ﺣﺞ ﻋﻤﺮﻩ ﺭﺍ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﻣﺘﺠﺎﻭﺯﯾﻦ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﺷﺪ ﻣﺠﺎﺯﺍﺕ ﻣﺤﮑﻮﻡ ﮐﻨﻨﺪ .ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﻣﻦ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﯾﮏ ﻣﺎﺩﺭ ﻭﺩﺭﺁﺳﺘﺎﻧﻪ ﺗﻮﻟﺪ ﺣﻀﺮﺕ ﺯﻫﺮﺍ ﭘﺮﺍﺯ ﺩﺭﺩ ﻭﺍﻧﺪﻭﻩ ﺍﺳﺖ.

فاضل
| 1394/1/20 - 00:12 |     2     0     |
ما این همه شهید ندادیم که مسولان کشور ساکت باشن تور به خون شهدا به هیچ وجه کوتاهی نکنید و نگذارید خون شهدا.عزت وغیرت ما زیر سوال برود فکر کن با بچه های خودت این کارو کردن کوتاهی در این امر بیغیرتی مسولان و اجازه توهین بیشتر به کشور عزیزمان هست

ناشناس
| 1394/1/20 - 00:22 |     1     1     |
باید کشور بزرگ ما کاری با این عرب ها بکنند تا بیاد بیارند که ما ایرانی هستیم

ناشناس
| 1394/1/20 - 00:35 |     3     0     |
خاک تو سرشون😔

ناشناس
| 1394/1/20 - 00:52 |     0     0     |
چرا نظر من را پخش نکردی؟

ناشناس
| 1394/1/20 - 00:55 |     2     1     |
همانطوری که پدر یکی از این قربانی ها گفته است تجاوز از یک دولت به دولت دیگر .
اینجا دست ملت کوتاهه
حالا اگه دولت تدبیر تونست حرمت خودش را برگردونه .
مکه قران نگفته دست در مقابل دست ، چشم در مقابل چشم و ...
پس باید با عربهای نفهم به همان شکل خودشان برخورد کرد.
امان از غیرت
امان از غیرت

مهدی
| 1394/1/20 - 01:02 |     2     0     |
مرگ بر وهابی های بی همه چیز

آذری
| 1394/1/20 - 01:33 |     2     0     |
متنفرم از هرچی عرب حال بهم زنه

شبنم
| 1394/1/20 - 01:53 |     2     0     |
در مقابل این کار دولت ما باید حداقل یه سال از اعزام حجاج جلوگیری کنه.کثافتا با پول ایرانیا ادم شدن حالا به جوونای کشمورمون تجاوز میکنن.... باید راه مگه بسته بشه...اون مسیری که میرن واس زیارت خدا نمیخوااااد به والله نمیخوااااااد

علیرضا
| 1394/1/20 - 01:54 |     1     0     |
این دو تا کثافت باید تو خوده ایران محاکمه و اعدام بشن.
باید دولت لجن عربستان این دوتا حرومزاده رو به ایران تحویل بده،تا خودمون تکلیفه شونو روشن کنیم.

مجید
| 1394/1/20 - 02:38 |     0     2     |
به دولت چپ و راست چه ربطی دارد، آنها با ایرانی وعجم مشکل دارند، مگر عراق توی خرمشهر وهویزه کم جنایت کرد

وطن
| 1394/1/20 - 02:59 |     1     0     |
سلام .فقط تاسف می خورم،انقلاب کردیم این طور خوارشویم .همیشه از صداوسیما ی نظام می گفتند درنظام شاهنشاهی امریکایی ها فلان کار را در ایران می کنند ،حالا چطور شده هیچ برخوردی نمیشه ،نمی دانم .حیف جوانان این وطن رفتند و8 سال جنگیدند ای کاش .............من نمی دانم چطور می خواهند پاسخ گو باشند باشما هستم ،شما درنظام دارای پست مقام هستید ........قابل توجه شما اقایون که می گویند جوانان میروند به تایلند وکشورهای خارجی برای تفریح.کمی هموطن با شما هستم برید یه کمی فکر کنید ........

ناشناس
| 1394/1/20 - 03:02 |     2     0     |
آقای ظریف اعصابم بهم ریخت این اعراب موش خور ملخ خور حرام زاده به ملت ایران توهین کردن آقای هاشمی که ادعای دوستی و رفاقت دیرینه با اعرب ملخ خور دارین چرا پیگیری نمیکنین

منتظر
| 1394/1/20 - 03:24 |     1     1     |

مرگ بر بی غیرت
دم همه ایرانیان غیرتمند گرم میخواستند در سکوت خبری ماست مالی کنند خوب گردوخاک کردید ما مردم پیرو امام علی که برای آزار یک زن یهودی مردن را جایز می داند نمی گزاریم مصلحت طلبی بعضی از مسولین که در واژهنامه انها غیرت و ناموس و وطن جایی ندارد درعین بی تدبیری از این بیشتر به ایرانیان توهین شود. متاسفانه اینجانب به علت شعار راستگویی به دروغگوترین دولت تاریخ انقلاب رای دادم .شرمنده ام

کتی
| 1394/1/20 - 03:38 |     2     0     |
مرگ بر دولت ایران دو سه هفته گذشته دولت میگه پیگیری میکنیم پیگیری بخوره تو سرتون مرگ هم براتون زیادیه خدا لعنتتون کنه الهی که فقط دزدی یاد دارید

سهیل
| 1394/1/20 - 03:39 |     0     0     |
ما مردم عادت کردیم تفکر و تحلیل وعقلانی فکر کردن و بزاریم اخر همه چیز..واقعا نمیبینیم این چند سال اخیر چه بلایی سر ما و مملکتمون اورده..بغیر از فقر اقتصادی فرهنگمون هم روز به روز تحلیل میره..چرا اینقدرمتعصبیم..یعنی نمیفهمیم که خودمون اب به چرخ دشمنامون میریزم.. به جان فاطمه به روح علی مکه رفتن حرامه..هم پول تو جیب دولت عربستان میکنیم هم بساط فرصت طلبهای تو کشورمون را هر روز پر رونق تر میکنیم..خواهش میکنم دست از این باند و حزب بازی بر دارین و به اینده کشورمون کمک کنیم.واضحه که الان در شرایط بسیار حساسی هستیم.هر عملی یه بر خورد قانونی و منطقی داره..حتما اگر به دولت اجازه بدین جواب دندان شکنی به کشور عربستان میده.خواهش میکنم باند و حزب بازی و کنار بزاریم.در این شرایط حتی حج واجب هم نباید رفت چون هیج عقلی در این شرایط اون وواجب نمی دونه.حرف اخر ما باید با تمام دنیا در تعامل باشیم و سیاستمون باید در دیپلماسی و گفتگوی منطقی باشه نع تحجر و تعصب.

a.a
| 1394/1/20 - 03:39 |     0     0     |
مردم ما باید اول از خودمون شروع کنیم
چرا باید پولمون رو بریزیم تو جیب این عربای وهابی متجاوز
غیرت خودمون کجا رفته
خونه خدا همینجاست
خونه خدا تویه تهیه جهیزیه یه دختره دم بخت
خونه خدا تویه دادن قرض الحسنه به یه جوان برای شروع زندگی
خونه خدا تویه دادن خرج دانشگاه فرزند یک خانواده مستمند
به خدا تو این زمان حج رفتن حرامه
حرام

سهیل
| 1394/1/20 - 03:41 |     0     0     |
ما مردم عادت کردیم تفکر و تحلیل وعقلانی فکر کردن و بزاریم اخر همه چیز..واقعا نمیبینیم این چند سال اخیر چه بلایی سر ما و مملکتمون اورده..بغیر از فقر اقتصادی فرهنگمون هم روز به روز تحلیل میره..چرا اینقدرمتعصبیم..یعنی نمیفهمیم که خودمون اب به چرخ دشمنامون میریزم.. به جان فاطمه به روح علی مکه رفتن حرامه..هم پول تو جیب دولت عربستان میکنیم هم بساط فرصت طلبهای تو کشورمون را هر روز پر رونق تر میکنیم..خواهش میکنم دست از این باند و حزب بازی بر دارین و به اینده کشورمون کمک کنیم.واضحه که الان در شرایط بسیار حساسی هستیم.هر عملی یه بر خورد قانونی و منطقی داره..حتما اگر به دولت اجازه بدین جواب دندان شکنی به کشور عربستان میده.خواهش میکنم باند و حزب بازی و کنار بزاریم.در این شرایط حتی حج واجب هم نباید رفت چون هیج عقلی در این شرایط اون وواجب نمی دونه.حرف اخر ما باید با تمام دنیا در تعامل باشیم و سیاستمون باید در دیپلماسی و گفتگوی منطقی باشه نع تحجر و تعصب.

مهدی
| 1394/1/20 - 03:50 |     2     0     |
میگم این عربستان که همه جوره اعلام کرده دشمن ماست من نمیدونم چی تو این عربستان است که ما اینطور چسبیدیم بهش بابا این حج را لا اقل برای مدتی بی خیال شیم اگه این کار را یک ایرانی انجام داده بود که تا تمام فامیلش را نابود نمیکردیم که ساکت نمی نشستیم حالا چی شده راحت این عربهای کثیف هموطنمون را این جوری به ذلت میکشن و صدای هیچ کس در نمیاد اگر بجای مرگ بر آمریکا مرگ بر عربستان میگفتیم تا حالا به یه جایی رسیده بودیم دشمن اصلی ما عربستان است مرگ بر عربستان

نگین
| 1394/1/20 - 04:23 |     7     0     |
چرا نظر من رو پخش نکردین چون واقعیت رو گفتم چون گفتم ایرانی بی عرضه است که نمی آد تو خیابون و فریاد مرگ بر آل سعود سر بده چرا برای جوونای غزه که با تیر و تفنگ کشته می شن هر روز خدا راهپیماییه و مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا اونوقت برای جوونای خودمون که تو کشور غریب مورد تجاوز قرار گرفتن صدا و سیما لال شده ای مسئولین خفه خون گرفتن ای خدا خفه تون کنه ما راحت شیم

utab
| 1394/1/20 - 04:43 |     0     2     |
مشکل اینجاس ک هممون اینجا نشستیم تو دنیای مجازی واس خودمون هی داغ میکنیمو مینویسم عوض اینک مث آدم اعتراض مونوب گوش دولت برسونیم از کی عیب میگیرین؟ جهالت و بی عرضه بودن خودمونه ک ب ابنجا رسیدیم...

میلاد
| 1394/1/20 - 04:59 |     2     2     |
اصلا دولت بد، شما کفن پوشا چرا بی غیرت شدین؟ چطور یه پیاده روی ظریف با کری شما رو به خیابون می کشه ولی این قضیه به رگ غیرتتون بر نمی خوره؟ همه رفتارا و کاراتون سیاسیه. همه حرفاتون حزبیه. نمی خواین چشمتونو باز کنین...

یه ایرانی
| 1394/1/20 - 05:41 |     3     0     |
در طول تاریخ این بار اولی نیست که عربا به ناموسو بچه های ایرانی تجاوز کردن.ولی بازم دولت ایران اونارو دوست و برادر مینامه.برای خودمون متاسفم.

ناشناس
| 1394/1/20 - 05:44 |     1     4     |
تندروها همیشه غیر منطقی ترین اعضای جامعه هستن که کشور و به نابودی کشوندن و میکشونن، اینایی که هی میان مینویسن روحانی احترام پاسپورت ایرانی رو چرا نبردی بالا!!! هیچ فکر نمیکنن که چند تا کشور درست و حسابی الان با ایران حاضر به مراوده شدن، اونوقت این عربستان بیشرف یه غلطی کرده ، میگن روحانی باید ارزش پاسپورت ایران و ببره بالا! آخه در برابر عربای بی شرف؟؟؟!!!!
شما ها فقط میخواین با دولت مخالفت کنید به هر بهانه ای، به این 2 تا جوون بیچاره هم فکر نمیکنید!

ناشناس
| 1394/1/22 - 13:44 |     1     0    
پاسخ: اصلا پاسپورتو بیخیال.لااقل یه حرکتیومتنیوحرفی چیزی بگه

مصطفی
| 1394/1/20 - 06:09 |     0     0     |
کوههامون دوهل نداره /رودامون که پل نداره/ خروسها کاکل نداره/برس همسایه برس مخلصتم/ برس همسایه برس مخلصتم. لوطی از محله رفت . پهلوان لنگ انداخت . خانمانش را باخت به چه امید بشینم . برس همسایه برس مخلصتم /برس همسایه برس مخلصتم

ناشناس
| 1394/1/20 - 06:14 |     2     0     |
لعنت به وهابی های سگ صفت

ستار
| 1394/1/20 - 07:02 |     7     0     |
وای بر ما
باید حج عمره را تحریم کنیم
رییس سازمان حج و زیارت بهتره استعفا بده

کوروش
| 1394/1/20 - 07:30 |     7     0     |
وای برما کارمان به جایی رسیده که عربهای بیابانگردبه نوجوانمان اهانت میکنندشعورماکجارفته بایدحتمامنتظرفتواباشیم خداعقل داده عمره راتحریم کنیدتااین کثافتهابفهمندچه غلطی کرده اندباید آ ن ماموران درملا عام اعدام شوندطبق قوانین خودشان این خشکه مذهبیهای متعصب کجاهستند چرا لال شده آن؟

ناشناس
| 1394/1/20 - 09:02 |     4     0     |
توروخدا ببین به چه روزی افتادیم دیگه هیچی از ایرانی نمونده

امیر
| 1394/1/20 - 09:32 |     4     1     |
ای توووف به غیرت مسولین تووووووووووووف

ارش
| 1394/1/20 - 10:00 |     1     0     |
اگه قرار باشه ته دلمون پیش خدا باشهو مسجدالحرام .همه میگن خدا از رگ گردن هم نزدیکتره بهمون قربونش برم امام رضا .حضرت معصومه و بقیه امام ها و امام زاده های داخل ایران هم هوامونو دارن نیازی به عربا نداریم.هر چند که مکه ی خدا هم افتاده تو خاک این عرب های ....

گلناز
| 1394/1/20 - 11:48 |     4     0     |
حالا هی تشریف ببرید مکه و مدینه پولتون رو خرج این عربهای کثافت حروم زاده کنید وقتی این همه نیازمند تو این جامعه وجود داره.
این صدای خداست آیا نمی شنوید؟

گلناز
| 1394/1/20 - 11:49 |     3     0     |
چرا دولت تحریم کنه مردم خودشون شعور دارند؟ فهم دارند؟ خودشون تحریم کنند

ناشناس
| 1394/1/20 - 12:08 |     1     0     |
شب میلاد خانم فاطمه زهرا س از خدا میخواهم که این سرباز عرب اعدام بشند برای عبرت سایرین آبروی آل صعود در دنیا رفته با طرفداری از داعش و این عمل زشت که حتی در جوامع بی دین هم صورت نمیگیره رسول الله جوابشون بده نابود بشن

محمد
| 1394/1/20 - 12:11 |     0     0     |
خوب حتما برا سازمان حج هم سود کلانی داره که دوس ندارن مردم نرم به حج ایا حج مستحبی اینقدر برا ما مهم هست من که فکر میکنم اول خودمونو درس کنیم بعد بریم حج اونم مه این حج واقعا برا دولتمون متاسفم که در داخلش سازمان حج رو داره که به نظر من مادی گرا تا شدن تا معنوی گرا تمام مسیولیت این گناهها بردوش دولت و مسولین مملکت خودمونه که اجازه رفتن با این شرایط گرون و بد رو درس کردن اگه مردم نرن سازمان حجی هم نم مونه این مشکله

محمدحسن
| 1394/1/20 - 13:02 |     1     0     |
سلام : دولت بنفش می خواست گذرنامه ایرانی را به زعم خودش عزت ببخشد که نتوانست بلکه حیثییت شیعی ایرانی را هم با خنده های بی مزه شان در مقابل کفار وحشی به وهابی های شکم پرست شهوت را ن فروختند اللهم اصلح کل فاسد من امورالمسلمین.

حسن key
| 1394/1/20 - 13:06 |     7     0     |
دوستان عمره و تمتع و ... نداره. این عربها و وابستگان آنها هیچ وقت بافرهنگ نبودند. هنوز که هنوز سوسمار و ملخ ... میخورند. ضمنا کلی آقازاده هستند که از این راه دارند نون میخورند. حج اگه باشه داخل کشور اینقدر حج واجب داریم .هر ک دومون دور و برمون رو نگاه کنیم هست.کمک به نیازمندان بیماران یتیمان و .....
خانه از پای بست ویران است....

محمدطالب
| 1394/1/20 - 20:37 |     3     0     |
حیف به اون اماکن مقدس که در میان عربهای عیاش و بی شرف قرار گرفته - عرب جماعت آدمهای بی شرف -خودفروش و فقط به فکر شکم و زیر شکمشان هستند و مشخص است که این نوکران شیاطین با ایرانیان باشرف ضدیت دارند

اسحاق
| 1394/1/20 - 21:15 |     9     0     |
اگه ایرانی هستید ،اگه غیرت دارین دیگه به این کشور بیخود مزخرف که طایفه ای بت پرست وجاهل دران هستند سفر نکنید وپولهای خود را دران خرج نکنید واین پولهای ما هم اقتصاد انها را بالا میبرد وهم پول تسلیحات امریکایی میشود برای از بین بردن شیعیان.....خواهشنا با غیرت باشین

سر
| 1394/1/21 - 04:18 |     1     0    
پاسخ: سلام اسحاق دمت گرم حقیقتو گفتی

محمد حسین
| 1394/1/20 - 22:16 |     6     0     |
فکر میکنم اکنون زمان ان است که این اقدام زشت ال سعود را در مجا مع اسلامی به عنوان بی کفایتی عربستا ن مطرح و بر ضرورت مدیریت مکه و مدینه تحت نظارت کشورهای اسلامی تاکید و به دنبال تعریف نظام حقوقی برای مکه و مدینه با سازمانهای اسلامی دنیا لابی کنیم.

Dr.girl
| 1394/1/21 - 00:08 |     0     0     |
vaghe an ki mikhad javab ayande in 2nojavun ro bede.koli omid va arezo baraye ayande dashtan,mage in zarbe rohi yadeshun mire?ta akhare omr in zakhm dar vujudeshun mimune.masulin javabgo bashid

ایرانی
| 1394/1/21 - 00:54 |     3     0     |
حج را رهاکن

سروده ای از سر درد تقدیم به ایرانیان راستینی که از تازیان خودخواه بی ایمان‌و سلطه طلب به تنگ آمده اند:

رها کن هموطن حج را رها کن.
دلت را خانه ی پاکِ خدا کن.
رها کن این همه جهل و خمودی.
حمایت کم کن از شیخ سعودی
خدا در کعبه ی تازی نباشد
« خداخواهی»، «خدابازی» نباشد
دلت را پاک کن تا حق ببینی
وجودت را به حق ملحق ببینی
شعار « عزتت» را شیخ خورده؟
توراتاقصر جهل خویش برده؟
تمام مملکت « یارانه گیر» است
به چنگ فقروناداری اسیر است.
دلار تو عرب را می نوازد
که تا ناموس فرزندت بتازد
تو گر انسانی و ایران تباری
نباید سوی حج ،گامی گذاری
خدا زندانی شیخ عرب نیست
خدا محدود اشتر با رطب نیست
تو ایرانی تباری پای بر من
سرِ عزّت نداری؟ وای بر من
چه می شد گر فقیه راستینی
برآرد دست دل را زآستینی
کند تحریم، حج را با شجاعت
دمد در جان ما روح مناعت
رهاکن هموطن حج را رها کن
دلت را خانه ی پاک خدا کن

مصطفی بادکوبه ای

کاظمی
| 1394/1/21 - 02:24 |     3     0     |
یک نفر در زمان خلافت امیرالمومنین با ایشان دست بیعت نداد، چند سال بعد مجبور شد با پای جحاج ثقفی بیعت کند.
وقتی ما در حمله وحشیانه ی عربستان به کشور مظلوم یمن، سکوت کردیم و سفیر آنها را اخراج نکردیم، امروز مجبوریم این خفت را تحمل کنیم. اگرمردی از این ذلت بمیرد، رواست.

رضی
| 1394/1/21 - 04:50 |     1     0     |
به حرف مردم گوش کنید، هرکس گوش نکرد پشیمان شد، این یک عبرت از خواندن تاریخ است

امیر
| 1394/1/21 - 07:25 |     0     0     |
سلام چه خبره

ناصر
| 1394/1/21 - 12:39 |     0     0     |
گذشته از بی حرمتیی که اتفاق افتاد,که باید متهمین محاکمه و به مجازات برسند, رفتن به حج عمره در حالی که در شهر و مملکتمان ,افرادی را داریم که برای تشکیل زندگی ویا راه اندازی یک کار برای کسب روزی حلال ,به آن محتاج هستند, جای تامل دارد. در مورد حج واجب ,نظری ندارم.

ناشناس
| 1394/1/21 - 13:26 |     0     0     |
فارغ ازجناح بازی های حزبی مساله حقوقی وبشری این اقدام ضدبشری مطرح است که بایدپیگیری گردد.اگردولت عربستان به پول ناچیزمانیازی نداردوخواستارمحدودیت بیشترما دررفتن به عربستان است مااین آب باریکه راقطع کنیم تابه تاوان این بی حرمتی به نوجوان بی گناه ،حداقل دونفرازآنان متضررگردند
مابااین پول ناچیزی که به چشم آنان نمی آیدهزاران کارمی توانیم درمملکتمان بکنیم وآنراآبادکنیم .برادر،خواهردست به دست هم دهیم به مهر میهن خویش راکنیم آباد

وطنم پاره شد تنم
| 1394/1/21 - 15:10 |     5     0     |
حضرت علی ع
از حاجت خود هنگامیکه میفهمی بایستی به نا اهل مراجعه کنی به کلی صرف نظر کن.
حج عمره باید تعطیل شود
مرگ بر عربستان سعودی


ناشناس
| 1394/1/21 - 15:35 |     1     0     |
برای اطلاع صحبتهای مهر نقل از معاون ظریف بود

زنده بادکوروش
| 1394/1/21 - 16:32 |     0     0     |
چگونه میتوان به این جنایت آل سعود وهابی واکنش نشان نداد مگرغیرازاین است که اینان کافران به ظاهر مسلمان هستند که خون همه مسلمانان دنیارابا جنایات وهمدستیشان باتروریسم جهانی درشیشه کرده اند وحیثت اسلام را لگدمال کردند مسئولان بایدباشدیدترین پافشاری ها حق این متجاوزین راکف دستشان بگذارند

مجتبی
| 1394/1/21 - 17:02 |     0     0     |
سلام ...به غیرتمون... خدافظ

مجتبی
| 1394/1/21 - 17:08 |     0     0     |
سلام

خدا از رگ گردن به انسان نزدیکتره اون کسانی که واسه رفتن تبلیغ میکنن بزرگترین خیانت کارها هستن.

اینها همان کسانی هستن که در ...

خدافظ

مهسا
| 1394/1/21 - 17:11 |     4     0     |
مردم و دولت ن