آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 23 خرداد 1400 - 06:14   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 75425صفحه نخست » خبردویکشنبه، 31 خرداد 1394 - 16:59
متن کامل سخنان مهم دکتر احمدی نژاد در جمع طلاب و روحانیون + تصاویر
متن کامل سخنان مهم دکتر احمدی نژاد در جمع طلاب و روحانیون + تصاویربا بسیاری از کسانی که به زعم آنان می توانسته اند با امام زمان (عج) ارتباطی داشته باشند تماس گرفته و با آنها مصاحبه و اطلاعاتشان را تخلیه کرده اند. به قول دوستی می گفت پرونده امام زمان (عج) را تکمیل کرده اند و برای دستگیری اش بسته اند، تنها عکسش را کم دارند. آنها می دانند که تنها خطر مبنایی و اساسی برای امپراطوری چند صد ساله آنها امام عصر (عج) است.
  

به گزارش دولت بهار، جمعی از طلاب و روحانیون به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان با دکتر محمود احمدی نژاد دیدار کردند. متن کامل سخنانی مهم رئیس جمهور سابق کشورمان در این دیدار به شرح زیر است:

خداوند بزرگ را سپاسگزارم که توفیق زیارت شما عزیزان را عنایت فرمود، از خداوند می خواهم همه ی ما را مشمول عنایات پیامبر عزیز و رحمت واسعه ی خودش قرار دهد.

بازخوانی خط امام، مهم ترین کار فرهنگی در ایران و جهان

مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) فرمودند که خط امام باید بازخوانی  و مجدد معرفی شود. من هم عمیقا معتقدم که این کار مهم ترین کار فرهنگی است که باید در کشور و دنیا انجام شود. اگر شیطان موفق شود راه و اندیشه های امام را کنار بزند یا تحریف کند، دیگر چیزی باقی نخواهد ماند. چرا که بنای انقلاب بر اندیشه های امام (ره) است که همان اندیشه های اسلام ناب محمدی (ص) است.
 

امام عصر (عج) زیربنا و ستون فقرات اندیشه ی امام خمینی (ره)

باور به امام عصر (عج) روح حاکم بر تمام اندیشه های امام است. انچه که به این اندیشه ها روح و اثر می دهد باور به امام عصر و نقش ایشان در عالم است. امام معتقد بود که درعالم همه چیز در اختیار امام و همه ی سنت های الهی در جهت اراده ی امام عصر است. همه ی خوبی ها و همه ی خیرات به امام برمی گردد. امام (عج) واسطه فیض الهی است.

علما و روحانیونی که در ماه مبارک یا زمان های دیگر در تبلیغ هستند. دو کار را در حین تبلیغ انجام می دهند. این دو کار اول هدایت و دوم تربیت جامعه است.

که البته این همان کار خداوند و پیامبران است. هدایت یعنی راه نشان داده شود. خداوند انسان ها را خلق کرده که کمال پیدا کنند. موجودات بدون هدف خلق نشده اند و بر اساس برنامه ای منظم و جامع در جهت کمال پیش می روند. شناخت این مسیر و معرفی آن می شود هدایت.

و تربیت یعنی شکوفا کردن استعدادهایی که خداوند در وجود انسان قرار داده است.

مردم را باید به چه و کجا هدایت کرد؟ روشن است که همه باید به سمت خداوند برگشته و در مسیر الهی حرکت کنند. برای هدایت باید مقصد معرفی شود. به کجا می خواهیم برویم؟ می خواهیم به خداوند برسیم. خداوند کجاست؟ چگونه می توان خداوند را شناخت و به او رسید؟ آیا راهی جز شناخت امام (عج) برای رسیدن و شناختن خداوند وجود دارد؟ از آنجا که نمی توانیم به ذات خداوند دسترسی پیدا کنیم لاجرم باید به سراغ صفات و اسما برویم، این صفات و اسماء در کجا متجلی است؟ آیا غیر از این است که حد اعلای تجلی این صفات در وجود مبارک امام (عج) است. پس اگر می خواهیم خدا را بشناسیم باید امام (عج) را بشناسیم.

فرموده اند: من عرف نفسه فقد عرف ربه . برای شناخت خدا باید خود را شناخت. خود حقیقی انسان چیست؟ معلوم است که خود حقیقی انسان جز وجود انسان کامل و امام (ع) نیست پس باید امام (ع) را شناخت. چقدر خود حقیقی را می شناسیم؟ چقدر در این مسیر جلو رفته ایم؟ همانقدر که خدا را می شناسیم و چقدر خدا را می شناسیم همانقدر که خودمان را شناخته ایم و چقدر خودمان را می شناسیم همانقدر که امام (ع) را می شناسیم. همه یکی است. شناخت امام (ع) هم شناخت خود است و هم شناخت خداوند است.راهی جز معرفت امام (عج) برای شناخت خدا وجود ندارد. البته می شود خدایی استدلالی تعریف کرد که نقشی در زندگی ندارد و با انسان ارتباط برقرار نمی کند. 

و به علاوه قرار است استعدادهای الهی امانت گذاشته شده در حقیقت انسان به شکوفایی برسد. معیار این شکوفایی چیست؟ روشن است معیار کسی است که به طور کامل شکوفا شده است. شما می خواهید مردم را تربیت و شکوفا کنید. این تربیت جهت می خواهد که خداوند است و معیار این تربیت و شکوفایی امام (عج) است. جز امام (عج) معیاری وجود ندارد.

قرار است انسان ها تربیت شوند. هر انسانی به همان اندازه ای تربیت می شود که با امام (عج) سنخیت پیدا کند. پس امام (عج) هم معیار هدایت است و هم معیار رشد و تربیت است. شما می خواهید مردم را هدایت کنید. آیا جز معرفی امام (عج) کاری می توان کرد؟ بنابراین بزرگترین ماموریت، معرفی امام (عج) به عالم است. باید دست مردم را به دست امام (عج) داد و دلها و جانها را به او نزدیک کرد.

امام راحل ما عمیقا به این حقایق باور داشت و تمام زندگی اش را بر پایه ی باور عمیق به وجود و نقش امام عصر (عج) در عالم تنظیم کرده بود. امام راحل ما تمام زندگی اش همین بود. هم هدایت شده بود و هم شکوفا شده بود. امام سال 57 و سال 42 با یکدیگر خیلی فرق می کند. در یک راستا هستند اما سطح آنها با یکدیگر فرق می کند. امام در سال 68 که از دنیا رفتند از امامی که سال 57 انقلاب کرد خیلی متفاوت و بالاتر بودند، چون تربیت شده یعنی رشد یافته بود. صفات مختلفی از جمله عمق معرفت، شجاعت، اراده، کشف حقایق، ایمان کامل و استقامت در وجودش شکل گرفته و رشد پیدا کرده بود. در بسیاری از توطئه های دشمن تقریبا همه ی مسئولین کشور فریب می خوردند اما امام  راحل با دو جمله نقشه ی دشمن را نقش بر آب کرده و عمق توطئه را با زبان ساده به مردم نشان می داد. همه این ها برای آن بود که امام راحل (ره) در یک سطح بالاتری قرار گرفته و هدایت شده و رشد یافته بود.

سخنرانی و منبری که آخر آن و روح آن امام عصر (عج) نباشد چه چیز مهم دیگری می خواهد داشته باشد؟ حرفهای قشنگی در عالم وجود دارد، اگر متصل به امام (عج) نشود تاثیر تکاملی و هدایتی ندارد. ما برای شناخت خداوند باید امام (عج) را بشناسیم. نقطه ی اوج تجلی صفات خداوند امام (عج) است. اگر وجود امیرالمومنین (ع) نبود چگونه عدل خداوند را درک می کردیم؟ البته احتمالا یک تعریف کتابی وجود داشت که باید بر سر عباراتش دعوا می کردیم. وقتی محبت الهی در وجود نازنین پیامبر (ص) متجلی می شود مفهوم رافت و محبت الهی را می فهمیم.

امسال مقام معظم رهبری فرمودند که باید ویژگی های امام راحل بخشی از کارها، سخنرانی ها و منبرها باشد و این البته معرفی همان اسلام است و فرقی با هم ندارند. بعضی از دوستان یادشان هست که 40 سال پیش مستکبران چه می کردند. ابرقدرت ها جایی برای انسان و انسانیت باقی نگذاشته بودند. در تفکر انقلابیون و آزادی خواهان آن دوران نمی گنجید که در مقابل ابرقدرت ها بایستند. باور عمومی این بود که برای نجات و استقلال از یک قدرت باید به دیگری متکی بود و راه نجات دیگری وجود ندارد. اما امام راحل با توکل بر خدا و تحت عنایات امام عصر(ع) محکم در مقابل همه ی ابرقدرت ها ایستاد و راه جدیدی را برای زندگی متعالی و آزاد به بشریت معرفی کرد.

برای هدایت و تربیت باید نکات مهمی را مد نظر قرارداد که به برخی از آنها اشاره می نمایم:

1. هدایت تنها بر بستر محبت اتفاق می افتد.

بالاخره اگر بنا باشد هدایت و تربیتی اتفاق بیافتد، آن فردی که می خواهد این کارها را بکند باید ویژگی هایی داشته باشد. هدایت تنها بر بستر محبت اتقاق می افتد. کلامی که در جوهر آن محبت وجود نداشته باشد تاثیری نخواهد داشت. باید مردم را و خلق خدا را دوست داشت. همانطور که پیامبر (ص) مردم را دوست داشت. خداوند خطاب به پیامبر (ص) می گوید چرا خودت را برای هدایت مردم به سختی و مشقت سنگین می اندازی؟ علی القاعده همیشه باید برعکس باشد که خداوند بگوید چرا کم کار کردید، چون بنا بر این است و بالاخره هرکاری انجام دهیم نمی توانیم شکر خداوند را بجا بیاوریم. چرا پیامبر (ص) خودش را برای مردم به زحمت می اندازد؟ چون عاشق مردم است. اگر وجود رحمتی پیامبر (ص) نبود محال بود که بتواند بر دنیا اثری بر جا بگذارد. او عاشق مردم و همه خلق خدا بود. امام راحل ما هم عاشق مردم بود. باید وجود مالامال از عشق خداوند باشد تا کلام اثر کند.

امام راحل در آداب نماز بعد از مقدمات نماز به سوره ی حمد می رسند. در وجه تسمیه ی رحمان و رحیم داستان حضرت موسی و فرعون را نقل می کنند. فرعون از بدترین انسان های عالم است. چرا که در مقابل خدا ایستاده است. برای خداوند که نابود کردن فرعون کاری نداشت، اگر خداوند اراده می کرد معدوم بود، نه اینکه متلاشی شود بلکه انگار که از اول در عالم نبوده است. خداوند آن چیزی را که خلق کرده دوست دارد و می خواهد همه هدایت شوند، نه اینکه عده ای حتما جهنمی شوند. خداوند یکی از بهترین بندگان خودش را انتخاب می کند تا فرعون را هدایت کند. خدا در وصف حضرت موسی می فرمایند تو را برای خودم آفریدم و برگزیدم، موسی کلیم الله بود. اما برای هدایت فرعون خداوند روز اول به موسی نگفت که همین اول برای هدایت فرعون برو و اگر قبول نکرد با او برخورد کن، بلکه حضرت موسی را در مسیر رشد و تربیت و رحمانی شدن قرار داد. او را در دریای سختی ها انداخت و حتی کارش به کارگری کشید. سالها برای پیامبر دیگری کارگری کرد تا جایی که دلش مالامال از رحمت شد. وقتی دلش پر از رحمت شد پیامبر دیگری را هم کنارش قرار داد تا تنها نباشد. آنگاه او را مامور هدایت کرد و فرمود به سوی فرعون بروید و فرمود وقتی به فرعون رسیدید با زبان نرم با او سخن بگویید و بگوئید آیا می خواهی تزکیه و هدایت شوی. بنا نیست خط کشی کنیم و عده ای را آن سمت قرار بدهیم. این کار شیطان است. بناست همه ی بشریت این سمت باشند و شیطان سمت دیگر. امام راحل در آداب نماز و تفسیر سوره ی حمد نتیجه گیری می کند که امر به معروف و نهی از منکر یعنی همان هدایت باید از دل رحمانی اتقاق بیافتد و چه بسیار منکراتی که از امر به معروف و نهی از منکری که از دل رحمانی سرچشمه نگرفته به وجود می آید. باید بدانیم که هدایت از ناحیه خداوند است.

2. احترام به شان و جایگاه انسانها

ما باید همه انسانها را مهم و ارزشمند و بهتر از خودمان حساب کنیم. حکومت های مستکبر توده های مردم را اصلا انسان حساب نمی کنند. البته دور و بر ما هم هستند کسانی که اصلا برای مردم شانی قائل نیستند. نفر به نفر انسان ها مهم هستند. اینکه بگوئیم از هفت میلیارد انسان روی زمین اگر 10 میلیون هم ریزش کرد مهم نیست حتما اشتباه است. یک نفر هم مهم است و باید تلاش کرد هیچ کس ریزش نکند. البته هدایت با زور و اکراه نیست. هدایت باید همراه با آگاهی و انتخاب آزاد انسانها اتفاق بیفتد.

همه باید پای پرچم توحید و عدالت بیایند. هنر همین است که همه باشند. رفتار امیرالمومنین (ع) در جنگ چگونه است؟  وسط جنگ صحبت و بحث و نصیحت می کند و به راحتی از انسان ها نمی گذرد. تا اخرین تلاش را نکند برخورد نمی کند. چند نفر را می گذارد و عبور می کند و بعدی را می زند. همه باید به سمت خداوند بیایند. بعضی مواقع ما گزینش های سخت می گذاریم که اصلا کسی اینطرف نیاید. می گوییم اصلا چرا بیاید این سمت؟! در حالی که کسی نباید به جهنم برود. خیلی باید خراب شده باشد که آن سمت بیافتد. باید باور کنیم که سیطره ای بر مردم نداریم و صرفا تذکر دهنده هستیم. پیامبر خاتم(ص) نیز فقط تذکر دهنده بود و هدایت فقط از ناحیه خداوند است.

3- تکیه بر نقاط مثبت انسان ها و فطرت الهی انسان ها

در تربیت باید بر نقاط مثبت تکیه کرد، تکیه بر ویژگی های منفی هیچ فضای مشترکی درست نمی کند. مثلا می خواهیم ایران را اداره کنیم. آیا اگر به هم نگاه کرده و بر ضعف های یکدیگر تاکید کنیم آیا می توانیم جامعه را اداره و هدایت کنیم؟ آیا وحدتی اتفاق می افتد؟ عاملی که وحدت درست می کند تکیه بر ویژگی های مثبت دیگران است.

معرفی خط امام، معرفی خط پیامبر اعظم (ص)

امروز معرفی خط امام (ره) در واقع معرفی خط پیامبر (ص) است. چرا که شیطان آمده است تا اسم امام (ره) را از دنیا پاک کند. نمی دانید که چقدر فیلم، داستان، سریال و مقاله سرشار از دروغ منتشر می کنند تا همه را به این باور برسانند که امام (ره) شکست خورد، یا امام (ره) تمام شد و یا امام (ره) خیلی انسان بدی بود و هیچ دستاورد و خوبی نداشت. اقدامات امثال بنده را هم به حساب امام راحل می گذارند.       

اما در پاسخ به سئوال شما چند جمله درباره راهبردهای بلند مدت مستکبرین در منطقه عرض می کنم.

مسائل منطقه را می توان در چند سطح تحلیل کرد. یک سطح این است که جزیی تحلیل کنیم که فلانی چه گفت و چه نگفت و مثلا در سوریه آیا دعوا بر سر پست و مقام بود و اگر این پست ها را تحویل می دادند مشکل حل می شد. یا دعوای عربستان و یمن بر سر مسائل مرزی و یا یک فرد است؟ 

یک تحلیل بالاتر این است که ما باید این حوادث را در چارچوب راهبردهای بلند مدت مستکبرین در خصوص جهان و منطقه ببینیم. از صدها سال پیش می دانستند که هرکس بر منطقه ی ما مسلط شود قدرت اول جهان است و بهتر می تواند جهان را اداره کند.  بعد هم که نفت کشف شد این باور را تقویت کرد. امپراطوری انگلیس مدیون همین نفت ارزانی است که از این منطقه بدست اورد. معلوم است که باید منطقه را بهم بریزند و کشورها را تکه تکه و ضعفیف کنند تا ملت ها نتوانند کاری بکنند و آنان حاکم کامل بشوند.

یک تحلیل دیگر وجود دارد که نظام سلطه و شیطان در افق بلندتری مسایل را می بینند و تحلیل می کنند. بیش از آن که ما دنبال امام زمان (عج) باشیم آنها دنبال امام زمان (عج) هستند. انقدر در دانشگاه های علوم انسانی آمریکا راجع به امام زمان (عج) تحقیق کرده­اند که اگر من بگویم هزاران برابر مجموع کار حوزه های علمیه قم و نجف و مشهد، زیاد نگفته ام، بلکه کمتر گفته ام که شما باور کنید. با بسیاری از کسانی که به زعم آنان می توانسته اند با امام زمان (عج) ارتباطی داشته باشند تماس گرفته و با آنها مصاحبه و اطلاعاتشان را تخلیه کرده اند. به قول دوستی می گفت پرونده ی امام زمان (عج) را تکمیل کرده اند و برای دستگیری اش بسته اند، تنها عکسش را کم دارند. آنها می دانند که تنها خطر مبنایی و اساسی برای امپراطوری چند صد ساله آنها امام عصر (عج ) است.

حکومت آمریکا حکومت شیطان است. این تعبیری که امام (ره) بکار برد یک تعبیر عینی و واقعی است نه یک تعبیر سیاسی و تبلیغاتی. واقعا حکومتی است که شیطان برای جلوگیری از رسیدن به خداوند و امام(عج)، برپا کرده است. ظاهرش هم خیلی زیبا و فریبنده است. این حکومت شیطان می داند که اگر امام زمان (عج) بیاید کارش تمام است. بعضی ها در ایران به این حرفها می خندند. کسی که هفتاد سال از عمرش گذشته و یکبار دل به امام زمان(عج) نداده باید هم بخندد. ممکن است این فرد سالها هم به نام دین حرف هم زده باشد ولی اینها ملاک نیست. اینها اگر در راه امام (عج) بود که همه اش نور می شد. اینطور نیست که همه ی افرادی که جلوی حرکت پیامبر (ص) و اهل بیت ایستاده اند انسان های بی سواد و بدون علم و مدعی بی دینی  بوده اند. بسیاری از اینها به ظاهر دانشمند و عالم هم بوده اند و بزرگترین ضربات از ناحیه مدعیان دین داری وارد شده است.

ظاهرا آنها می خواهند بیایند منطقه را بگیرند و حوادث را مدیریت کنند. همه ما نشانه های ظهور را خوانده­ایم، یکی از نشانه ها جریان غیر انسانی سفیانی است. یکی از دوستان ما که انسان فاضلی است می گفت و البته احتمال می داد که چه بسا حکومت شیطان تصمیم گرفته است که خودش جریان سفیایی را راه بیاندازد تا دست خودش باشد و البته ایشان این را هم اضافه کرد که خداوند هم نقشه دارد و همه در نقشه ی خدا هستند و چه بسا خداوند آن سناریو را نوشته تا به دست اینها اجرا شود. شیطان خیال می کند که جریانات را کنترل می کند در حالی که در حقیقت اراده ی الهی را حاکم می کند.

معلوم است که اگر بخواهند مسلط شوند باید اسم امام عصر (عج) را از بین ببرند. آقای کلهر می گفتند که من جدا معتقدم که اسم داعش را طوری انتخاب کرده اند که به شیعه نزدیک باشد. برای ما تفاوت این دو مشخص است اما برای کسی که در آمریکای لاتین این دو کلمه به گوشش می خورد خیلی بهم نزدیک است. با برنامه می خواهند کاری کنند که دیگر کسی جرات نکند به دین داری و امام (عج) فکر کند. البته بسیار قوی عمل می کنند. نباید فراموش کرد که در جریانات منطقه غفلت برخی از نیروهای دینی و انقلابی نیز موثر بوده است. خیلی ها غفلت کرده اند با وجود اینکه بعضی ها هشدار داده بودند و گفته بودند که توطئه در کار است و این مسائل اتفاقی نیست.

آیا اگر کسی صحنه ی انتحاری و یا سربریدن یک کودک یا انسان را که به نام پیروی اسلام انجام می شود، بییند به دنبال اسلام می آید؟ آن هفت میلیارد جمعیتی که می خواهد با توجه به این صحنه اینده را انتخاب کند آیا به دنبال اسلام خواهد آمد؟ یک طراحی خیلی پیچیده و شیطانی درکار بوده است تا جایی که آن اول کار بعضی از دوستان ما هم کف می زدند. مارک و برچسب کسی که جلوی دوربین بچه ای را سر می برد به هرکس و هرچیزی بخورد آن چیز منفور خواهد شد. حالا ما باید در دنیا راه بیافتیم و بگوییم ما با آنها فرق داریم.  کار خیلی سخت خواهد شد.     

وزیر خارجه ی سابق آمریکا خودش گفته بود که برای خاورمیانه طرح جدید داشته اند. آنها آمدند در مقابل انقلاب اسلامی یک جریان بدل راه انداختند. چرا که انقلاب اسلامی یک جهشی به سمت حکومت جهانی امام عصر (عج) ایجاد کرده است. او گفته که می خواهند یک خاورمیانه ی جدیدی متولد کنند که همانند زایمان سخت و دردناک است و کشتار دارد.

آن خانم وزیر خارجه قبلی نوشته و اخیرا منتشر کرده که کارها درست پیش می رفت تا زمانی که در ایران یک دولتی سرکارآمد و مانع ایجاد کرد. مجبور شدیم وقت و هزینه بگذاریم تا آن دولت را تخریب و از سرراه برداریم. او می گوید الان برگشتیم به مسیر قبلی. آنها می خواهند نگذارند آن اتفاق یعنی ظهور کامل واقع شود. انقدر که امام زمان (عج) برای شیطان جدی است برای من و شما جدی نیست. به چه کسی این درد را باید گفت؟ آنها تمام برنامه هایشان را بر این اساس تنظیم کرده اند.

اما جملات آخرم بشارت است. شیطان دست و پای خودش را می زند اما همه تلاش هایش در نقشه ی خداوند است. هر موقع دیدید که شیطان بیشتر دست و پا می زند بدانید که به آخر کارش نزدیک شده است. امروز شیطان تمام قدرت و نیروهایش را به منطقه ما آورده تا نابودی خودش را به عقب بیاندازد. اما امروز یک بیداری عظیم در تمام جهان در حال وقوع است و هرکس در دنیا پرچم عدالت و توحید و امام زمان (عج) را بلند کند مردم از او استقبال کرده و دورش جمع می شوند و او محبوبیت پیدا می کند. چرا که امر امام(ع) فطری و در درون انسانهاست. البته شیاطین صدماتی می زنند و بعضی ها هم در منطقه و حتی در ایران هم اشتباه کرده و به این نقشه کمک کردند، اما شیطان به جایی نخواهد رسید و به فضل الهی کارش تمام است. آینده نزدیک متعلق به حقیقت و راه خدا و ملتهای مومن، آزادیخواه و موحد است.

IMG_9948 copyIMG_9950 copyIMG_9946 copyIMG_9939 copyIMG_9943 copyIMG_9940IMG_9953 copy

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 178 نظر (فعال: 140 ، در صف انتشار: 0، غیره: 38)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
فرهاد
| 1394/3/31 - 17:21 |     199     121     |
درود بر شرفت ای مرد با ایمان

نقطه سرخط
| 1394/3/31 - 20:59 |     48     29    
پاسخ: فرایند ظهور اعظم پروردگار در صورت امام زمان از بدو خلقت شروع شده است . ما اگر در فرایند ظهور امام شرکت نداشته باشیم کمال ایمانمان از غیب به شهادت«باطن به ظاهر» نرفته و وجودی نمی یابیم و ظهور امام برایمانمان فایده ای نخواهد داشت بایستی همانند احمدی نژاد در فرایند ظهور درونی و بیرونی امام شرکت داشته باشیم نه مانند حسن که شعار اللهم عجل لولیک الفرج را از سردر سایت ریاست جمهوری حذف نمود بقره2-5تکاثر5و6و7انعام158

• انعام158 آیا جز این انتظار دارند که فرشتگان به سویشان بیایند یا پروردگارت بیاید یا پاره‏اى از نشانه‏هاى پروردگارت بیاید اما روزى که پاره‏اى از آیات پروردگارت«امام زمان آیت ویژه است» پدید آید کسى که قبلا ایمان نیاورده یا خیرى در ایمان آوردن خود به دست نیاورده ایمان آوردنش سود نمى‏بخشد بگو منتظر باشید که ما هم منتظریم انبیاء91 «با ایمان به غیب است که انسان وجود میابد نه با علم به شهود»


نقطه سرخط
| 1394/3/31 - 21:01 |     22     12    
پاسخ: • منظور از منتظر فقط خواندن دعای فرج اللهم عجل لولیک الفرج نیست ،بلکه باید مانند زمینی تشنه خشکیده ترک خورده منتظر نزولات الهی شد.دعای فرج اگر خالصانه به قصد دستیابی به ایمان و عرفان و نور هدایت و لقای پروردگار نباشد شرط اجابت ندارد. فقط اگر خداجوی باشد به امام می رسد و اگر امام جوی باشد به خدا می رسد. داعی این دعا نبایستی قصدش از تعجیل فرج امام، فقط فرج جهانی و ظهور جهانی حضرت باشد که چه بسا ممکن است به عمر ما نرسد. بلکه معنای حقیقی این دعا، درخواست گشایش دربی از نور امام به سوی ماست تمنای اتصال به نور ولایت حضرت است که قبل از هرچیزی یک امر شخصی و فردی است چرا که این فرج اگر بر دل ما نتابد در ظهور جهانی حضرت هم گشایشی از برای ما نخواهد بود و خدای ناکرده در صف دشمنانش قرارمی گیریم! خود حضرت به شیعیانش وعده فرموده که هرکسی جداً او را بخواند خواهد یافت! پس اگر می خوانیم نمی یابیم یا جدی نیستیم و از روی عادت و به قصد ثواب اخروی دعاست و یا اصلاً نمی دانیم که چه می خواهیم و قصدمان از فرج حضرت چیست و اصلاً از او چه می خواهیم! ادای قرض و بدهی ها، شفای امراض، قبولی کنکور، همسری پولدار، ثروتی باد آورده و...؟ که هیچکدام از این خواندنها مقتضی اجابت نخواهد بود،! چرا که این ناکامیها به فرج نزدیکتر است تا به کام رسیدنشان! دعای فرج برای رهائی از دنیاست نه رسیدن به دنیا!. فرایند ظهور اعظم پروردگار در صورت امام از بدو خلقت شروع شده است . ما اگر در فرایند ظهور امام شرکت نداشته باشیم کمال ایمانمان از غیب به شهادت باطن به ظاهر نرفته و وجودی نمی یابیم و ظهور امام برایمانمان فایده ای نخواهد داشت بایستی همانند احمدی نژاد در فرایند ظهور درونی و بیرونی امام شرکت داشته باشیم نه مانند حسن که شعار اللهم عجل لولیک الفرج را از سردر سایت ریاست جمهوری حذف نمود بقره2-5تکاثر5و6و7انعام158
شهاب
| 1394/3/31 - 21:24 |     63     60    
پاسخ: • شیطان اکبر در داخل و خارج بکمک هم دست و پایشان را می زنند تا دولت بهار تکرار نشود اما همه تلاش هایشان در نقشه ی خداوند است که بهار دوبار بیاید.
هادی
| 1394/3/31 - 21:29 |     101     73    
پاسخ: خوشم میاد دکتر! کوتاه نمیای ....

چشم دشمنات کور

فرهاد
| 1394/4/1 - 10:24 |     2     4    
پاسخ: آقا فرهاد لطفا اسم کاربریت رو عوض کن.این اسم قبلا ازشما مربوط به بنده بوده.
سمیع وزوان اصفهان
| 1394/4/1 - 14:27 |     28     23    
پاسخ: ایول داری دکتر .
ما منتظر صبح شب یلداییم
دستی به دعا تا فرج مولاییم

ناشناس
| 1394/4/1 - 16:33 |     45     22    
پاسخ: خدا ....کنه احمدى، همه چیزمونو نابود کردى.

ناشناس
| 1394/3/31 - 17:21 |     78     152     |
حضرت اقا امام 42- 57-68 هیچ فرقی باهم نداشتن این شمایی که هرروز برای رسیدن به پست ومقام رنگ عوض میکنید

ناشناس
| 1394/3/31 - 18:35 |     74     12    
پاسخ: مرامش و هدفش فرق نداشت. اما بسیار محکمتر شد. در سال 42 برای شهدای فیضیه می گریست اما در سال های جنگ برای آنهمه شهید می گفت خدا رحمتشان کند و ابدا احساساتی نمی شد.
ناشناس
| 1394/3/31 - 18:47 |     51     11    
پاسخ: امام بنا به نظر آقای احمدی نژاد و ما مردم تا زمان رحلت شان تغییر کرده اند ُ تغییر مثبت ُ تغییر همراه با رشد و در اصول انقلاب محکم تر ُ در اسلام ناب محمدی ص عامل تر و ... نه تغییر منفی که هاشمی و دیگران سعی دارند از امام بسازند و تحریف نمایند ُ امامی که دیگر امریکا را شیطان بزرگ نمی داند ُ امامی که دیگر برایش اسلام ناب محمدی ص دق دقه نیست ُ و ... بله ما باشما موافق هستیم ُ امام براساس تحریفاتی که هاشمی ودیگران ُ از ایشان دارند ُ تغیر منفی نداشته اند ُ بلکه در حال رشد بوده اند که اگر چنین نبود نمی توانست امام یک امت باشد ُ که اگر چنین نبود امت هم ساکن و بی حرکت و بدون رشد می ماند ُ که اگر چنین بود الان کشوری نداشتیم .
شهاب
| 1394/3/31 - 21:13 |     31     22    
پاسخ: انسان هر لحظه در حال شدن است ولی حیوان در حال بودن. احمدی نژادی های قبل از 84 بسیار فرق دارند با احمدی نژادی های 94 ولی فتنه گران سبز 88 با فتنه گران بنفش 94 فرقی نکرده اند.
محمد
| 1394/3/31 - 23:40 |     27     21    
پاسخ: شما برو پا منبر اونایی که همفکرتن بشین تا حرفای دلخواهتو بشنوی
اصلا متوجه شدی احمدی نژاد منظورش از تغییر امام چی بود؟ ایشون فرمودن امام متعالی تر میشد!!

ناشناس
| 1394/4/1 - 16:05 |     8     17    
پاسخ: آخی نفهمیدی منظور دکتر رو؟یه کم مطالعاتتو بیشتر کن فهمت بالا بره عزیزم
zoro
| 1394/4/1 - 16:19 |     18     28    
پاسخ: زنده باد احمدی نژاد و دولت بهار!

سیدفواد
| 1394/3/31 - 17:45 |     101     36     |
دشمنانت از ترس مرگ دارند یکی یکی خودکشی میکنند...بیش از نیمی از خبرهای خبرگزاری ها را احاطه کرده ای و این معجزه الهی است و تو از خدایی و نور تو خاموش نمیشود...چگونه است که هنوز بر سر زبانهایی؟...تو چه کرده ای با دل این مردم؟چگونه است که در هر کجا حضور داری تا هفته ها بعد دوست و دشمن در موردت سخن دارند و مقاله ها و تیترها میزنند؟دکتر عجیب خاری در چشم سرمایه داران شده ای؟خود عمار پندارها هم آخرت فروشی میکنند...این معجزه ات است که نباید از یادها فراموش شوی...به دست دشمنانت داری روز به روز بزرگتر میشوی...موج تهمت و افترا و تمسخرها صخره های ایمانتان را مستحکم تر نموده و گیج و سردرگمشان کرده ای...دشمنانت در خود لول میخورند و همینک سنگینی شکست را بر گرده خود احساس میکنند...اکنون که سکوت کرده ای ؟ وای به روزی که لب گشوده و دودمانشان را بر باد دهی...اما بدان بر عهدی که بسته ایم هستیم و جواب این کوردلان را بگذار بر عهده ما دوستدارانت...دکتر منتظرت هستیم...داریم برنامه ریزی میکنیم...از ساخت سایت و وبلاگ گرفته تا تهیه کلیپ و برگزاری جلسات سخنرانی...فعلا فقط روشنگری...سربلند و پیروز باشی...

khناشناس
| 1394/3/31 - 19:38 |     51     27    
پاسخ: حرف دل خیلی هارازدی سیدفوادخداحفظت کند
shahab
| 1394/3/31 - 21:15 |     32     22    
پاسخ: هزار احستن به سید فواد
محمد
| 1394/4/1 - 03:01 |     8     9    
پاسخ: اجرت با مادرت سید بزرگوار
متنتان را با اجازه تان باز نشر میکنیم
این را باید یک پست در سایت قرار دهیم

mostafa.es
| 1394/4/3 - 10:55 |     6     3    
پاسخ: درود بر شما سید فواد
امیدوارم کسی از احمدی نژادی ها بیکار نباشه این روها

ناشناس
| 1394/4/3 - 12:45 |     10     9    
پاسخ: راستش را بگو ای کسی که نام خود را سید فواد گذاشته ای از آن اختلاس ها و لفت و لیسها چقدر بهت دادند؟ مرد باش و بگو
از سیدفواد به ناشناس 11:55
| 1394/4/6 - 10:22 |     5     1    
پاسخ: إِنَّ أَنکرَ الاْءَصْوَاتِ لَصَوْتُ الْحَمِیرِ...
.
.
.
همین و دیگر هیچ!!!


امین
| 1394/3/31 - 17:46 |     87     45     |
درود بر احمدینژاد.

حقیقت یاب
| 1394/3/31 - 18:02 |     55     21     |
باسلام مطالب دکتر عزیز بسیار مهم و پر مغز بود اما جریان این مطالب در کشور نیاز به یک نهضت فرهنگی دارد. نهضت فرهنگی به فرماندهی رهبر معظم انقلاب نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا شکل بگیرد. امیدواریم و دعا می کنیم فردی چون دکتر بیاید و بنای این نهضت فرهنگی را بنا نهد. انشاء الله

آریایی
| 1394/3/31 - 18:03 |     56     13     |
وای خدایا هرکش که این اندیشه مهدوی رو داره سلامتی بده وهرکه درخلاف این می خوادحرکت کنه ب راه راست هدایتش کن.چقدرزیبا سخن میگه تماما زیبایی واحترام هست همونجاکه ازاحترام ب انسانها میگه.اهرکس درخوداحساس شخصیت کندمطمءنابرای دیگران ارزش قایل هست چ رسدبه هم دین وهموطن نه اینکه مثل بعضی هاسخنرانی ازاوناتقریباوجودنداره ک درتوهین ومذمت انسانهای هموطن نباشه وتمجیدغیرخودی واربابانشان.کاش پاروی غرورکاذبشان میذاشتن وازاین جور جملات میخوندن واستفاده میکردن.درودبرنفساکت دکتراحمدیز نژاددرود وهزاران درود.

ناشناس
| 1394/3/31 - 18:36 |     37     22    
پاسخ: یکی از مولفه های تفکر مهدوی نفی تفاخر به خون و نژاد است. مثل نفی همین آریایی بازی.
عباس مهدوی
| 1394/4/1 - 12:54 |     3     5    
پاسخ: خب شاید نام خانوادگی‌اش آریایی است ببم جان!

سعید
| 1394/3/31 - 18:04 |     47     11     |
سلام بر حضرت قائم و انصارش و البته سلام بر خیر انصارش

مهد
| 1394/3/31 - 18:36 |     42     12     |
با سلام.
بسیار عالی، جالب و قابل بحث و تفکر بود. انشا الله همه در مسیر امام شناسی قرار بگیریم.

ناشناس
| 1394/3/31 - 18:37 |     34     78     |
تفکرات احمدی نزاد همان تفکراتیست که انجمن حجتیه تبلیغ می کند. سطر سطر این سخنان احمدی نزاد همان آموزه هایی است که در سالهای 48تا56 انحمن حجنیه در کشور تبلیغ می کرد . کسانی که با انحمن خحتیه آشنایی دارند می دانند که احمدی نزاد خواسته یا نخواسته مروج همان تفکرات انجمن است

ناشناس
| 1394/3/31 - 19:23 |     47     10    
پاسخ:
جهت اطلاع شما، انجمن حجتیه بشدت مخالف هر نوع فعالیت سیاسی و معتقد به پذیرش شرایط زندگی در غیبت و صبر تا ظهور است!!

حال چکونه مردی که در اوج فعالیتهای سیاسی دم از مدیریت جهانی می زند انجمن حجتیه ای است؟

مشخص است که اصلا نمی انجمن حجتیه چیست و ظاهرا قرار است هر کسی دم از امام زمان بزند اسمش بروید در لیست انجمن حجتیه!!!
آری در این صورت خوش به حال این انجمن!

صیاد
| 1394/3/31 - 19:28 |     39     15    
پاسخ: خدا وکیلی ...بزنه تو کمرت راست می گویی؟تو اصلا حجتیه وعقاید اون ها را می دونی - ؟ تو نه احمدی نژاد وعقاید متعالی ایشان را می فهمی یعنی از درک ان عاجزی نه مطالعه در باره حجتیه داری -برو عزیزم حواله ات به حضرت عباس -این تعالی اندیشه در کمتر شخصی از خواص مملکت وحتی دنیا دیده میشود ودر عرصه عمل نیز خلوصی بسیار متعالی در عمل ایشان وجود دارد چرا که شیطان مجبور شد با او در گیر شود نه تنها خودش که تمام اعوان وانصارش مانند جناب ه ر یا شمون پرز ملعون شیطان پرست کودک کش ویا .. ولی خدا یاور اوست -واو کافی است برای یاری رسانی
ناشناس
| 1394/3/31 - 19:32 |     29     9    
پاسخ: انجمن حجتیه ُ بخاطر خوی راحت طلبی و ... که داشتند ُ امام زمانی را تبلیغ می کردند که راضی به مبارزه با ظلم نبود ُ و می گفتند برای اینکه فساد و ظلم زیاد شود و حضرت ظهور کند ُ منتظر نباید مانع بروز و ظهور فساد و ظلم شود ُ بلکه بره راحت بگیره بخوابه و تا حد ترکوندن بخوربخور بکنه ُ کاری نداشته باشد که در دنیا چه می گذرد و ... این افکار ضد امام زمانی را امام خمینی ُ ریشه اش را زد . اما امام زمانی که احمدی نژاد از آن می گوید ُ 180 درجه با امام زمان انجمن حجتیه فرق دارد ُ یعنی اینقدر شعور نداری اینو بفهمی ؟ فکرت رو تعطیل کردی ُ دنباله روی هاشمی شدی که در حال تحریف امام هست .

بابا تو خودت یکی از انجمن حجتیه هستی ُ چون فکرت رو تعطیل کردی و مغزت رو گل گرفتی ُ هرچه دیگران مثل هاشمی می گویند بلغور می کنی ُ خودت هم اندیشه داشته باش چرا چرندیات دیگران را بدون تامل و تحقیق باور می کنی ُ .... ُ چرا مقام معظم رهبری نظر تو و هاشمی دشمن احمدی نژاد رو نداره ُ چرا این مطالب تو تاکنون از مقام معظم رهبری شنیده نشده که واجب است برایشان اگر چنین چیزی وجود دارد مانع شوند . چرا فقط هاشمی و ....  ُ اصلاح طلبان دیکتاتور و اصول گراهای بی بصیرت و دیگرانی اینگونه الغاء می کنند ُ تو پیرو هاشمی هستی ُ تو پیرو امام زمان نیستی ُ تو پیرو مقام معظم رهبری نیستی . به همین دلیل ادعایت ُ بی منطق و بی استدلال است ُ چون اصلا اهل منطق و استدلال نیستی ُ همانطور که انجمن حجتیه نبودند . لطفا برو سخنان و تفکرات انجمن حجتیه را بیار همین جا و با سند ُ ادعایت را ثابت کن . ما منتظریم برو افکار حجیتیه ای را بیاور و همین جا قراربده و با این سخنان آقای احمدی نژاد تطبیق بده ُ بعد اظهار نظر کن ُ هر چند می دانم فکر کردن را تعطیل کرده ای ُ بعید است چنین کاری بکنی .

reza
| 1394/3/31 - 19:38 |     19     7    
پاسخ: حاج آقامنظورتون کجاشه؟ببخشیدا لطفا یه موردش را بگین ممنون میشم.شاید از ضلالت رهایی پیدا کنیم!!
بی سوات
| 1394/3/31 - 19:59 |     29     6    
پاسخ: اگر شما با تفکرات حجتیه آشنا بودی هیچ موقع چنین حرفی نمی زدی
حجتیه معتقد است امام وقتی ظهور می کند که دنیا پر از ظلم و جور شود و ما نباید کاری کنیم که ظلم و جور کمتر شود و به همین دلیل با انقلاب امام خمینی مخالف بودند آنها اعتقاد به توقف دارند
در حالیکه در تفکر دکتر احمدی نژاد ما باید حرکت کنیم و ظهور امری دفعی نیست. ظهور حضرت همراه با بیداری انسانها رخ می دهد و ما باید در راه بیداری انسانها همه کار کنیم. در اندیشه ایشان انسان منتظر نباید متوقف باشد بلکه باید هر روز گامهایش بلندتر و مفیدتر باشد.
این دو تفکر در مقابل همند. بابرچسب زدن نمی توان مردم را از تفکر مهدوی دور کرد
هرکس میخواهد اسم امام را بیاورد و بین مردم آن را تبلیغ و تشریح کند شیطان ایادی اش را راه می اندازد تا با اتهام حجتیه جلوی شنیدن نام و یاد امام ع را بگیرد

مصطفی
| 1394/3/31 - 20:24 |     17     5    
پاسخ: جهت شناخت انجمن حجتیه و افکار ان لطفا به زندگینامه و کتب نگارش شده پدر معاون رییس دولت اصلاحات جناب ابطحی مراجعه کنید.خخخخخخخ
نقطه سرخط
| 1394/3/31 - 21:38 |     18     3    
پاسخ: اهل حق و اهل باطل هر دو منتظر ظهورند ، ظهور امام و ظهور دجال. ظهور امام و دجال بستگی به شرکت فعال در ظهور است ، احمدی نژادیهای با وجود در فرایند ظهور امام شرکت فعال دارند و فتنه گران سبز و بفش بی وجود در ظهور شیطان اکبر انعام158
• انعام158 آیا جز این انتظار دارند که فرشتگان به سویشان بیایند یا پروردگارت بیاید یا پاره‏اى از نشانه‏هاى پروردگارت بیاید اما روزى که پاره‏اى از آیات پروردگارت«امام زمان آیت ویژه است» پدید آید کسى که قبلا ایمان نیاورده یا خیرى در ایمان آوردن خود به دست نیاورده ایمان آوردنش سود نمى‏بخشد بگو منتظر باشید که ما هم منتظریم انبیاء91 «با ایمان به غیب است که انسان وجود میابد نه با علم به شهود»

ناشناس
| 1394/3/31 - 22:23 |     18     4    
پاسخ: احتمالا حجتیه قطار انقلاب را به ریل باز گردانده است!
یکی
| 1394/4/3 - 00:34 |     1     5    
پاسخ: نقطه سر خط عزیز.
یکی از ویژگی های دوران قبل از ظهور این است که دنیا پر از فساد و تباهی شده و امام با تشریف فرمایی شان دنیا را پر از عدل و داد می کنند. دولت و دوستان احمدی نژادی در ایجاد ایرانی پر از فساد و ظلم و بدبختی تلاش فراوانی کرده و از این جهت زمان را به سرعت به سوی جامعه مذکور پیش برده اتد.


گل یخ
| 1394/3/31 - 18:40 |     38     16     |
بسیارعالی وآرامبخش است سخنان حضرت استاد

به امیدظهورمولایمان مهدی عجحسن
| 1394/3/31 - 18:45 |     15     43     |
اگر به انجه در بند2 گفته واقعا اعتقاد دارد چرا در سال88 مخالفین خود را خس و خاشاک نامید ار اقای احمدی نژاد به این صحبت جدیدش اعتقاددارد و فهمیده حرف سال 88 اشتباه بوده باید مردومردانه اقرار به اشتباهش کند تا مشمول لم تقولوا ما لا تفعلون نشود

ناشناس
| 1394/3/31 - 19:18 |     35     17    
پاسخ: دکتر احمدی نژاد تنها شخصیت کشور است که به مخالفین خود احترام می گذارد و آنها را هار و منحرف و بی سواد و ... نمی خواند.
سال 88 اوباشی را که خانه و ماشین آتش زدند و به مردم تعرض کردند خس و خاشاکی در مسیر زلال ملت خواند. شما اوباش آدم کش را چیز دیگری می دانی؟
به خاطر تهمتی که به آزادمرد کشور زده ای توبه کن.

ناشناس
| 1394/3/31 - 19:27 |     40     16    
پاسخ: آخر چه بنویسم که فحش نباشد؟

آری. احمدی نژاد از حضور چهل میلیون ایران تقدیر کرد و مشتی آشوبگر را خس و خاشاک خواند.

البته فحش را که زمین بیندازی صاحبش آن را بر می دارد! بدیهی است همه مخالفان احمدی نژاد واقعا یا آشوبگر بودند یا حامی آنها!احمدی نژاد یکم دفعه هم منکران مدیریت امام زمان را کمتر از بزغاله دانست که صد البته دوباره نوشتند احمدذی نژاد منتقدانش را بزغاله نامید! و چه خوب خودشان را لو دادند...

شما مشکلتان با امام است...

reza
| 1394/3/31 - 19:43 |     38     10    
پاسخ: حسن جان اونا فقط مخالف احمدی نژاد نبودن بلکه مخالف انقلاب بودن.مثل اینکه اینهمه لفظ فتنه وفتنه گر را از آقا شنیدین تومختون نرفته هنوز.قرآن میفرماید :الفتنه اشد من القتل
این مخالفان سال 88 حتی از خس وخاشاک هم پست ترن

عباس مهدوی
| 1394/4/1 - 13:09 |     4     4    
پاسخ: گیرم درست! اما مگر نه اینکه از نظر دکتر انسان مؤمن هر روز به سمت کمال پیش رفته و بهتر از قبل می‌شود؟ نه دکتر 88 با دکتر 84 قابل قیاس است نه دکتر 94 با دکتر 88 هرچند کسانی که عقل و هوششان را در بند حب و بغضشان می‌کنند براستی که خس و خاشاکی بیش نیستند!
علی آقاخانی نژاد
| 1394/4/11 - 00:59 |     0     0    
پاسخ: خس خاشاک شرف دارد بر آن نادانانی که خط فتنه را نشناختند و از روی جهل و یا لجبازی باعث آن خسارت عظیم و شرم آور شدند

ناشناس
| 1394/3/31 - 19:00 |     39     15     |
درود بر احمدی نژاد سرباز واقعی مهدی فاطمه برای سلامتی امام زمان ویارانش صلوات. الهم عجل لولیک الفرج انشاالله به امید حق...

محسن
| 1394/3/31 - 19:02 |     18     60     |
آخه یکی نیست بگه چه پر رویین شما، احمدینژادیسم به زودی از جامعه رخت خواهد بست و دل مردم و رهبری و امام زمان شاد خواهد شد.

ناشناس
| 1394/3/31 - 19:28 |     36     8    
پاسخ: احمدی نژاد معتقد به ایسم ها نیست که اصلا احمدی نژادیسم وجود داشته باشد. این همان راه سرخ شیعیان علی است که هزار و چهارصد سال است رافضی و مهدور دم نامیده شده اند و همه عالم برای محوشان متحد شده اند اما همجنان باقی می مانند
ناشناس
| 1394/3/31 - 19:34 |     22     7    
پاسخ: دل اصلاح طلبان دیکتاتور و صادق خرازی شاد خواهد شد نه دیگران .
reza
| 1394/3/31 - 19:35 |     25     6    
پاسخ: محسن جان ازاین آرزوها نکن چون باید باخودت اون دنیا ببری انشالله 96بارای قاطع میادوخواب سردمداران زور و تزویر رو پریشون میکنه
البته احمدی نژادها قبل از حاج محمود منتظر امام زمانشون هستن
اللهم عجل لولیک الفرج

کارگر
| 1394/4/1 - 12:19 |     6     2    
پاسخ: محسن جان همین اقای احمدی نژاد بود که به وسیله پرداخت یارانه نقدی شما را از گرسنگی نجات داد حالا رجز خوانی میکنی یارانه ایی که الان میگیری از بزرگی سر اقای احمدی نژاد
یکی
| 1394/4/3 - 00:37 |     1     4    
پاسخ: reza جان یعنی باز هم دزدی ها شروع میشه؟ وای خدا اون روز ها رو نیاره.

khناشناس
| 1394/3/31 - 19:26 |     29     8     |
کجایید ای ادمهای تفرقه انگیز ای ادمهای که پیش مردم رسوا شده اید ای کسانی که می خواهید دکتر عزیزمان را بین مردم خراب کنید کجایید خدانیامرزدان کسی راکه بخواهد تورا اذیت کند توهمیشه دردل ماقرارداری همیشه منتظرت هستیم مانمک نشناس نیستیم دوستت داریم

روستازاده
| 1394/3/31 - 19:28 |     27     5     |
من هم به حرف دکتر اعتقاد دارم کشور وکلا دنیا اگر می خواهد نجات پیدا کند باید خودش را برای ظهور امام زمان اماده کند.

ابوالفضل ف
| 1394/3/31 - 19:32 |     15     9     |
حسن اینقدر چاخان نکن دکتر عزیز بهشون احترام گذاشته که گفته خس و خاشاک

اینها چیزی هستند که اگر دست بزنی باید بروی 7مال کنی که دستت پاک شود

مومنین هما نطور که از ... اجتناب می کنند باید از اینها اجتناب کنند

شهاب
| 1394/3/31 - 21:53 |     17     9    
پاسخ: البته به خس و خاشاک بی احترامی شده است

ناشناس
| 1394/3/31 - 19:49 |     15     5     |
بایدبگم که اقای محسن ازجانب امام زمان ورهبری نظرندید!!شمااصلانظررهبری رودرباره احمدی نژادمیدونین؟بهتره رجوع کنین به سخنرانی های ایشون تواون زمانی که بعضی هااحمدی نژادروبه بادتهمت گرفته بودن خواسته یاناخواسته .دیدین؟شماحتی نظررهبررودربارش نمیدونین اونوقت ازجانب وطرف رهبرحرف میزنین.


ناشناس
| 1394/4/8 - 17:26 |     1     0    
پاسخ: مهم خط امام زمان عج هست که اگه هر کسی در اون خط باشه ما هم حمایتش میکنیم

ناشناس
| 1394/3/31 - 20:02 |     26     25     |
....یکی این یارو رو از توهم بیاره بیرون.بزودی ... بعد از رحیمی و بقایی میاد دنبال خودت

حسن وند
| 1394/3/31 - 20:17 |     34     35     |
....
تو یک ملت را به خاک سیاه نشاندی اون همه دزدی راستی اون لیست هنوز توی جیبت هست؟ چرا اینهمه مردم فریبی

با اعتقاد ملت بازی نکن

ناشناس
| 1394/4/1 - 01:44 |     12     12    
پاسخ: من مطمئنم تو یا پیمانکاری یا سرمایه دار
ناشناس
| 1394/4/3 - 04:46 |     0     1    
پاسخ: نه این یه ....خوره معلومه شک نکیند کسی که با احمدی در بیفته یه جای کارش مشکل داره
روزبه
| 1394/4/3 - 09:35 |     0     0    
پاسخ: آقای ناشناس اگه مثل گوسفند دنباله روی ی بز گر نباشی می فهمی کجا چه خبره

گیتی
| 1394/3/31 - 21:06 |     18     10     |
من از ته دل اعتقاد دارم که بیشعور فحش نیست ولی درعین حال اعتقاد دارم درک سخنان این مرد بزرگ شعور میخواهد......

ناشناس
| 1394/3/31 - 21:30 |     21     34     |
دوران احمدی نژاد ها تموم شده و دیگه بر نمیگرده

ناشناس
| 1394/4/1 - 01:30 |     17     7    
پاسخ: خواب دیدی خیر باشه
ناشناس
| 1394/4/3 - 04:47 |     2     0    
پاسخ: ...می فهمی سال 96 دوران کی تموم شده

ناشناس
| 1394/3/31 - 22:25 |     23     13     |
دقت کرده اید که در چند سال دولت دکتر احمدی نژاد اعتقادات مردم چقدر قوی تر شد و رهبر انقلاب بارها به آن افتخار کردند.
بخش زیادی از دین مردم ایران مرهون دکتر احمدی نژاد و اعتقادات والا و عمل خالصانه ایشان است.

علیپور
| 1394/3/31 - 23:26 |     8     4     |
دلا دل رفسنجانی که از دل او میگویی.

ناشناس
| 1394/4/1 - 00:29 |     23     12     |
چراغی را که ایزد برفروزد


چراغی را که ایزد برفروزد

هرانکس پف کند ریشش بسوزد

دکتر عزیز خاموش نخواهدشدعچ

کریمی ح
| 1394/4/1 - 00:54 |     22     14     |
ریل انقلاب کج شده لطفا دکتر جان این انقلاب به شما نیاز دارد تا به ریل اصلیش برگردونی ومقام رهبری را شاد نمایید منتظریم

محمد
| 1394/4/1 - 01:01 |     20     11     |
به خدا از وقتی که دکتر امد ارادتم به امام عصر عج بینهایت شد . درود به شرفت دکتر

ناشناس
| 1394/4/3 - 04:48 |     3     3    
پاسخ: ایول منم همینطور این مرد بی شک یکی از یاران امام عصر خواهد بود

علی
| 1394/4/1 - 01:23 |     11     20     |
حجه الاسلام زائری که چندی پیش در صفحه اینستاگرام خود انتقاداتی را به حضور احمدی نژاد بر روی سن در مراسم تشییع شهدای غواص کرده بود، اخیرا با تهمت ها و فحاشی هایی در این صفحه و از سوی برخی جناح های سیاسی مواجه شده است که بر اثر همین موضع طی نامه ای به وزیر اطلاعات که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است خواستار رسیدگی به این موضوع شده. در این نامه آمده:

جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر علوی
وزیر محترم اطلاعات
با سلام و احترام
از آنجا که تأمین امنیت عمومی و مقابله با توطئه ها و تهدیدها علیه محیط اجتماعی با شماست و در زمان حاضر فضای مجازی اهمیتی معادل فضای حقیقی پیدا کرده است، به اطلاع می رساند من به عنوان یک شهروند اخیرا با توهین ها و تهمت هایی در فضای اینستاگرام روبرو شده ام که بعضا طبق قانون مستوجب حد شرعی است و حتى مورد تهدید صریح و مستقیم قرار گرفته ام. کاملا واضح است این هجوم مجازی به شکل سازماندهی شده برای اهداف سیاسی در ماههای آینده و در آستانه انتخابات مجلس و خبرگان و در حمایت از یک جریان خاص صورت می گیرد. می گویند در سالهای گذشته ارقام هنگفتی اموال ناپدید شده است و سرنخی از آنها به دست نیامده ، اینک این سرنخ را بگیرید و ببینید به کجا می رسید. شاید بخشی از آن اموال دارد اینجا برای اشتغال زایی برای جماعتی بی ادب و هتاک در پشت مانیتورها و به شکل گروهی هزینه می شود .
با تشکر و دعای خیر
محمدرضا زائری


گفتم شاید دور و اطرافتون کسی از این مشغول بکار شده های محمودخان باشه. چه میدونه آدم

ناشناس
| 1394/4/1 - 01:31 |     21     7    
پاسخ: زائری الان فکر کرده خیلی مهم شده است! جالب است که از نظر وی احمدی نژاد به عنوان یک شهروند اگر مورد انواع هتاکی ها و حملات همین آقا قرار بگیرد عیبی ندارد! اما وای به وقتی که خود ایشان مورد انتقاد واقع شوند!!!
اینها نه خوب زیستن را می دانند و نه خوب مردن را.

صیاد
| 1394/4/1 - 02:00 |     21     3    
پاسخ: اقای زائری ما که ته نخیم انقلابی هستیم ودوستدار احمدی نژاد ولایی ولی اگه وزارت اطلاعات خدائیش بخواهد سرنخ شماها وامثال شما را بگیره فکر کنم این سرنخ ازتل اویو یا لندن یا شاید هم اووووووونور اقیانوس ارام دهکده کدخدا سر دربیاره می گویی نه امتحان کنند خداوکیلی بچه های اطلاعات دنبال کنند ببینند ای اصلاحاتی ها وکارگزاران ومعتدلان کجایی هستند وما کجایی ؟ما همچون امام حسین ع خوشحال می شویم وافتخار می کنیم که سرمان از فراز نیزه های بی عدالتی دیده شود -یا حسین
علی آقاخانی نژاد
| 1394/4/11 - 01:04 |     0     0    
پاسخ: آقای زائری از کحا معلوم که خود شما از اونهایی که به محمود خان نسبت میدی نباشی . الله اعلم

علی
| 1394/4/1 - 02:04 |     31     14     |
درود بر مرد مرد مرد ، دکتر عزیز احمدی نژاد قهرمان

ناشناس
| 1394/4/1 - 09:38 |     10     4     |
سلام بر دکتر احمدی نژاد مرد خدا دکتر ما منتظرت هستیم این حاج حسن که کلیدش زنگ زده قفل هاش باز نمی شه مردم به خاک سیاه نشونده

فتح
| 1394/4/1 - 11:01 |     6     2     |
این زائری .... هم مثل هم پالکیش منتجب نیا می گوید میگن

شما چرا می گوئید حجت الاسلام یک نفر که کمی هم از اسلام بداند این آیه مبارکه را باید بداند که خداوند فرموده حرفی نزنید که از سر افکنده ها باشید وهمچنین میگوید

والذین یوذون المومنین والمومنات بغیر مکتسبو فقد احتملو بهتا واثما مبینا /احزاب/

کسانی که مردها وزنهای مومن را اذیت می کنند بدرستیکه کناه بزرگی رابدوش می کشند

این وحدادیان ... در این چند روز چقدر گناه بردوششان قرار گرفته خدا می داند

ناشناس
| 1394/4/1 - 11:13 |     14     7     |
می گویند چرا اینهمه از او حمایت می کنی
برای همین
رسالت دارد
معرفت دارد
نجات بخش است
همین صحبت را ببینید
برای خودش یک مانیفست است
مانیفست احمدی نژادی ها
تازه من در این حد لیاقت ندارم
باید به درگاه خداوند متعال استغاثه کنم
خدایا توفیق بده بتوانیم در رکاب این مرد باشیم
خدایا توفیق بده همواره در این جبهه باشیم
خدایا توفیق درک بهتر و عمیق تر امام زمان عج را عنایت بفرما


باقر
| 1394/4/2 - 14:17 |     6     2    
پاسخ: این یکی را هم اضافه کن خود فروش نیست
ناشناس
| 1394/4/8 - 17:15 |     0     0    
پاسخ: در واقع جبهه ی احمدی نژاد ولو خدایی نکرده خودش از جبهه و مسیرش جدا شود که انشاالله اتفاق نمی افتد

ناشناس
| 1394/4/1 - 11:34 |     8     4     |
این مرد از کی تا کجاها رو می دید

saeedt2012@yahoo.com
| 1394/4/1 - 11:44 |     14     17     |
آخ آخ آخ آخ.باز این چی زده. جنسش خوب بوده هااااا.این شخصیت با این تفکرات معلول الحالش 8 سال این مملکت رو نابود کرد.خدا اه این مردم رو ازش و کسانی که کمکش کردن و میکنن بگیره به حق بزرگی خودش....

ناشناس
| 1394/4/1 - 12:19 |     10     8     |
فدایی داری دکتر

ناشناس
| 1394/4/1 - 12:31 |     12     9     |
احمدی نژاد عاشقتم

ali
| 1394/4/1 - 13:28 |     2     5     |
Cheghar mozakhraf, cheghadr khza abal, cheghadr jahalat jomoode fekri. khodaya ma ra az daste in hame jah nejat bede.

ناشناس
| 1394/4/8 - 17:11 |     0     0    
پاسخ: برو نهضت سواد آموری/اوکی؟

احسان
| 1394/4/1 - 14:08 |     24     21     |
سلام محمود جون . خیلی وقت پیدات نبود .راستی از هاله نورت چه خبر .هنوز دورت رو گرفته.
چه توهم عجیبی بیچاره جدا میگم نیاز به استراحت داری عوامفریب ،تنها صفت برازنده این مرد
درود بر احمدی نژاد
| 1394/4/1 - 17:30 |     10     8    
پاسخ: اقای احمدی نژاد با مدیریت خود نفت رو به بشکه ایی 120 دلار رسوند به محض شروع دولت یازدهم قیمت نفت سقوط کرد
علی
| 1394/4/2 - 18:03 |     1     1    
پاسخ: @درود بر احمدی نژاد: حرفت تاییدی بر کامنت احسان بود!
همچون آدمی احمدی نژاد همچین پیروانی لایقش هستن :


نوید مظفری وانانی
| 1394/4/1 - 16:26 |     4     2     |
دست های بسته ات مثل دست هایی است که در کف العباس جا ماند اگر دستت بسته نبود حتما می توانستی غبار خاک را از چشم هایت بزدایی یا شاید دست بر دهان گیری و اندکی بیشتر تاب بیاوری ؛ این روزها صحبت از عاشقی ؛دلدادگی؛گمنامی؛چشم انتظاری و دستان بسته است.
این روزها سحن از مردانی است که این بار از میان زلالی اب به آسمان لاجوردی پر گشودند و با بالهای بسته به پرواز در امدند سخن از کبوترانی که هرچند بسته بال بودند و اسیر دام اما سبک بال وآرام 34سال را به نظاره ما نشستند و اینک با پروازی دسته جمعی بر سرمان سایه افکندند به راستی حکمت امدن به این شیوه آن هم با دستانی بسته چه بود؟
با خود می ادیشیم.............
هر بار بی راهه پیمودیم درست سر بزنگاه یا بهتر بگویم سر هر پرتگاه خود را رساندند حتی انهایی که در مسلک گمنامی بودند وبی نشانی آرزویشان نشانی از خود نمایاندند
این بار اما حکایت غریبی است غربتی که جسم و جان را به ستوه می آورد اما عجیب تر از این غربت ؛ صدای خفاشان شبی ست که با چشم های نداشته خویش در غار تاریکی و سیاهی، پرواز سپید بالان را به شک گرفته اند و مظلومیتی که با نگاه پر از حقد و کینه کرکس صفتان و جهل بی خردان افزون شود.
به راستی اگر یک تن از افلاکیان آب فرزندنسبی ما بودند در چگونگی شهادتش سخن به گزاف می راندیم و در فضای حقیقی و مجازی به شبه پراکنی می رسیدیم
باشد ولی بدان که سفید برف همیشه ماندگار نیست اگر میخواهیی چشمان خود را ببند ملالی نیست. نور افشانی و دست گیری بچه های غواص ما شامل حال اشفته ات نخواهد شد ما هم هر چندخبط و خطایی می کنیم اما شهیدان خود دستگیر ماهستند و ما رهرو راهشان.

اقای ما مولای ما هم هم هنوز رهروان هما شهدا هستیم و همان سربارانی که در شب تار در زیر باران سیل اسا و امواج خروشان فاو صدای فرمانده خود را می شنیدند هستیم.
برادر جان .................
حال به تو فکر میکنم نشان و یادگاری هایت مرا به سال 1361 می برد. دست های بسته ات مثل دست های است که در کف العباس جا ماند؛اگر دست بسته نبودی حتما من مطمئنم اری حتما می توانستی خا و غبار را از چشمانت بزدایی یا شاید دست بر دهان گیری.
اری دست بر دهان گیری........
و اندکی بیشتر تاب بیاوری یاد داری در علقمه هم دستی نبود تا مشکی بر دوش پرچمی بر دست شمشیر بر دست گیرد تا خاک و خون از نگاه علمدار برگیرد و آخرین نگاه سقا را از رهبر و مولایش دریغ نکند.
اری همانانی که امدند به استقبال ادامه دهنده راهتان خواهند بود

احمد حسین
| 1394/4/1 - 18:40 |     9     7     |
بسیار لذت معنوی بردیم و به آرامش روحی رسیدیم با سخنان بسیار زیبا، عارفانه و حکیمانه ی عزیز دلمان.
دکتر جان، چه زیبا و بجا فرموده اید که شـیــــــــطان آمده است تا اسم امام را از دنیا پاک کند...... هر موقع دیدید شـیـــــــــــــطان بیشتر دست و پا می زند بدانید که به آخر کازش نزدیک شده است.
دکتر جان، شما با همراهی و همدلی ملت فهیم و بصیر و با هوش ایران در سال 1384 چنان ضربه ی مهلک و کاری بر پیکر کریه شـیـــــــــــــطان وارد کردید که دست و پا زدنهای امروزش برای تحریف امام راحل ره ، فرو بردن کامل خودش در باتلاق و مرگ و انقراضش را خبر می دهد.

ma ni
| 1394/4/1 - 20:00 |     1     7     |
بنده از جناب احمدی‌ نژاد تقاضا می‌کنم به جای این مباحث بیشتر به جنایت سیهونیسیم و امپریالیسم در جهان توجه کنند‌. بالغ بر پنج میلیون انسان بیگناه در ظرف این مدت پانزده سال جان خود را در منطقه از دست دادن‌. آنقدر آمار و ارقام هست که با آن میشود بیشتر به توده‌ مردم و جریان عدالت خواهی‌ کمک کرد تا به این مسائل پرداخت

ناشناس
| 1394/4/2 - 00:56 |     4     2    
پاسخ: سیهونیسیم چی هست حالا جیگر؟؟؟ همون صهیونیسم باسواد احمدی نژادی؟
ناشناس
| 1394/4/2 - 03:02 |     0     0    
پاسخ: اتفاقا فقط باید به این مساله پرداخت. اپر نقطه امید و هدف معلوم نباشد هدف عدالتخواهی می شود دنیا. آخرش می رسد به سوسیالیسم.

نقطه سرخط
| 1394/4/1 - 20:50 |     1     4     |
بطور فطری حق و باطل منتظر ظهور اند . احمدی نژاد ی ها با شرکت در فرایند ظهور امام و فتح حاکمیت وی در جهانند . و اصحاب فتنه سبز و نفش شیطان اکبر هم فعال در فرایند ظهور و فتح حاکمیت نظم نوین جهانی شیطان بزرگ اند.

بابابزرگ
| 1394/4/1 - 22:28 |     11     10     |
هاشمی رفسنجانی: ۸ سال دولت احمدی‌نژاد مثل مرض هاری بود!


ناشناس
| 1394/4/2 - 13:52 |     9     6    
پاسخ: حتی بدتر

ناشناس
| 1394/4/3 - 04:51 |     5     1    
پاسخ: تصمیمات غلط هاشمی در ابتدای انقلاب سرکیسه کردن کارگران
مثل سرطان افتاد به جون این مردم

ناشناس
| 1394/4/3 - 11:14 |     1     2    
پاسخ: چقدر بی انصافی!!!
یکی از فقرا
| 1394/4/3 - 11:41 |     6     2    
پاسخ: موافقم اما فقط برای شماها که روی پول خوابیدید و با ماشین های میلیاردیتون تو خیابونا جولان میدید ولی برای ما بدبخت بیچاره ها میشا خیر و برکت بود دکتر احمدی نژاد فقط حامی مستعضان جهان بود و از حق و حقیقت دفاع میکرد این سیاست اقای احمدی نژاد بود که امریکا رو به زانو درآورده بود

احسان
| 1394/4/2 - 11:03 |     5     9     |
آقای نقطه سر خط تو هم مثل محمود جونت متوهم شدی .....
اصلا همتون مث همید

قاسم
| 1394/4/2 - 17:14 |     12     12     |
احمدی نژاد باید در روز جزا پاسخگوی آسیب های فراوانی که به ملت ایران وارد کرد باشه

علیرضا
| 1394/4/2 - 20:04 |     9     12    
پاسخ: احسنت قاسم جان به نظر من اسیبی که احمد ی نژاد به ایران عزیز زد هشت سالجنگ نزد.

ده بالایی
| 1394/4/3 - 11:49 |     5     2    
پاسخ: اسیبی که اقای احمدی نژاد به ثروتمندان وارد کرد خیلی شجاعت میخواست اونی که باید روز جزا پاسخ بده کسانی هستند که با دروغ و نیرنگ مردمو فریب دادند تا رئیس جمهور بشن
مصطفی
| 1394/4/8 - 17:05 |     0     0    
پاسخ: کسایی که مقابل اجرای عدالت وایستادند و کشور رو به کشمکش کشوندن تقصیر کارند نه احمدی نژاد که طرف مردم مستضعف رو گرفت/هرچند معصوم که نیست و همه ی ما باید روز جرا پاسخگو باشیم نه فقط رئیس جمهورها

مسعود
| 1394/4/2 - 18:03 |     7     2     |
بااین قسمتش خیلی حال کردم اشاره مستقیم به رفسنجانی بعضی ها در ایران به این حرفها می خندند. کسی که هفتاد سال از عمرش گذشته و یکبار دل به امام زمان عج نداده باید هم بخندد. ممکن است این فرد سالها هم به نام دین حرف هم زده باشد ولی اینها ملاک نیست. اینها اگر در راه امام عج بود که همه اش نور می شد. اینطور نیست که همه ی افرادی که جلوی حرکت پیامبر ص و اهل بیت ایستاده اند انسان های بی سواد و بدون علم و مدعی بی دینی بوده اند. بسیاری از اینها به ظاهر دانشمند و عالم هم بوده اند و بزرگترین ضربات از ناحیه مدعیان دین داری وارد شده است.

ناشناس
| 1394/4/8 - 16:59 |     0     0    
پاسخ: مستقیم که نه در لفافه بود

حمید
| 1394/4/2 - 23:48 |     7     2     |
درود خداوند بر احمدی نژاد عزیز واستکبار ستیز خدانگهدارت ای مرد خدا درود بر شرفت

حمید
| 1394/4/2 - 23:49 |     9     2     |
درود خداوند بر احمدی نژاد عزیز واستکبار ستیز خدانگهدارت ای مرد خدا درود بر شرفت

ع ق ب
| 1394/4/3 - 02:47 |     11     3     |
سلام:آقاجون من نمیدونم سال 96دکترمحموداحمدینژاد خواهد آمدیانه..اما اگر بیاید،به نظر من واقعیکه خواهدافتاد این است.اگر احمدینژاد انتخاب شود.بویژه بارای بالا.در این حالت انقلاب محفوظ است.شکستی است بزرگ برای آمریکا ..امریکا جز تسلیم وپذیرش ایران به عنوان قدرت فرارو چاره ای دیگر ندارد.وراه انقلاب واستقلال واقعی ،نه تبلیغاتی در مسیراش است .و ایرا ن با تحمل فشار بالا به قدرت واقعی بعد از بیست سال تبدیل خواهد شد.ولی اگر حسن روحانی انتخاب شود...

ع ق ب
| 1394/4/3 - 03:05 |     3     0    
پاسخ: دولت بهار نصف نوشته هایم را پخش کردی.مسلمان همه اش را پخش میکردی

ناشناس
| 1394/4/3 - 04:04 |     8     4     |
این ژرف بینی و جهانبینی دکتر احمدی نژاد به شدت مرا تحت تاثیر قرار داد درود و سلام خدا بر ان مرد فهمیده باد

مهدی
| 1394/4/3 - 11:57 |     4     0     |
همین مهر برای تصدیق این حرف ها کافیست که شبکه هایی که نقش زبان شیطان را بازی میکنن انقدر برای تخریب این حرف سخن گفته اند و پرداخته اند که شاید به مساعل روز سیاسی نپرداخته اند. کاری ندارم که این رییس جمهور کارش در زمان دولتش چگونه بود . حرف حق را باید تصدیق کرد.

ثریا
| 1394/4/3 - 12:37 |     11     4     |
درود بر احمدی نژاد و فکر بالایش به امید هر چه سریعتر آمدن ایشان به مسند قدرت

دوباره و دمیدن روح تازه به جانهای از رمق افتاده انشالله

علی
| 1394/4/3 - 13:39 |     7     11     |
ایا شماها فهم وشعور که لازمه انسان بودن است را دارید که اینطور از کسی که طی8 سال 80 سال وبیشتر ایران را به عقب برد ویه کار مثبت در کارنامه ایشان پیدا نمی شود مگر فقط افتخارش به دزدیهای کلان که در این 8 سال اتفاق افتاده

ناشناس
| 1394/4/6 - 00:31 |     5     1    
پاسخ: علی اقا شما حتما سبدکالا بگیر هستی
ش
| 1394/4/13 - 07:08 |     0     0    
پاسخ: در پاسخ به مصطفی .با توجه به نظرسنجی ها و رای های احمدی نژاددر انتخابات معلوم شد.70درصد افرادی که به این آقا رای داده اند دیپلم یا زیر دیپلم بوده اند.و روستاییان بیشتر از شهر نشینان به این اقا رای داده اند.اگه باور نداری برو تحقیق کن.

ناشناس
| 1394/4/4 - 15:42 |     0     10     |
دولت عدالت مهور مساوی است با فساد اختلاس وعوام فریبی

مصطفی قندالی آزادان
| 1394/4/12 - 04:33 |     0     0    
پاسخ: خیلی بی سوادی چطور وارد فضای سایبری شدی؟من توهین نمیکنم ولی همه دشمنای دکتر بی سوادن

مرتضی
| 1394/4/4 - 16:37 |     2     2     |
ّببخشید، یکی می تونه بگه که کلمه داعش چه شباهتی به شیعه داره؟

ناشناس
| 1394/4/5 - 13:46 |     0     0     |
کسی میدونه اقای غرویان چی گفته همه جا پخش شده

علی
| 1394/4/5 - 17:03 |     2     2     |
داعش اسمیست که در ایران و کشورهای عربی مورد استفاده است. در آمریکا و اروپا ISIS و جدیدا ISIL مورد استفاده است که هیچ تشابه تلفظی با شیعه SHIA ندارد.
موفق و موید باشید.

امین
| 1394/4/6 - 15:05 |     3     1    
پاسخ: این طور نیست در غرب هم داعش مورد استفاده قرار می گیرد.

ali
| 1394/4/5 - 19:22 |     3     8     |
خداکند ای مردم محمود خان را یک باب و بهای دیگر درست نکنند. تعریف وتمجید هم از خود حدی دارد


ناشناس
| 1394/4/8 - 07:58 |     0     0    
پاسخ: طالبان توهین از مشایی در صفند گزین از مشایی
باب فیض عظیم است و مکنت کی شوند مکین از مشایی


sani
| 1394/4/7 - 09:59 |     2     7     |
دولتی که اسمش بهاربودمملکت روخزان کردخدابه داداین ملت برسه که فریادرسی نداره.

ناشناس
| 1394/4/8 - 07:54 |     0     0    
پاسخ: شهباز یگانه ی بهاری تا عارف و ذاکر بهاری اعجاز هزاره ی سه باشی هم سیبل تهمت و فشاری
سخن بیهوده


ناشناس
| 1394/4/8 - 08:07 |     2     1     |
11 تیر بردکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی عزیز مبارک باد

ناشناس
| 1394/4/8 - 17:51 |     3     1    
پاسخ: مشائی رو نچسبون به احمدی نژاد اسم دکتر رو خراب میکنی

Stayed Hafiz Ahmadi
| 1394/4/8 - 18:45 |     4     0     |
Bravo Dr. Ahmadinejad
You are not only an architect
Not only a scholar
Not only a politician
But you are also a great philosopher
Long live Ahmadinejad

ناشناس
| 1394/4/10 - 10:27 |     0     1     |
اول برید یه کم تحقیق کنید بعد نظر بدید خیلی هاتون بدون فکر حرف می زنید محض اینکه نگن لالین.

مصطفی قندالی آزادان
| 1394/4/12 - 04:27 |     1     1     |
آقای ناشناسی که مشایی رو از دکتر جدا میکنی یادت نره دکتر گفته من یعنی مشایی مشایی یعنی من بعدش کی میخوایم بفهمیمم مشایی وموضوع انحراف نخود سیاهی بود از هاشمی تا مارو بفرسته دنبالش بعد حسن روحانی رو به مردم غالب کنه تو رو خدا محض رضای خدا بفهمید.. مگه مشایی چیکار کرده ؟خطرش واسه انقلاب چی بود؟اینا که همه رو محاکمه میکنن یادت باشه اگه سرسوزنی مشایی مشکل داشت اعدامش میکردن.زنده باد مرد بهاری مشایی زنده باد احمدی نژاد زنده باد بهار

ص
| 1394/4/13 - 07:11 |     0     0    
پاسخ: معلوم شد آقا مصطفی از اصل قضیه خبر ندارد.

ناشناس
| 1394/4/12 - 08:53 |     1     0     |
بازگرد ای نازنین مرد بهاری بازگرد
تا بروبیم آشیان باز شکاری بازگرد

ناشناس
| 1394/4/12 - 09:43 |     0     0     |
تمام ابن دعواها بر سر لحاف ملاست. من و تو نقش سریاز پباده نظام رو بازی می کنیم برای این آقایان تا پایشان را بر گرده ما بگذارند و بالا بروند. ابتداء دم از اسلام و شهداء و مردم و دموکراسی و عدالت و اعتدال می زنند بعد که قدرت را گرفتند دستور کار عوض میشه. این داستان همه جای دنیا تکرار میشه فقط بازیگران و کارگردان ها فرق می کنند و این هم در سیاست امری طبیعی است. هر سیاست مداری نگاه می کنه که مزیتش در گفتن چه چیزی است و سپس با توجه به اینکه چه حرفی از او خریدار دارد آن را بیان می کند. اصلاح طلبها و تمامی شاخه های آنها بیشترین زمینه شان برای ادعا کردن موضوعاتی مثل دموکراسی و آزادی بیان و از این قبیل حرفاست و اصولگراها و تمامی شاخه های آنها نیز بیشترین زمینه برای ادعا کردنشان اسلام و شهداء و امام زمان و این حرفاست. هر دو طرف دنبال یک چیز هستند اما برای رسیدن به این چیز هر کدام از داشته های خودشان استفاده می کنند.

ناشناس
| 1394/4/12 - 18:26 |     0     0     |
ایشششششش....


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
info@dolatebahar.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار