آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 16:04   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 9905صفحه نخست » تازه هاشنبه، 13 اردیبهشت 1393 - 19:12
خودکشی یک زن در کاخ ریاست جمهوری هند
  

دیروز یک زن جوان در محوطه کاخ ریاست جمهوری هند دست به خوکشی زد و خود را از پنکه سقفی یک خانه خدمتکاری حلق آویز کرد، چند روز پیش نیز در یک مناظره تلویزیونی در هند، یک تماشاگر به سرعت روی خود بنزین ریخت و خود را آتش زد و به رهبر یک حزب محلی حمله کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این خبر در رسانه های محلی بازتاب یافت و یک مقام پلیس دهلی به خبرنگاران گفت که این زن 26 ساله به نام ˈسازیاˈ خود را از پنکه سقفی یک خانه خدمتکاری در محوطه کاخ ریاست جمهوری حلق آویز کرده و به زندگی اش خاتمه داده است.

به گفته پلیس، این خانه خدمتکاری به پدر این زن واگذار شده بود.

مقام پلیس افزود که اعضای خانواده سازیا وی را حوالی ساعت 5 و 30 دقیقه به وقت محلی در حالیکه حلق آویز بوده مشاهده کرده اند.

به گفته این مقام رسمی، این زن جوان به بیمارستان برده شد ولی پیش از رسیدن به مرکز درمانی فوت کرده بود.

سازیا هیچ یادداشتی را برای تشریح علت خودکشی خود برجای نگذاشته است.

پلیس دهلی تاکنون در مورد علت این خودکشی اظهارنظر نکرده است.

هفته گذشته نیز در یک مناظره تلویزیونی در هند میان چند نامزد انتخابات پارلمانی در این کشور یکی از تماشاگران پس از آتش زدن خود، به یک مقام سیاسی حمله و او را قربانی آتش خود کرد. 
این مناظره تلویزیونی روز دوشنبه در پارکی در شهر سلطان پور در شمال شرق هند برگزار شد که طی آن، یک تماشاگر به سرعت روی خود بنزین ریخت و خود را آتش زد و به رهبر یک حزب محلی حمله کرد.

به گفته پلیس، فرد مهاجم 95 درصد و مقام سیاسی 75 درصد دچار سوختگی شدند.

برخی منابع روان شناسی و کارشناسان آمار خودکشی زنان در جهان را 15در هر100 هزار نفر اعلام کرده اند که به گفته آنان این رقم در هندوستان 148در هر 100 هزار نفر گزارش شده است.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار