آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 11:51   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 56752صفحه نخست » خبردوچهارشنبه، 6 خرداد 1394 - 16:42
مساله ما ایران نیست، کل پروژه سازش در خاورمیانه را یکجا می زنیم
الغریق یتشبث بکل حشیش
الغریق یتشبث بکل حشیشاز یک سوی محمود احمدی نژاد را آن سیاستمدار تندرویی می نامند که مبارزه بی امانش با آمریکا و رژیم فاسد صهیونیستی موجب تحریم ایران شده است و در عین حال او را 100 برابر "کدخدا دوست" تر و معتدل تر از خودشان معرفی کنند! به طوری که اجازه بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان کشور را صادر کرده است! اگر احمدی نژاد این چنین معتدل بود که به جای حسن روحانی، گرد او جمع می شدید و رویش شمشیر کینه و بغض نمی کشیدید! هر دو ادعایتان دروغ است.
  

دولت بهار - محمد جوادی/ از وقتی مقام معظم رهبری در سخنرانی خود فرمودند "من اجازه نمی‌دهم!" دیپلمات‌ها و حقوق‌دان‌های دولت تدبیر به تکاپو افتادند. از یک سو دشمن مستکبر و زیاده خواه بر بازجویی از فرزندان دانشمند ایران اسلامی و بازرسی از مراکز نظامی نیروهای مسلح قهرمان کشورمان اصرار دارد و آن را به مثابه یکی از مهمترین شروط خود برای حصول توافق خوب تعریف کرده و از سوی دیگر رهبری مقتدر انقلاب اسلامی حرف آخر را در این باره گفته اند.

شاید به همین دلیل بود که عباس عراقچی که پیش از این بارها و بارها با گردن فرازی صراحتا گفته بود توافق هسته ای و اجرای پروتکل ننگین الحاقی نیازی به تصویب مجلس ندارد، در برنامه گفت و گوی ویژه خبری از این مواضع عقب نشینی کرد و از سر ناچاری گفت این دو مساله باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد. از همه بدتر اینکه نوابغ دیپلماسی بنفش با آن همه ادعا و سابقه 3 دهه زندگی در کوچه پس کوچه های نیویورک و مطالعه تمام متون امنیت ملی یانکی ها، از پیش بینی ورود کنگره آمریکا به مساله توافق هسته ای با کشورمان عاجز ماندند و خوش خیال هایی که تصور می کردند کدخدای جهان تنگ و تاریکشان -موسوم به باراک اوباما- اقدام به وتوی مصوبه کنگره آمریکا برای نظارت بر توافق هسته ای خواهد کرد، سنگ روی یخ شدند. رفتارهای انتحاری و مضحک دیپلمات های بنفش را باید با چنین پس زمینه ای به تماشا نشست.

محمد جواد ظریف اخیرا در یک ادعای بی‌اساس بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای را مسبوق به سابقه در دولت‌ قبل دانسته است! ادعایی که با اصول اولیه دیپلماسی دولت عدالت‌محور دکتر احمدی‌نژاد در تضاد بود و با انتشار اطلاعیه تکذیب شد؛ دولتی که رئیس جمهور آن در آخرین گزارش عملکرد هشت‌ساله دولت خود، یک جمله را به صورت کاملاً آگاهانه برجسته کرد: "ملت ایران بدانند، بنده در این هشت سال حتی یک سند برعلیه منافع ملت امضاء نکردم!"

گویا چشمان تیزبین دکتر احمدی‌نژاد، همان روز نتیجه‌ی اجرایی شدن همه‌ی سیاست‌های داخلی و خارجی کاندیدای پیروز انتخابات 92 را پیش‌بینی کرده و انتهای مسیر را دیده و برای اطلاع عموم مردم شریف ایران لب مطلب را در قالب جمله‌ای کلیدی بیان کرده است. شاید آن روز با شنیدن آن جمله، برخی ها معنای آن را به درستی متوجه نشدند ولی امروز که همگان می بینند چقدر راحت کسانی که مصدر امور یک ملت انقلابی و هوشیار را در دست گرفته اند، سخن از بازرسی از مراکز نظامی به میان می آورند، معنای آن را با گوشت و پوست خود درک کرده اند. 

محمد جواد ظریف واقعاً با چه هدفی آن ادعای کذب را به زبان آورد؟ مگر نه این است که در پی توافق سعد آباد دشمن وحشی و خصم جنایتکار 27 بار از مراکز نظامی کشورمان بازدید کرده و مگر نه اینکه فقط یک مورد از آن در سومین ماه شکل گیری دولت نهم صورت گرفته و بعد از آن رئیس جمهور غیور بساط این مکانیزم تحقیر آمیز و ذلت بار را برچیده است؟ اصلاً به فرض محال که در دولت قبل چنین اتفاقی افتاده باشد، شما با چه رویی تنها چند روز پس از شنیدن جمله‌ی "من اجازه نمی‌دهم"، به ادعاهای کذب برای توجیه اعمال خود چنگ می‌زنید؟ اگر نتیجه تعهدات سعدآباد بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان کشور بوده و منجر به ورود ویروس ویران کننده استاکس نت و ترور فرزندانمان شده است، پس با چه منطقی اصرار بر تکرار همان تعهدات ذیل عنوان مضحک "دسترسی مدیریت" شده دارید؟ چشم امیدتان به همان دستمال عراقچی است؟! ملت را چه انگاشته‌اید؟ به فرض صحت اکاذیب جناب ظریف اگر در دولت گذشته با دانشمندان کشور مصاحبه شده و از مراکز نظامی ما بازرسی صورت گرفته و با وجود این همه عقب نشینی و امتیاز دادن باز هم دشمن اقدام به تحریم جمهوری اسلامی کرده و دست از خصومت ورزی برنداشته، مگر ما بیمار هستیم که مجددا دانشمندانمان را به بازجویان سیا بسپاریم و درب مراکز نظامی مان را به رویشان بگشاییم و باز هم تحریم ها برداشته نشود؟! با علم به این مساله اصرار دیپلمات های بنفش به ادامه این مذاکرات چه معنایی دارد؟!

علاوه بر این ظاهرا ما با مشتی واپسگرا و مرتجع سیاسی روبرو هستیم که در حل بدیهاتی چون امتناع اجتماع نقیضین مانده اند. از یک سوی محمود احمدی نژاد را آن سیاستمدار تندرویی می نامند که مبارزه بی امانش با آمریکا و رژیم فاسد صهیونیستی موجب تحریم ایران شده است و در عین حال او را 100 برابر "کدخدا دوست" تر و معتدل تر از خودشان معرفی کنند! به طوری که اجازه بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان کشور را صادر کرده است! اگر احمدی نژاد این چنین معتدل بود که به جای حسن روحانی، گرد او جمع می شدید و رویش شمشیر کینه و بغض نمی کشیدید! هر دو ادعایتان دروغ است. تحریم هایی که ضرباتی سخت به اقتصاد ایران وارد آورد هیچ ارتباطی با کاغذ پاره های شورای امنیت سازمان ملل نداشت چه اینکه این قطعنامه ها اساسا هیچکدام ماهیت اقتصادی نداشتند و صرفا بر مسائل نظامی یا تجهیزات با کاربرد های دو گانه دلالت داشتند. آنچه بحران ارزی را در کشور پدید آورد، مصوبه کنگره آمریکا و اتحادیه اروپا برای تحریم بانک مرکزی جمهوری اسلامی بود که پس از حمله مشکوک به سفارت رژیم سلطنتی بریتانیا محقق شد. بالاتر از این، مگر روسیه عضو دائم شورای امنیت نیست؟ مگر بعد از غائله اوکراین تحت تحریم های سخت اقتصادی قرار نگرفته است؟ مگر روسیه حق وتو ندارد؟ مگر شورای امنیت می تواند علیه کشوری که خودش حق وتو دارد قطعنامه تحریم صادر کند؟ پس چرا تحریم شده آنطور که شخص ولادیمیر پوتین نسبت به آثارمخرب آن بر اقتصاد روسیه ابراز نگرانی کرده است؟ پاسخ روشن است. تحریم های روسیه را کنگره آمریکا و اتحادیه اروپا صادر کرده اند! آیا طرح این دو ادعای 100 درصد متناقض به صورت همزمان حکایتی غیر از این است که "غریق برای نجات از غرق شدن به هر شاخه‌ی خشکیده‌ای چنگ می‌زند"؟! اتفاقا به دلیل همین رفتارهای مرتجعانه سیاسی است که جریان عدالت خواه ایرانی مدت هاست آن ها را طرف حساب خود نمی داند و اگر استارت بزند، نه از ایران که از خاورمیانه شروع خواهد کرد و کل جریان سازش در منطقه را یکجا عقیم می کند.

نکته مثبت و روبه جلویی که در اطلاعیه وزارت امور خارجه وجود دارد، تهدید عوامل ظریف به شکایت از دفتر رئیس جمهور سابق است. با وجود همه انتقادات به دیپلمات های بنفش دلیلی وجود ندارد که خوشحالی مان را از نشان دادن سر سوزنی جربزه از جانب آن ها پنهان کنیم. اینکه دیپلمات ویلچرنشین در حد یک بیانیه هم جرئت تهدید و واکنش پیدا کرده، امری است مبارک و امید است با تقویت این بنیه بتواند در نوبت بعدی که کدخدای فاسد و خونخوار عالم ملت ایران را تهدید به حمله نظامی می کند، جلوی خنده اش را بگیرد!

دولت حسن روحانی،که همه‌ی مدیریت خود را به موضوع هسته‌ای خلاصه کرده و مملکت را به حال خود رها و حل مشکلات را تنها در گران کردن و حذف امتیازات داده شده به ملت می‌بیند، بهتر است بجای ادامه مسیر اشتباه کنونی، مسیر عزت را جایگزین کند. روش‌های اشتباه، برپایه‌ی اعتماد به استکبار جهانی، مسیرهایی است که پیش از این امتحان شده و نتیجه آن روشن است. در نهایت آرزو می‌کنیم با امضای تفاهم‌نامه‌ی نهایی، جشن طرفداران بنفش دولت یازدهم، ازجنس جشن‌ کوتاه‌مدت هواداران تیم تراکتورسازی پس از مسابقه‌ی اخیر این تیم مقابل نفت، با اتکاء به نقاط خیالی نباشد، نقاطی که با داد و بیداد و فریادهای اغواگرایانه خود در پی القای آن بعنوان یک خبر مقدماتی برای پیروزی بزرگ بودند و پس از اطلاع از دروغ بودن آن مجلس شادی‌شان به یک مجلس عزای جمعی تبدیل شد.

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 53 نظر (فعال: 49 ، در صف انتشار: 0، غیره: 4)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1394/3/6 - 17:05 |     502     4     |
آفرین شیر مادرت حلالت باشه


مهدی از مشهد
| 1394/3/6 - 18:52 |     22     3    
پاسخ: اینکه دکتر احمدی نژاد روزه سکوت گرفته اند و در مقابل تمام این تحمت های کذبی که به ایشان نسبت داده میشود سکوت اختیار میکنند و اگر پاسخی هم میدهند در حد خیلی کوتاه است فقط و فقط یک معنی داره و اون هم چیزی نیست جز بازگشتی مجدد برای خدمتی دوباره و صادقانه چونکه دکتر احمدی نژاد ی که ما میشناسیم هرگز شخصی نیست که در برابر ظلم ظالم سکوت کند چه در داخل و چه در خارج .
ناشناس
| 1394/3/7 - 03:00 |     11     42    
پاسخ: خاک عالم بر سرت دولت خزان با این عکس گذاشتنت. منحرف دزد اختلاس گر. و بی ادب
ناشناس
| 1394/3/7 - 11:45 |     3     11    
پاسخ: کسانی از عدالت دم می زنند که فسادهای بی نظیر در کارنامه ی 8ساله شان انکار شدنی نیست; کسانی دیگران را به واپس گرایی و ارتجاع متهم می کنند که در کارنامه شان هاله نور, سروش کذایی اسمانی, رجعت هوگو چاوز و... دارند...! کسانی از امتناع اجتماع نقیضین سخن می گویند که در کارتامه شان ... و ذوب در ولایت فقیه و کوروش و داریوش و قهر 11 روزه دارند و...! این نمایش ها که 8سال اجرا شد, کمدی بود یا تراژدی...؟!
ناشناس
| 1394/3/7 - 20:37 |     6     2    
پاسخ: ناشناس ُ چیه می ترسی با مخ بخوره زمین ؟

ناشناس
| 1394/3/6 - 17:06 |     127     3     |
چرا ... تغییر کرد؟ احمدی نژاد با اینکار دشمنی های بعدی را به جان خرید تا مملکت به حراج نرود.

ناشناس
| 1394/3/6 - 18:02 |     10     439    
پاسخ: جناب دکتر لطمات زیادی به مردم و کشور زده اند .اینها سند داره و جزیی از تاریخ معاصر است و با حرف نمی توان انرا به نفع دولت قبلی کرد .
ناشناس
| 1394/3/6 - 18:32 |     17     0    
پاسخ: به ناشناس 16:32
منظورت سندهایی است که قبل از 27 اکتبر 2007 و به دست آن آقای عزیز تنظیم شد؟؟

کلید حل مشکلات
| 1394/3/11 - 22:20 |     0     0    
پاسخ: من می دانم، سند آن را در خاطرات آیت الله می توان در آینده پیدا کرد ۰
دیدید مشکل را حل کردم ، درود بر کلید


ناشناس
| 1394/3/6 - 17:17 |     289     1     |
جناب آقای دکتر ظریف سردار دیپلماسی!!! لطفا بفرمایید چند ثانیه سابقه حضور در دفاع مقدس دارید؟
ناشناس
| 1394/3/6 - 18:03 |     6     288    
پاسخ: خود شما که این سوال را کردید چقدر سابقه دارید ؟اقای احمدی نژاد چقدر ؟
shahab
| 1394/3/6 - 18:24 |     510     0    
پاسخ: بعنوان نیروی کیفی در سنگر نیویورک کیفشانی می کرد ...
ناشناس
| 1394/3/6 - 18:42 |     363     2    
پاسخ: ایشان را نمی دانم اما وقتی ظریف در نیویرک بود احمدی نژاد در دل خاک عراق در عملیات کرکوک بود.
سبزپوشان حریم ولایت
| 1394/3/7 - 18:16 |     8     12    
پاسخ: تودوران جنگ آقای ظریف با خانم اشتون تو امریکا داشتند در میخوندن. این حرف من با سند هستش. و دکتر احمدی آن کس است که اولین نفر در لانه جاسوسی رو باز کرد در و در دوران دفاع مقدس هم حضور داشت عکس و سندش پیش من موجوده هرکس خاست آدرس بده من براش بفرستم
ناشناس
| 1394/3/8 - 18:44 |     7     1    
پاسخ: بر قوزک پای آدم دروغگو و منافق! دکتر احمدی نژاد همانطور که خودشون فرمودند، هیچوقت در اشغال سفارت آمریکا نقشی نداشتند. سفارت آمریکا رو یه عده مثل خواهر مری و آقای عبدی و ابوطالب بدون مشورت با امام رفتن اشغال کردن تا کدخدای نازنین و متحدینش چندین تریلیون دلار تا به امروز از تحریمها سود ببرن!

انتقاد توئیتری همشهری آقای هِر و کِر
| 1394/3/6 - 17:27 |     242     0     |
سناتور جمهوریخواه آمریکایی در پیامی خطاب به وزیر امور خارجه کشورمان او را فردی «ضعیف‌النفس» توصیف کرده است.

به گزارش فارس،«تام کاتن» سناتور جمهوریخواه آمریکایی در توئیتر خود پیام تندی برای «محمد جواد ظریف» ارسال کرد و نوشت: «این نشانه شجاعت نیست که در طول جنگ ایران - عراق، در آمریکا پنهان شوید در حالی که کشور شما برای بقا می‌جنگد. بلکه نشان می‌دهد این شخصیت ضعیف‌النفس همچنان باقی است».

تام کاتن در بخش دیگری از توئیتر خود مدعی شده: «من متوجه شده‌ام در ۲۰ سالگی، طی جنگ ایران - عراق در حالی که روستایی‌ها و کودکان کشته می‌شدند، تو در آمریکا پنهان شده‌ بودی. این نشانه شجاعت نیست که وقتی کشور شما برای بقا می‌جنگید، در آمریکا پنهان شده بودید. این نشان می‌دهد این شخصیت ضعیف‌النفس هنوز وجود دارد».

ناشناس
| 1394/3/6 - 20:21 |     15     0    
پاسخ: هر جامعه ای یکسری آدم سیب زمینی و ماله کش داره مثل همین طرفدارهای دولت فعلی. سبد کالا بسته حمایتی افزایش چندباره قیمت آب و برق و گاز وبنزین و نان و حل صد روزه مشکلات و تعامل با جهان و ادامه یارانه و مسکن مهر و ...
احسان
| 1394/3/7 - 12:32 |     1     8    
پاسخ: درسته که دارن بی تدبیری میکنن تو مذاکرات! ولی اصلاً درست نیست که اینجوری کسی رو تخریب کرد. بیشتر دقت کنید اطفاً. باد بین ما و یه عده وطن فروش تفاوت باشه یا نه؟
ناشناس
| 1394/3/8 - 10:31 |     6     0    
پاسخ: وطن فروشی مگه شاخ و دم داره هر روز که میگذره این تعلیقا چقد سال ما رو عقب میکشونه وطن فروشی ینی چی از نظر شما

ناشناس
| 1394/3/6 - 17:36 |     159     0     |
جهت اطلاع از چگونگی دیپلماسی انقلابی اقای ظریف را به دیدن سخنرانی سردار با شرف وغیور حاج قاسم سلیمانی دعوت مینمایم

ناشناس
| 1394/3/6 - 17:48 |     172     0     |
اگر نیو یورک هم جبهه حساب بشه!!! بنده خدا ۲۰ سال سابقه داره تازه مرخصی هم نیامده!!!

ناشناس
| 1394/3/6 - 18:06 |     4     398    
پاسخ: هر جامعه ای ادمهای خاص و ناراحت داره .فکر کنم شما حامیان دولت قبلی نیز از این دسته ناراحت هستید

حیدر
| 1394/3/6 - 17:57 |     6     595     |
شما اونقدر وقیح و بیشرم هستید و به دنبال گرفتن پاچه این و اون، که بهتره اسم سایت مسخرتون رو به دولت هار تبدیل کنید.بیشتر بهتون میاد.

ناشناس
| 1394/3/6 - 18:13 |     494     0    
پاسخ: جوش نیار اخوی،اگه جواب منطقی داری بگو همه بشنوند
محسن
| 1394/3/6 - 20:07 |     10     1    
پاسخ: منطق کجاست اینها همه دنباله رو همون رئیس جمهوری هستند که تاب و توان انتقاد را نداشته و می گوید : انتقاد می کنید به درک ! بله برادر شما فقط بچسبید به آقای خاطرات که منشا تمامی بدبختی های مردم در 6 سال گذشته ایشان بودند
ناشناس
| 1394/3/6 - 20:35 |     16     1    
پاسخ: دولت هار را همه می شناسند. ببینید که مسئولان کجا هر روز پاچه منتقدان و حتی مردم عادی را می گیرند.
امروز مردم از هارها به سمت دولت بهارها می روند.
شما هم حقیقت را بپیذیر.

ستارخان
| 1394/3/6 - 23:47 |     12     0    
پاسخ: اینکه توونظر یک خطی پنج بار فحاشی کردید نشون میده نویسنده این مطلب زده توو هدف.

صدای عدالت
| 1394/3/6 - 17:58 |     674     1     |
خداوند وعده پیروزی به عدالت خواهان و رهروان راه حق و حقیقت را عنایت فرموده است درود بر احمدی بت شکن

ناشناس
| 1394/3/6 - 18:07 |     224     1     |
نه حیدر جون ما وارد حریم امسال تو و اربابهای آمریکا یت نمی شیم

سعید اقا
| 1394/3/6 - 18:25 |     216     0     |
حیف این اسم که روی تو گذاشته اند .حیدر

ای کاش اسمت آنجلیا یا گلشیفته بود....

ناشناس
| 1394/3/6 - 18:27 |     278     0     |
کاملا درسته ما ناراحتیم . ناراحت از دروغ ,فریب , فساد ,بی کفایتی, خضوع در مقابل کد خدا, بی احترامی به شعور مردم و......

شهاب
| 1394/3/6 - 18:28 |     1209     0     |
آغا حیدر خدا تو را با حسن فریدون و آغا ضعیف حشر کند ایشاء الله و ما را با احمدی نژاد انسان کامل حی زمان در درجات

مردمی نژاد
| 1394/3/6 - 18:37 |     257     0     |
فواق العاده بود.

متاسفانه دولت یازدهم تمام حیثیت خودش رو به مذاکرات گره زده و هر وقت حلقه تنگ تر میشه یا بدو بی راه به منتقدان میگه و یا مجبوره امتیازهای مثبتی که توسط دولت قبل برای مردم به ارمغان آمده بود رو بگیره تا کسری هاش جبران بشه !

ﻣﺴﻌﻮﺩ ﺑﺼﻴﺮﺕ
| 1394/3/6 - 18:46 |     3090     1     |
مجمد جوادی خودش قلم بُرای گفتمان عدالت است. دمت گرم

محمد از ایران و دیگر هیچ
| 1394/3/6 - 19:49 |     3     0     |
ای کاش تاریخ را زبانی بود و سایتی و شبکه ای گویا که آیینه وار می نمود آنچه باید و سریع نشان می داد و سریع الحساب بود تا انسان هایی که برای منافع شخصی خود از هیچ دریغ نمی کنند نمی دانم این چه صیغه است که آدمی وقتی در قدرت است هیچ نمی بیند و ..... و خود را تمام می داند و بی عیب و بدی ها را از دیگران صادره شده می داند و ...... و همه خوبی ها را از خود . بگذریم به قول قدیمی ها جوجه را آخر پاییز می شمارند. عیب می جمله بگفتی هنرش نیز بگو نفع حکمت مکن از بهر دل عامی چند .... من خیلی دوست دارم با آمریکا خواهر خوانده بشیم و ......... آره دیگه و کاش می شد عین این فیلم ها نشون می دن سفر در زمان می کنند و آینده را می بینند برای مردم نشان داده شود حاصل این خواهر خواندگی و ..... چه هست؟ تا هر کسی که برای آینده کیسه ای دوخته عاقبت را دیده باشد و تصمیمی برای مردم و کشورش بگیرد که البته برای عقلاء چشمی است که با درایت و .... می توانند آینده را هم ببیند و خبر دهند از .... که خیر دنیا و آخرت در آن باشد. بلاخره انگار این طوری شده که هر کسی از ظن خود شد یار من از دورن من نجست اسرار من ..... بلاخره وعده موعود هم می رسه و توافق امضاء می شه و وعده ها به سر می رسه و اونجاست که خواهیم دید چه کسی رو سفید خواهد بود ؟! پس آن کسی خواهد بود که با نیت خیر برای رضای خدا و خدمت خلق و آرامش قلبی خود با درایت و زکاوت و ..... عمل به تکلیف کرده است و خیانتی را مرتکب نشده منتظر می شویم. به قول قرآن از زبان پیامبر که خداوند فرمود: ای پیامبر به آنها بگو شما هم منتظر باشید که ما هم منتظریم بله پس منتظِر می مانیم . که وعده حق تعالی حق و ....... . یا حق.

ناشناس
| 1394/3/6 - 19:52 |     5     0     |
قطعاً قیمت کالاها افزایش نخواهد یافت/ درآمد ۳ هزار میلیاردی از محل افزایش قیمت‌ها
سخنگوی دولت گفت: دولت از محل افزایش قیمت‌ها ۳ هزار میلیارد تومان درآمد خواهد داشت و همچنین طی ۲ ماه گذشته ۳۰۰ میلیارد تومان یارانه به تولید داده است.

طاهری
| 1394/3/6 - 20:00 |     5     0     |
فقط منتقدان دولت روحانی میتوانند بابیان صادقانه راه وچاه اورا از غرق شدن نجات بدهند وگرنه هاشمی و اهالی فتنه امرونهیشان منفعت طلبانه است امیدوارم روحانی وتیمش کسانی را که او را سرپلی برای عبور ازبحران وجودیشان بیشتر نمیدانند بشناسد و نصایح صادقانه منتقدان را حمل بردشمنی نکند که متاسفانه اینطور بنظر میرسد وقاحت دشمنی بااحمدی نژاد هم بحدی رسیده که فقط مانده بگویند زلزله چندروز پیش شهرمن وگرمی هوای تابستان و تصادف هرروزه پراید های کاغذی کار احمدی نژاد است بلایای طبیعی ،جنگ عربستان و حتی ایجاد داعش هم احتمالا فردا پس فردا به پای ایشان نوشته میشود واین همه تنهادلیلش این است که که او نومن به بعض و نکفربه بعض اسلام وانقلاب شعارش نیست

ناشناس
| 1394/3/6 - 21:23 |     10     0     |
به امید نابودی کل پروژه سازش در خاور میانه.! ممنون آقای جوادی عزیز قدری حالمون را خوب کردید با قلم زیبایتان.

ا. م. شیری
| 1394/3/7 - 04:31 |     4     0     |
اتحاد شوروی سابق یکی از دو قدرت اتمی بزرگ جهانی بود. این کشور هیچگاه دانشمندان هسته ای خودش را نه تنها برای جامعه داخلی، حتی برای دولتهای خارجی علنی نکرد. به همین دلیل نیز، هم برنامه هسته ای مستقل خودش را همه جانبه پیش برد و هم، امنیت جانی دانشمندان هسته ای کشور را بطور کامل تأمین کرد.
حالا، جالب اینجاست که مذاکره کنندگان دولت «تدبیر و امید» توجه نمی کنند که چرا دولت آمریکا مصاحبه با دانشمندان هسته ای ایران را یکی از شروط لازم برای حصول توافق اعلام می کنند؟ آیا «دولت تدبیر و امید» با پذیرش این شرط می تواند امنیت جانی دانشمندان هسته ای کشور را تأمین نماید؟
پاسخ این دو سؤال از قبل روشن است:
اول- آمریکا برای شناسائی دانشمندان هسته ای کشور تلاش می کند؛
دوم- در شرایط ارتقاء تروریسم به سطح سیاست دولتهای آمریکا و اروپا، هیچ دولتی یا ارگانی نمی تواند امنیت جانی دانشمندان هسته ای کشور را تأمین بکند.
بنا بر این، توافق بر سر مصاحبه با دانشمندان هسته ای، یعنی توافق بر سر ترور و قتل آنها.


ناشناس
| 1394/3/7 - 09:57 |     5     6     |

احمدی نژاد در بعد سیاست خارجی مثل همه دیگر موارد دنبال چاره سازی یک مشکل اساسی بود و آن اینکه بعوض تقابل و رویاروئی زیانباری که وجود داشت مسائل مورد قبول مشترک و بینشی را مطرح سازد که آن بینش بتواند به تفاهم و تعامل میان ایران و دنیا کمک نماید
تکیه او روی لفظ «انسان» ، کرامت انسانی ، عدالت و مساوات و امید به ظهور یک عدالت گستر ، و حکومت عدالت جهانی همه برای فتح باب این تعامل و تفاهم و همکاری بین المللی در زمینه ارزش های مورد قبول و متعارف در فرهنگ ها و ملل مختلف بود.
وقتی شما دنبال زبان مشترک و وجوه مشترک هستید از مرز تقابل و رویاروئی عبور کرده اید اما این به معنی صحبت نکردن از آفت ها و مشکلاتی که جهان به آن مبتلاست ـ اسرائیل ـ نمی باشد . اتفاقا تاکید بر همان ارزش ها ایجاب می کند که انسان با سبعیت و وحشیگری و زشت کاریها اعلام مخالفت نماید.
اما اگر آنرا بعنوان یک استثنا کنار بگذاریم احمدی نژاد دنبال برقراری یک زبان و نگاه مشترک تفاهم آمیز و همکارانه میان کشورها در جهت اشاعه صلح و همکاری میان ملل در جهت منافع مردم و ملل بود.
یادش بخیر که همیشه با لبخند تکرار می کرد که امریکا چاره ای بجز همکاری با ایران ندارد و بالاخره با ایران کنار خواهد آمد
یک عده پریدند وسط که توافق را به اسم خود تمام کنند مسیر یک مقدار از آنی که احمدی نژاد انتظار داشت منحرف شد
الان آن انتظار همکاری و کنار آمدن که میتوانست تحت مدیریت احمدی نژاد قشنگ و زیبا و برد برد باشد یک شکل زشت و کریه بخود گرفته است
اینها آن تفاوت هائی است که درک نشد.

ناشناس
| 1394/3/7 - 12:49 |     6     0    
پاسخ: ببین وقتی درست نفهمیده ای مجبور نیستی تحلیل و تفسیر کنی. احمدی نژاد مطلقا در فکر دیپلماسی معمول و از بازیها نبود. اصلا این پدرسوختگی ها را بلد نبود. او اولا می خواست همه انسانها را به راه انبیا هدایت کند حتی جرج بوش را. ثانیا می خواست به هر قیمت ممکن نظام سلطه را دور بزند و سیادت 6 کشور زورگو را قبول نکند. برای همین همین حذفش کردند. احمدی نژاد ذره ای در این مساله انعطاف نشان نداد. که همین آفری دارد. برخلاف نظر شما اصلا اینطور نبود که احمدی نژاد دنبال توافق و مذاکره با آمریکا باشد و دیگران نگذارند! او می گفت آمریکا جماق را کنار ببرد تا مذاکره کنم. اما آنهایی که در داخل دلشان برای آمریکا لک زده بود و آنها کمه کینه احمدی نژاد را داشتند بخش اول جملهذ او را حذف کردند و تنها گفتند احمدی نژاد می خواهد مذاکره کند!!! می خواستند قبح خیانتی را که در شرف وقوع بود به اسم احمدی نژاد بشکنند. متاسفانه شما هم این دروغ را باور کردید.

ناشناس
| 1394/3/7 - 11:07 |     6     0     |
اقایان فکر می کنند که هر کس و اقعیت را خو است بگو ید یا از کار شان انتقاد کند مانند دفتر رییس جمهو ر قبل و سعید زیبا کلام می تو انند با تهدید و اد عای شکایت حقیقت را سر پو ش گذاشته و بی کفایتی خو د را به دیگران منصب کنند مگر رهبر ی بزر گو ار نفر مو دند که به هیچ عنو ان اجازه بازرسی از مراکز نظامی و باز جو یی از دانشمندان و فزز ندان عزیز کشو ر را نخو اهند داد پس چرا سر دارن به اصطلا ح دیپلماسی تد بیر می خو اهند بر خلاف دستو ر ایشان خطو ط قر مز نظام را نا دیده بگیرند و انرا با این ادعای و اهی منتصب به دو لت مردمی تو جیه کنند که انشاالله هر گز مو فق نخو اهند شد تا سیه رو ی شو د هر که در او غش باشد

ناشناس
| 1394/3/7 - 13:25 |     7     0     |
بابا این ظریف دیگه کیه؟زیاد جدی نگیریدش.آخه ظریف که ....نیست که شما اونا بادکتراحمدی نژادمقایسه میکنید.ظریف درحدمدیریک ....هم نیست.دکتراحمدی نژادورهبری اسطوره آزادیخواهان امروزدرکل جهان هستند.لطفا این دوتا راباهم مقایسه نکنیدواقعا شان دکتراحمدی نژادرابایدباامیرکبیروستارخان ومیرزاکوچک خان ومصدق مقایسه کرد.ظریف که .... یک کم جوگیرشده.مردمم جوگیرکرده.کاتن خوب آبروشا بردمافکرکردیم دیگه روش نمیشه بیادبیرون.

احمد
| 1394/3/7 - 22:04 |     0     9     |
پس برو خودت را محمود احمدی نزاد همان کن که گفتی چون بر اساس مدارک چندین بار اجازه ی مصاحبه با دانشمندان هسته ای را دادی و در اثر همین کثافت کاریها باعث شد که دانشمندان هسته ای ترور شوند

ناشناس
| 1394/3/8 - 19:53 |     3     0    
پاسخ: پس احمد آقا، شما چرا تمایل دارید به گفته خودتون این کثافت کاریها دوباره تکرار بشن؟! تو که میدونی یکی یکی ترور خواهند شد، پس چرا میخوای این اتفاقات دوباره اتفاق بیفتند؟ پس چرا میخوای احازه مصاحبه و متعاقب آن ترور دانشمندان هسته ای داده بشه؟! بلا نسبت، شما بیمار روانی هستید؟! گرچه اون ادعاتون هم از اساس دروغه. من میخوام بدونم، دکتر احمدی نژادی که صبح تا شب دنبال داشتن انرژی هسته ای بود، ۵ تا سانتریفیوژ رو، بیست هزارتاش کرد، اونم از نوع نسل سوم، بعد میره اسامی دانشمندان هسته ای رو لو بده؟! یعنی زمانی که قرار داد ننگین سعد آباد امضاء شد، پروتکل الحاقی و فراتر از اون در زمان خاتمی اجرا شد و تا دوسال ادامه داشت، توی اون مدت، آژانس لیست دانشمندان ما رو نداشت؟ لیستشون رو لابد پاک کرده یا اینکه دکتر احمدی نژاد یه سری دانشمند جدید از کره مریخ آوردن!!!

اصلاً استاد مسعود علی‌محمدی که دانشمند هسته ای نبودن، پس چرا ایشون رو شهید کردند؟ یه خرده عقل نخودیت رو بکار بنداز، احمد آقا.

ناشناس
| 1394/3/9 - 16:53 |     1     0    
پاسخ: احمدی نژاد تنها چنین اجازه ای را نداد بلکه با عزل ....امواجی از توطئه های بعدی را علیه خود ایجاد کرد. ...

محسن
| 1394/3/9 - 11:00 |     3     0     |
سلام لطفا سربرگ سایتتون بزنید ورود ...و فداییان کدخدا ممنوع

محمد از ایران و دیگر هیچ
| 1394/3/9 - 13:30 |     1     0     |
جالب است که مثلا من که ایرانی ام وقتی وارد برخی مراکز حساس نظامی و امنیتی می خام بشم اجازه نمی دهند و خیلی جاهای دیگر و حتی با نامه و اینها باشه حتی جزء مقامات باشی باید با مجوز های لازم باشه و ما به خودی ها مون هم حساس هستیم و با دقت و حساسیت امری را انجام می دهیم چطوری می خواهیم به کسانی که عمری با ما دشمنی داشته اند و .... اعتماد کنیم البته برخی از ایرانی ها ؟! اینگونه اند بروید در سفرنامه های غربی ها که از سفرهای خود به ایران نوشته اند ببینید از اندرونی های ما هم نوشته اند که شاه در اندرونی و .... خب باید پرسید وقتی وزیر و ..... کشور مون از اندرونی های ما خبر نداشت و .... چطوری یک مرد سیاح و .... غربی می توانسته به اندرونی ما نفوذ کرده به توصیف آن و روابط بین شون اشراف پیدا کنه و .... برخی خب این طوری هستن دیگه بیگانه پرست و یا ..... و اونها خوب تونستند رگ خواب ما رو بدست بیارن یا نه اون برخی ها رو برای همینه که در حکومت اسلامی و ایرانی در سیاست نامه هاشون که بخونی از قرآن و نهج البلاغه و اردشیر نامه و سیاست نامه خواجه نظام الملک و .... چگونگی حکام و مسئولین و .... را به طور جامع توصیف کرده چرا تا هر کس به آن صفات متصف بود بر مسند امر برنشیند و بر نشانیم تا ............ ولی با این چارچوب های من درآوردی و شخصی برخی معلومه کیا بر سر امور حاکم هستند و نباید انتظاری بیش از این ها داشت . . خداوند هم برای آخر الزمان می فرماید حکومت به اهل آن می رسد . پس باید با شناخت ویژگی های اهل حکومت اهل آن را یافت و بر نشاند تا در مسیر کفته حق بود و ...... بله قرآن چی می گه هر چقدر می توانید خود را در مقابل دشمن قوی کنید و ..... خب دیگه با این اوصاف ما واقعا مسلمانیم بله مسلمانیم به جبر گفتن شهادتین و .. اما خداوند می فرماید ای رسول ما به آنها بگو نگویید ایمان آوردیم بلکه اسلام آوردیم و ایمان درجه بالاتری است و قد افلح المومنون پس به تحقیق مومنان رستگارانند نه مسلمانان و .... همان هایی که حضرت علی درباره شون گفت ای کاش ده تن از آنها سپاهیان معاویه با من بودند که آنها در اعتقاد به هر چیزی که دارند راسخ اند و شما بر ایمانی که ادعا می کنید سست. خب البته الان وقت عسر و حرج هم هست درست ولی آیا این عسر و حرج الان به وجود آمده از همون اول انقلاب که برخی نه برای رضای خدا و خدمت کار کردند و برنامه ریزی شون برای خودشون بود و کم کم بر کمیت و کیفیت شان تا کنون افزوده شد این بلاها سر کشور اومد حکایت جنگ احد که اگر گفته پیامبر را رعایت می کردند و آن نقطه استراتژیکی منطقه جنگی را ترک نمی کردند سپاه اسلام شکست نمی خورد خب پس نمی توانیم بگوییم چرا پیامبر به بالای کوه فرار کرد خب وقتی خراب کنی و به عسر و حرج بیفتی دیگه امور و هدایت اش دست تو نیست پس الان هم که می خواهیم امور را بدست ...... بدهیم آخر کار نمی دونم دنبال کدامین مقصران باید بگردیم چون دست همه را با این کوتاهی هایی که از همه مون داره صادر می شه دیده خواهد شد. امیدوارم خداوند عاقبت به خیرمان کند.

ناشناس
| 1394/3/11 - 19:03 |     1     2     |
واقعا حالم از شما دولت بهاریا بهم می خوره حیا خوردید آبرو قی کردید ! یا به طرز فاجعه آمیزی ساده لوح هستید


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
info@dolatebahar.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار