تلکس دولت بهار (سايت قديم): علي كريمي از دستيارهاي برانكو تعريف كرد يا به آنها طعنه زد؟
سه شنبه، 23 تیر 1394 - 08:43     کد خبر: 95934

خبرآنلاين نوشت:

علي كريمي درباره برنامه‌ريزي ليگ برتر و قرعه‌كشي اين مسابقات گفت: ليگ برتر در فصل گذشته با برنامه‌ريزي خوبي برگزار شد و بازيكنان جوان خوبي هم به تيم‌ها اضافه شدند. اميدوارم در ليگ پانزدهم هم شاهد اين چنين برنامه‌اي و جوانگرايي باشيم.

كاپيتان اسبق پرسپوليس درباره يارگيري اين تيم در فصل نقل و انتقالات اظهار كرد: پرسپوليس بازيكنان بدي را نگرفته است و در كنار آن بازيكنان خوب فصل گذشته را حفظ كرده است. بازيكناني كه به تيم اضافه شده‌اند از بهترين بازيكنان تيم هاي فصل قبلشان هستند و اميدوارم به سرعت با تيم هماهنگ شوند. براي اين تيم آرزوي موفقيت دارم و اميدوارم پرسپوليس مثل گذشته احيا شود و دل هواداران را شاد كند.

او درباره بازگشت مظلومي به نيمكت استقلال نيز اظهار كرد: براي مظلومي هم آرزوي موفقيت دارم، نبايد از گذشته صحبت كنيم و بايد آينده را درنظر بگيريم؛ چرا كه در گذشته اتفاقات زيادي افتاده كه خوشايند هريك از دو تيم است. طبيعتا اتفاقات گذشته از آن گذشته است و بايد براي استقلال و پرسپوليس جديد زحمت زيادي بكشند.

كريمي اضافه كرد: در سال جديد بازي‌هاي مقدماتي جام جهاني و مقدماتي المپيك را پيش رو داريم و هر دو تيم كار سختي براي صعود به اين بازي‌ها دارند.

بازيكن سابق سرخپوشان پايتخت در پاسخ به اينكه چه زماني به نيمكت اين تيم اضافه مي شود گفت: در حال حاضر اساتيد اين تيم در راس كار هستند و پرسپوليس را زير نظر دارند. براي آن‌ها آرزوي موفقيت دارم و اميدوارم شرايط را نسبت به گذشته بهبود ببخشند و هواداران را خوشحال كنند. 


برگشت به تلکس خبرها